Премини към съдържанието
avenger0795

Петиция срещу своеволията на соц.подпомагане

Препоръчан отговор

Здравейте всички!Отскоро служителите на соц.подпомагане оказват натиск върху правоимащите лица да се отказват от полагащите им се помощни средства,ако те се повече от 1.Или накратко-полагат ти се 2 средства,когато отидеш да подаваш заявление,служителите те принуждават да задраскаш едното,ако ли не-обжалват протоколите и телк решенията,без да имат право.Повече и по-подробно инфо,може да прочетете тук - http://www.peticiq.com/162023

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на следващите избори пак задраскайте боко или  станишев или деформаторите .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я обясни с думи прости ти от кои си? Май си 95 набор - т.е. едва ли си с диабет.

Вероятно си от фирмичките, които се хрантутят от социалното и издънват бюджета му. И не ми обяснявай, че едни обувки, които ги калкулирате за 390 лв струват повече от 50. Поне за 50 от магазините са по-качествени.

Следващия път да обжалват вашето ценообразуване.

Да не отварям цени и за безобразията при другите помощни средства. Примерно за гумения накрайник на бастун / патерица, който е консуматив и не струва и 50 ст. Искахте ми 7лв. !!! Тест ленти за глюкомери? Слухови апарати ? А?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петиция????? Нима за 30 години българина не разбра, че нищо не се променя по този начин.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.12.2016 г. в 11:44, Филипов написа:

Я обясни с думи прости ти от кои си? Май си 95 набор - т.е. едва ли си с диабет.

Вероятно си от фирмичките, които се хрантутят от социалното и издънват бюджета му. И не ми обяснявай, че едни обувки, които ги калкулирате за 390 лв струват повече от 50. Поне за 50 от магазините са по-качествени.

Следващия път да обжалват вашето ценообразуване.

Да не отварям цени и за безобразията при другите помощни средства. Примерно за гумения накрайник на бастун / патерица, който е консуматив и не струва и 50 ст. Искахте ми 7лв. !!! Тест ленти за глюкомери? Слухови апарати ? А?

Даже и да обясня,ти вече си ме заклеймил и каквото и да напиша все по-горната песен ще пееш.

И за набора не позна - 84 - ти съм с диабет тип 1 на инсулин от 2008 г,с диабетна полиневропатия от 2012 г.От кои съм ли-ха познай.Ето ти малко за размисъл - по протокол от ортопедична ЛКК имам и обувки, и стелки,защото в Бг дават 1 чифт за година,но можеш ли да носиш 1 чифт зимни обувки през лятото?Не нали.Тогава ползваш стелките.До тази година,когато отидох да подавам заявление за нов чифт обувки и стелки, и се оказа,че служителката е кибер служител,който с рентгенов поглед установява,дали имам или нямам нужда от двете помощни средства,описани в протокола.Ако имаш право на 2 средства,те карат да си задраскаш едното,ако ли не-пращат те на ТЕЛК,което е в пълен разрез с приложението към правилника на ЗИХУ.Да цитирам ли точни членове?Само че протокола от ортопедичната ЛКК няма нищо общо с ТЕЛК и не се издава от тях.Обувките са 223 лв и за хората с диабетно стъпало се изработват ръчно,според номера,който носят,тежестта на крака върху шаблона,степента на заболяването и т.н.

Откъде накъде реши,че съм свързан с някоя фирма,без да ме познаваш и без да знаеш същността на проблема?

Редактирано от avenger0795 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.