Премини към съдържанието
mal1

Изписва се:таблета не е активиран

Препоръчан отговор

При натискане "настройки" се появява надпис-таблета неактивиран /андроид 4.0/, екрана изключва след 1мин., като го включа, историята се повтаря.Това стана след като качих добавка за икономия на ел. енергия от батерията.Добавката, обаче, не мога да я открия изписана  в таск менажера - просто я няма и не мога да я намеря, за да я изтрия.. Може ли някой да помогне, за да активирам таблета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли SD Maid ако може въобще да работиш с таблета.. Или фабрични връщаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mr.n0b0dy написа:

Изтегли SD Maid ако може въобще да работиш с таблета.. Или фабрични връщаш.

Каза, че се е изключвал след 1 минута. В такава ситуция направо фабрични или да се преинталира рома, ако не е някой китайски боклук. Изключи го напълно и натисни бутона Vol Down/Up + Power button (бутона за усилване на звука или намаляне + бутона за включване) и не знам какъв модел е таблета ти, тъй като не си споменал при всяка марка различно. И ще влезеш в Recovery Mode и там ще видиш Factory reset и си ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то знам каква е процедурата ама все пак да пробва пък .. дано не е хардуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.