Премини към съдържанието
sten90

Въпроси за избор на полу/официално облекло

Препоръчан отговор

Здравейте.

По принцип ме интересува на първо място дрехите ми да бъдат удобни, но сега съм поканен на едно фирмено "парти" с разни шефове. Няма да кандидатствам за "борда на директорите"(ако мога така да се изразя - предпочитам умерено бунтарски стил), но предпочитам като съм там да не се откроявам много. Ясно е че като отида в магазина няма да взема нещо, което изобщо не ми харесва, но досега като не съм се интересувал и си нямам идея от марки, модели, цени... Наскоро пообиколих един пловдивски МОЛ - влязох за малко в магазина на Andrew's - колкото да свикна с цените. :) Имаше още едно-две магазинчета за такъв вид дрехи, но имам чувството че така или иначе всичко идва от Турция. