Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Новата версия на скайп не позволява  запис с никоя програма не разрешава да записва дава грешка .Какъв може да е проблема и на какво се дължи . Или нова програма за запис , всички известни са изпробвани и не работят. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква е точно грешката, която дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1690 грешка/ Не приема нито една от известните програми за запис след като ги сложа като програма за подразбиране и ми казва че липсва някакво API свързване ....не разбирам много. На по старите версии няма проблем със записа но неми дава достъп до групите които участвам дава ми:НЯМАТЕ ДОСТЪП ДО СЪОБЩЕНИЯ ...КАКЪВ МОЖЕ ДА Е ПРОБЛЕМА ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва пълното съобщение, което дава скайп и някоя от програмите с които тестваш. Error 1690 за скайп не пише нищо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С основните Pamela 4.0, Еvaer skype recorder,Mp3 skype recorder,Ifree skype recorder....И неми позволява  да работят съвместно със Скайп с тази грешка при вписването при положение че е изтрит напълно

с програма  за uninstal не разбирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ivom170276 написа:

С основните Pamela 4.0, Еvaer skype recorder,Mp3 skype recorder,Ifree skype recorder....И неми позволява  да работят съвместно със Скайп с тази грешка при вписването при положение че е изтрит напълно

с програма  за uninstal не разбирам ?

Може би в новите версии интерфейса за такава функция (за запис) е премахнат и или приложенията са сложени в някакъв блек лист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва от настройките на Skype най-отдолу в Разширени > Диспечер на достъпа до Skype от други програми да е рарешено за съответната....

http://voipcallrecording.com/ Тази пробвана ли е >

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да не би скайп да се стартира с администраторски права - стартирай програмата без тези права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя всичко както трябва и го регистрирам в Диспечера но програмата няма достъп а уж записва  и показва че записва файл с нищо...не знам защо това е с новата версия 7.3.0 

а старите версии неми позволява да вляза в групите но мога да записвам с тези програми не знам какво е това разминаване :"Няма достъп до съобщения"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.