Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,трябва ми pc за cs-go,не играя по тежки игри.Искам да е с SSD колкото за Windows.Не държа на скъп монитор.Не разбирам от компютри затова е добре да има опция да се купи сглобен.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, niki292002 написа:

Някакви предпочитания за определена марка имаш ли ?

Готова сглобка ли ще му предложиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, XECUTIONER написа:

Готова сглобка ли ще му предложиш?

Да не съм мазохист ? 

Ще му предложа нещо от sky или nikem, че да дойде сглобено, и той единствено да трябва да инсталира Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах относно склада - само SSD ли ще се ползва като цяло?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, XECUTIONER написа:

Аз не разбрах относно склада - само SSD ли ще се ползва като цяло?!

преди 1 час, Marin98320 написа:

SSD колкото за Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

INTEL CORE i3-6100, 3.70GHz, 3MB, BOX, LGA1151, Skylake 
 POWERCOLOR 2048M RX 460 Red Dragon, AXRX 460 2GBD5-DH/OC PCI-E 3.0 
 CORSAIR 2X4GB Vengeance LPX DDR4 2133MHz, CMK8GX4M2A2133C13 
 SEASONIC Захранване SSP-350ST Active PFC Bronze, F3350W 
 COOLER MASTER N200 Black, USB 3.0, w/o PSU 
 LG 23" 23MP68VQ-P, 5ms, 250cd/m2, VGA, DVI, HDMI, IPS   Freesynk
 SAMSUNG 120GB Solid State Drive 850 Evo /SSD/, M2 
 ASUS H110M-A/M.2, H110, DDR4 2133 MHz, VGA, DVI, HDMI, M.2 Socket, LGA1151 

Крайна цена 1 375 лв. Остават достатъчно пари за HDD ако нямаш старо или по-голямо SSD за основен.

п.п. Ако искаш изчакай януари за I3-7300 които ще е на 4GHz което е добре за CS;GO.

А по-горното предложение не му обръщай внимание тъй като е несъвместимо.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На рецензента ли?:D

Захранването е стар модел и булк и с две години гаранция! Може и да не е чисто ново!Аз на наши търговци вера немам!

От Стилтех пазарувам и дават опаковка за абсолютно всичко и от вентилатори! Контрол от страна на потребителите да няма произвол!

http://www.sky.bg/details.aspx?id=26584

Три години май с опаковка или Термалтейка с пет години гаранция и запас да има! Ще свиеш нещо.

http://www.sky.bg/details.aspx?id=22627

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чакай нема хард диск! Мани го това ССД и сложи един терабайт.Аз лично не съм нервак че по-бавно ми зарежда уиндоус и по-бавна работа с експлорър а не мълниеносна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Roujin Z написа:

А по-горното предложение не му обръщай внимание тъй като е несъвместимо.

Благодаря за корекцията! От бързане не обърнах внимание, че дъното е варианта с DDR3.:emoji_smiley-85:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, XECUTIONER написа:

Дънна платка с ДДР3 а в същото време предлагате памет ДДР4

П.П. Не обърнах внимание че сте открили грешката

Редактирано от Пуканчо0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено си заслужава да изчака след нова година ако цените паднат. Другото не е толкова от значение каква серия процесор, освен ако не е максималист и готов да плаща 100 лв за 1% производителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, goodly написа:

Единствено си заслужава да изчака след нова година ако цените паднат. Другото не е толкова от значение каква серия процесор, освен ако не е максималист и готов да плаща 100 лв за 1% производителност.

1% производителност ? Щом е по-нова генерация има защо. Отделно по-ново означава и по-дълъг живот. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е много красиво, ама това е положението. 

I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX - Мехх, но ще свърши работа.

GB H110M-S2V LGA1151 

CORSAIR DDR4 LPX 8GB 2400MHz C14 BLACK - Ако държиш на dual channel - вземи 2х4, но така има врата за ъпгрейд.

ADATA SSD SP600 64G /SATA 6GB - Колкото за ОС-а... Не знам какви са отзивите за този модел, но поне уж е с MLC контролер...

HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3 

XFX Pro Series 450W P1-450S-X2B9 

Zalman Case ATX Z1 USB3.0 

22 LG 22MP68VQ-P - Поне има freesync

SAPPHIRE 4096M NITRO RX 470 4G D5 OC PCI-E 3.0 - Причината да трябва да се реже от няколко места, но според мен си заслужава. Супер карта е.

Kaby Lake ще е нищожен ъпгрейд, но поне ще свали малко цените на сегашните. А и ZEN идва. По-добре е да се изчака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е,че Интел психологически ти действа,че ти остарява платформата! След Санди можеше ли се произведе Скайлейк? Ма то и АМД не ги притиска и може на час по лъжичка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, _Alex&Vanko_ написа:

След Санди можеше ли се произведе Скайлейк?

След като произвеждане на по-мощни процесори с 50% перформънс отгоре над старата серия за теб е нещо лесно, защо не почнеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, niki292002 написа:

След като произвеждане на по-мощни процесори с 50% перформънс отгоре над старата серия за теб е нещо лесно, защо не почнеш ?

