Премини към съдържанието
PeshoPP

Как да свържем безжичен микрофон към усилвател.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся помощ относно свързването на безжичен микрофон към усилвателят ми (Yamaha Natural Sound AV Receiver RX-V367). Трябват ли ми някакви допълнителни устройства, за да осъществя връзката ?

Редактирано от PeshoPP (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Например приемник, който би трябвало да е комплект с микрофона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Щом сте си купил безжичен микрофон то се предполага , че за да го свържете на каквото и да било входящо устройство, трябва да имате и "приемника" към него. Не сте написал модела на микрофона и така не може да ви се даде отговор на поставеният въпрос. Някои безжични микрофони даже нямат никаква окомплектовка с приемник. За да си купите приемника трябва да знаете честотата на която той излъчва сигнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще пее на плейбек не му трябва приемник

d15b54e5f8db.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Явно, неговият случай е точно такъв! Жалко че не дават да се пишат по 10 плюса! Бих ти ги написал веднага!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, * СТЕФАН * написа:

Щом сте си купил безжичен микрофон то се предполага , че за да го свържете на каквото и да било входящо устройство, трябва да имате и "приемника" към него. Не сте написал модела на микрофона и така не може да ви се даде отговор на поставеният въпрос. Някои безжични микрофони даже нямат никаква окомплектовка с приемник. За да си купите приемника трябва да знаете честотата на която той излъчва сигнала.

Там е проблемът, че самият микрофон не е мой, а просто го взимам за еднократно ползване. Микрофонът е бил без приемник в комплект. Та мисълта ми е дали има начин да го свържа директно към усилвателя или трябва да си намеря подходящ приемник, който да свържа към Yamaha-та?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Трябва  да си намерите приемник като неговият ,с който е бил закупен, за да можете да го ползвате. Иначе няма как да се върже микрофона. Това е радиомикрофон. Поне да бяхте посочил модела, но все едно, вече не е важно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.