Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

значи не ми работи магнитното сваляне а трябва да  свалям файла и чак тогава започва да дърпа да  не трябва някой сървис да се пуска

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

значи не ми работи магнитното сваляне а трябва да  свалям файла и чак тогава започва да дърпа да  не трябва някой сървис да се пуска

Много неизвестни има май в уравнението. Коя ОС? С коя програма се сваля? Отскоро ли не работи или? За замунда ли говорим? Браузъра кой?

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от много неща в тази ситуация... Кой торент сваляш с магнитен линк? За кой торент клиент става въпрос? От кой тракер? Трябва пълно, точно, ясно и конкретно обяснение, защото в противен случай няма начин да се дадат адекватни отговори... Отделно, да не говорим, че обсъждането на подобни неща, е в разрез с правилата и политиките на този форум.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Blue Ray написа:

Зависи от много неща в тази ситуация... Кой торент сваляш с магнитен линк? За кой торент клиент става въпрос? От кой тракер? Трябва пълно, точно, ясно и конкретно обяснение, защото в противен случай няма начин да се дадат адекватни отговори... Отделно, да не говорим, че обсъждането на подобни неща, е в разрез с правилата и политиките на този форум.

Относно правилата - автора все още не ги е нарушил по никакъв начин. Все пак пита технически въпрос за сваляне на торент. В тоя торент може да има напълно легална и безплатна програма например. Не иска линк за пиратски софтуер, а помощ за сваляне на торенти. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Yvan Sergeev написа:

Ако е за utorrent - с него се работи като със бъг. За да започнеш магнитно сваляне, първо трябва да ти е отворена програмата и тогава да кликаш на магнитния линк. Трябва доста търпение за зареждане. Друг вариант, копираш линка File -> Open Magnit Link.

Но utorrent стана вече много досаден и нагъл, вече не е гордост да го ползват потребителите, пет пари няма да давам за същото, което се предлага от един друг разработчик, пръста си не мърдам. Скоро ще публикувам нова версия.... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да

работи  

чака се 10 минути  да зареди

след това още 1-2-3 минути да започне да даунлоад.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай ТОВА ПРИЛОЖЕНИЕ, но преди това деинсталирай utorrent, дори рестартирай компютъра преди новата инсталация. Това е съвсем чиста версия без боклук, слагаш и тръгва.

d90d33156b1a6f872846837d0dfeaaed.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има поправка в деинсталатора - имаше остатък, резултат от разединено име на папката и предотвратяване на деинсталация ако приложението е отворено:

FreeTorrentDownload за мераклиите, на които има е омръзнало с други клиенти. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Портативка 1.0.73.1027:
http://www.thumbapps.org/2016/06/DVDVideoSoft-Free-Torrent-Download-BitTorrent-client-portable.html

@Mlechko, защо предлагаш да се тегли от Google drive,  а не от сайта на авторите?
http://www.dvdvideosoft.com/download.htm?fname=FreeTorrentDownload.exe

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не ми е ясно защо пък трябва да е магнитно, а не по класическия начин . . . . .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Филипов написа:

И не ми е ясно защо пък трябва да е магнитно, а не по класическия начин . . . . .

на някой,който държи на коефициента си в тракера,магнитното сваляне не му влияе,не отчита колко си свалил или качил.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Филипов написа:

Защото има тракери, които не използват .torrent файлове.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎12‎.‎12‎.‎2016‎ г. в 18:03, eminem_vr написа:

Много неизвестни има май в уравнението. Коя ОС? С коя програма се сваля? Отскоро ли не работи или? За замунда ли говорим? Браузъра кой?

Никой от тия въпроси няма отношение към магнитното сваляне.

Цитат

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\Magnet\shell\open\command]
@="\"D:\\uTorrent\\uTorrent.exe\" \"%L\" /SHELLASSOC"

Текстът в червено е реалният път до файла utorrent.exe - отчети двойните наклонени (\\) в пътя, Копиураш цитирания текст в бележника, записваш като magnet.reg, кликаш двукратно на файла да се доби, рестартираш компютъра и си ов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ExaFlop написа:

Никой от тия въпроси няма отношение към магнитното сваляне.

Сигурен ли си в това което казваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Освен, ако не извадиш някой аргумент от ръкава, в което много се съмнявам. Ако имаше такъв - веднага щеше да го изложиш.
Аз см изложил връзката - липсваща конфигурация за магнита.
Освен, ако браузърът не е Baidu Spark, който поддържа торент клиент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Абсолютно! Освен, ако не извадиш някой аргумент от ръкава, в което много се съмнявам. Ако имаше такъв - веднага щеше да го изложиш.
Аз см изложил връзката - липсваща конфигурация за магнита.
Освен, ако браузърът не е Baidu Spark, който поддържа торент клиент.