Core2Duo с колко перформънс бяха по-добри от предишните несполучливи двуядрени PentiumD и когато АМД бях пред тях тогава за последно?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.12.2016 г. в 16:04, niki292002 написа:

1% производителност ? Щом е по-нова генерация има защо. Отделно по-ново означава и по-дълъг живот. 

Не е точна цифра, колко е производителността, но просто не си заслужава толкова колкото ако минаваш от конфигурация със 1155 3-та генерация към 1151 6-та генерация. Тогава може да усети човек реално някаква разлика. А в случая skylake към cabylake ще четеш повишения в производителност друг път два едва, по точно само ще четеш в бенчовете но няма да усетиш ако не включваме страничните екстри драйвъри и биоси. То и без това само ги четем ти а нищо не усещаме. Само те усещат как джоба им се пълни като измислят поредната нова простия за пари. Зарибен е като комарджия, той не мисли той само чете и търси актуалност и плаща за това, това сме ние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, goodly написа:

Не е точна цифра, колко е производителността, но просто не си заслужава толкова колкото ако минаваш от конфигурация със 1155 3-та генерация към 1151 6-та генерация. Тогава може да усети човек реално някаква разлика. А в случая skylake към cabylake ще четеш повишения в производителност друг път два едва, по точно само ще четеш в бенчовете но няма да усетиш ако не включваме страничните екстри драйвъри и биоси. То и без това само ги четем ти а нищо не усещаме. Само те усещат как джоба им се пълни като измислят поредната нова простия за пари. Зарибен е като комарджия, той не мисли той само чете и търси актуалност и плаща за това, това сме ние.

Съжалявам, че пак ще се наложа да те цитирам, но не си много прав. Реално единствено клокнат i7 6700K може да предостави 60  fps  примерно при игра като Crysis 3. Никой друг! Дори i5 6600K. Изключвам процесори за LGA2011 и подобни, които са в друг ценови клас. В случая Intel  пуска леко подобрени процесори, работещи на по-висока стандартна честота и вероятно клокващи се малко повече. Освен това има и разнообразие с отключен i3  за около 400 лева. За теб и други това може да са нюанси, но за мен може да означава гладка картина. 

Четенето на бенчове е хубаво нещо, но в реалността човек усеща тиъринг, дроп и други гадории заради слаби процесори. От цялата работа с новите поколения процесори печелят тия, които им се свидят парите и предпочитат процесор среден клас. В случая имаме процесори, които са леко подобрени и работещи на по-високи честоти. Това означава, че за същите пари вземаш повече. Това е важно за новите игри, които почти винаги търсят максимумите и на видеокарта и на процесор и на RAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма за какво да съжаляваш, имаш нещо казваш го. Но аз не казвам че по добре да вземеш генерация 3 процесор и да си направиш конфиг. Казвам за тези които минават от такава към skylake или kabylake. А имах в предвид единия процент производителност който не е с точност, но поне тъка се изръсих, че между skylake и kaby едва ли ще си заслужава и едва ли ще е нещо върховно като разлика в производителността. Просто както казваш дигат честотите и там вече търсим максимума за да извлечем максимум параметри за парите които даваме. Същото е като пенсионер който си търси жълтите стотинки ресто за това което си е купил. А каква ще е разликата между два процесора sky и kaby не е много ясна освен за този който вече знае преди да го е грабнал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, goodly написа:

Няма за какво да съжаляваш, имаш нещо казваш го. Но аз не казвам че по добре да вземеш генерация 3 процесор и да си направиш конфиг. Казвам за тези които минават от такава към skylake или kabylake. А имах в предвид единия процент производителност който не е с точност, но поне тъка се изръсих, че между skylake и kaby едва ли ще си заслужава и едва ли ще е нещо върховно като разлика в производителността. Просто както казваш дигат честотите и там вече търсим максимума за да извлечем максимум параметри за парите които даваме. Същото е като пенсионер който си търси жълтите стотинки ресто за това което си е купил. А каква ще е разликата между два процесора sky и kaby не е много ясна освен за този който вече знае преди да го е грабнал.

Прав си, но никой не купува процесор при появата на всяко ново поколение. Примерно аз пропуснах няколко поколения. Минах от LGA478  на LGA775. След това на LGA1155 и сега на LGA1151. Айде, аз съм отделен случай, дето търсеше най-добрия процесор за определени пари, та затова и такива финтове. Реално човек би трябвало да смени процесора си след 2-3 поколения, а не всяко следващо или през едно. Разбира се, ако се е сдобил с върхов процесор от някое старо поколение. Иначе губи. Да вземем за пример един i3 4130, който се препоръчваше доста заради цената си. Днес той е много, ама много по-бавен от аналогичен i3 6100, Който е едно поколение след него. Не винаги е така и се търси варианта, в който получаваш много, а даваш малко. Вече третия вариант е да търсиш максимума без значение на парите. Тогава купуваш и купуваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те не ти бяха плащали сума заплати и затова се позабави! А не че не си имал мерак!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.