Премини към съдържанието
chuvajhujo

връзка на телефон със смарт часовник

Препоръчан отговор

Здравейте,

От гъзария, защото не мога да дам друга причина, си купих смарт часовник  "N1  D6"   По данните, които дават за него - прави всичко: пере, простира, прави мусака и какви ли не още изгъзеци. Обаче изникна проблем: - не прави точно това дето се очаква от него. Когато се сдвоят с телефона "Samsung" I8262 duos  и с Samsung S6 също, когато звънне телефона на часовника се показва съобщение, че има обаждане, но НЕ МОГА от часовника да се обадя, трябва да го направя от телефона. Приятел си купи друг много по-евтин часовник и от него може да се обадиш без да се бъркаш за телефон, а аз от моя не мога. Питам: Аз ли съм прост и нещо не мога да си настроя часовника, нещо трябва да се инсталира или просто часовника не може да прави тази функция. Язък за парите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има опция, където избираш входящото обаждане откъде да се осъществи - от телефона или от часовника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, chuvajhujo написа:

Това в телефона или в  часовника? Може ли по-подробно. Моля!

1. Синхронизацията между двете устройства става със софтуер, който инсталираш на телефона. В него трябва да има тази настройка.

2. Такава опция трябва да има и в телефона или по време на обаждането  може да избереш и настроиш кое устройство да го приеме. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.