Освен ако... държиш се леко некоректно? :) 

Не ми се спори за глупости плеснал си му отговор да се оправя. А колкото до аргументите, още съм на снощната трапеза, та мога само да кажа да ни е честита новата 2017 и нека да е по-добра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, ExaFlop написа:

Текстът в червено е реалният път до файла utorrent.exe - отчети двойните наклонени (\\) в пътя, Копиураш цитирания текст в бележника, записваш като magnet.reg, кликаш двукратно на файла да се доби, рестартираш компютъра и си ов.

@ExaFlop, не си обяснил достатъчно за по-важните неща. Защо параметъра ти е "%L" вместо "%1" ? И защо е това SHELLASSOC? И с него и без него все тая. Даже програмата се опитва да ми показва неадекватни грешки, че не може да намери файл с параметър SHELLASSOC.

Рашките нещо са се изложили, тия хора работят през пръсти! Не са добавили магнитната асоциация. В едно от приложенията се опитват да стартират рег файл, вместо инсталатора да го направи. И съответно имат грешка по време на инсталация, добре че бяха пиратите да им направят асоциация за кодеците, те взели че изкопирали същите записи с една изпусната буква. :D :helpwanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • преди 10 минути, Mlechko написа:

Защо параметъра ти е "%L" вместо "%1" ?

Защото съм недогледал като съм писал. Благодаря! Трябва да е %1
    Горе е поправено.

преди 13 минути, Mlechko написа:

Даже програмата се опитва да ми показва неадекватни грешки, че не може да намери файл с параметър SHELLASSOC

Грешката е заради %L

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ExaFlop написа:
  • Защото съм недогледал като съм писал. Благодаря! Трябва да е %1
    Горе е поправено.

Грешката е заради %L

а, тире между черупката(shell) и файла, не трябва ли да има....ъ-ъ-ъ...тъй де, с питане Цариград се стига

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ExaFlop написа:

Грешката е заради %L

Не, грешката се дължи по-скоро на /SHELLASSOC, тогава излиза съобщение "File Not Found" "File /SHELLASSOC"

Продължава да се появява и с %1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mlechko написа:

Не, грешката се дължи по-скоро на /SHELLASSOC, тогава излиза съобщение "File Not Found" "File /SHELLASSOC"

Продължава да се появява и с %1.

SHELL-ASSOC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що извлякох ключа на моя магнит:
reg add "HKCR\Magnet\shell\open\command" /f /ve /t REG_SZ /d "\"D:\uTorrent\uTorrent.exe\" \"%%1\" /SHELLASSOC"

изпълни го в админско cmd
Работещ е!

преди 4 минути, Mlechko написа:

"File Not Found"

не намира торент клиента - провери си пътя до торент.exе файла

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Току-що извлякох ключа на моя магнит:
reg add "HKCR\Magnet\shell\open\command" /f /ve /t REG_SZ /d "\"D:\uTorrent\uTorrent.exe\" \"%%1\" /SHELLASSOC"

изпълни го в админско cmd
Работещ е!

Нещо ме върти и сучи Free Torrent Download, по-горе в постовете. Свалям магнита, а после изтривам с данните, правя нов експеримент, някой път стартира, друг път идва с грешка, въпреки че свалянето е вече започнало. Направи следното:

Кликаш магнитен линк, избираш Free Torrent Download, отваря ти се програмата и докато чака потвърждението къде да се свали материала, даваш "Отказ" - тогава задължително излиза тази същата бележка, която се стартира в повечето случаи при избора на същата програма.

преди 11 минути, :::::::::::::::::::::::::: написа:

SHELL-ASSOC

С тирето ми излиза "File Not Found" "File /SHELL-ASSOC"

Този параметър не ми е ясен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mlechko написа:

Нещо ме върти и сучи Free Torrent Download, по-горе в постовете. Свалям магнита, а после изтривам с данните, правя нов експеримент, някой път стартира, друг път идва с грешка, въпреки че свалянето е вече започнало. Направи следното:

Кликаш магнитен линк, избираш Free Torrent Download, отваря ти се програмата и докато чака потвърждението къде да се свали материала, даваш "Отказ" - тогава задължително излиза тази същата бележка, която се стартира в повечето случаи при избора на същата програма.

С тирето ми излиза "File Not Found" "File /SHELL-ASSOC"

Този параметър не ми е ясен.

файлът е assoc.exe
обръщението към него...ъ-ъ-ъ...те това чакам в темата да видя

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.