Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, направих Android приложение за български новини:

http://u-bg.blogspot.bg/2016/11/nai-dobroto-android-prilojenie-za-balgarski-novini.html 

ще се радвам на градивна критика, както и ако има по-напреднали да ми кажат причината поради която ми отказаха да го кача в Google Play.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, petttto написа:

Здравейте, направих Android приложение за български новини:

http://u-bg.blogspot.bg/2016/11/nai-dobroto-android-prilojenie-za-balgarski-novini.html 

ще се радвам на градивна критика, както и ако има по-напреднали да ми кажат причината поради която ми отказаха да го кача в Google Play.

Мълчаливо ти отказаха значи,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Не мълчаливо, преди това си платих. Получих разбира се и писмо но така и не разбрах каква е причината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petttto написа:

:) Не мълчаливо, преди това си платих. Получих разбира се и писмо но така и не разбрах каква е причината.

Ти поне си видял писмото - ние даже и това не сме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли някоя добра безплатна програма за създаване на андроид приложения или ако е платена да не е много скъпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделя някоя добра безплатна програма ? Знам ли ? Чакай да помисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, petttto написа:

Ще споделиш ли някоя добра безплатна програма за създаване на андроид приложения или ако е платена да не е много скъпа.

Android Studio.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, XYconstant написа:

С какво това приложение е по-добро от хилядата други такива?

Ами за това съм го пуснал тук за да го тествате и вие да кажете. За мен най-големия му плюс е че предоставя водещите новини на най-популярните новинарски агенции в БГ. А и приложенията за новини не са чак толкова много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз новини принципно избягвам да чета, но си мисля, че отваряйки някой от по-големите новинарски сайтове се добираш до всичко, което ти е нужно.

За да пробиеш ти и приложението ти, трябва да има нещо различно, което го разграничава от болшинството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално при новините е важно пръв да публикуваш новината, а приложението синхронизирано с най-популярните новинарски агенции така че поне по този критерий е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.