Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам 1 стар телефон zte blade l2 след като пуснах актуализация от настройките след това не се включи черен екран като свържа телефона компютъра го отчита опитвам се да кача сток ром но ми дава грешка във памета смисъл че не е достатъчна да кача андроида

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Freem@n написа:

Изтрй му данните / нулирай го (Wipe Data) чрез Recovery: http://www.hardreset.info/devices/zte/zte-blade-l2/

Нямам достъп до рековери телефона е затухлен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Петър Чакъров написа:

Нямам достъп до рековери телефона е затухлен

Ем.. трябваше първо да погледнеш колко свободно място имаш.... и след това да правиш.. каквото и да е.   Иначе какво ти изписва като го свържеш към компютър?

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, NBS 9322 написа:

Ем.. трябваше първо да погледнеш колко свободно място имаш.... и след това да правиш.. каквото и да е.   Иначе какво ти изписва като го свържеш към компютър?

Еми телефона има вградена 4 гб  но имах някаде към 1.7 гб свободна ето и ерора като доиде лилавия цвят във флаш тоол   BROM ERROR: S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE(5069)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега имам друг проблем преди като свързвах телефона веднага sp-flash tool автоматично се качваше сега не иска трябва да задържа бутона на телефона на горе за звука и тогава влиза в доунлоад но на червено стой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се със драйверите сега като се опитам да кача рома ми изписва грешка  BROM ERROR: S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE(5069)

1 приятел ми каза че кеша да изчистя но как да го направя това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко мързеливата ама мисля че това е проблема 1. delete the sp flash tool folder and re-extract
2. uninstall vcom, mediatek and preloader drivers then manually install using https://forum.hovatek.com/thread-440.html
3. Try flashing again using version 5  нямам впечатления къв е чипа на твоя но че го опраим ей така на инат :)

преди 8 часа, Петър Чакъров написа:

Оправих се със драйверите сега като се опитам да кача рома ми изписва грешка  BROM ERROR: S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE(5069)

1 приятел ми каза че кеша да изчистя но как да го направя това

http://en.miui.com/thread-78047-1-1.html всички грешки на флаштула 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.12.2016 г. в 19:45, Петър Чакъров написа:

Еми телефона има вградена 4 гб  но имах някаде към 1.7 гб свободна ето и ерора като доиде лилавия цвят във флаш тоол   BROM ERROR: S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE(5069)

Тези 1.7гб свободни нищо не можеш да направиш с тях... Сложи му карта памет, защото с тези 4гб вътрешна няма да се оправиш! Зависи какво теглиш де, отбягвай тежките приложения. Преди да теглиш нещо от Gplay кликвай на App info, виж колко пространство заема, какви са изискванията т.н и  след това тегли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.