Премини към съдържанието
delian87

Проблем с клавиатура на лаптоп

Препоръчан отговор

Проблемът започна преди няколко месеца - спряха да работят някои бутони - space, enter, ctrl, C, V, B -трябваше да се натискат силно. Мислех,че клавиатурата е заминала, но пробвах да махна батерията, държа копчето за вкл/изкл около минута и като пусна лаптопа, проблема го няма. След определено време  отново се появява на определени бутони ,които трябва да натисна много силно за да сработят. Един път натиснати силно, работят добре известно време. Мисля че след махане на батерията и държане на копчето проблема се оправя до следващия Sleep,но не съм сигурен. Като включа  външна клавиатура няма проблеми. Пробвах да деинстална клавиатурата от device manager - остана си деинсталирана, но работеше добре - отново с временен ефект. Някой имал ли е такъв проблем?

лаптопа е Asus X550L/ Windows 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата просто е за смяна.Спри да я използваш и карай на външната докато я смениш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, delian87 написа:

Благодаря, дали не е възможно да е нещо от софтуеър... Мислех да пробвам с лайв версия на линукс...

Щом ти се занимава........ твоя воля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.12.2016 г. в 17:13, delian87 написа:

дали не е възможно да е нещо от софтуеър...

Гарантирам ти, че просто ще си изгубиш времето. Проблемът НЕ Е софтуерен. Копчетата са започнали да отказват едно по едно. По мое наблюдение първи са копчетата в най-топлите зони - най-големи разлики в температурата под товар и в покой. Просто си купи нова клавиатура и я смени.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.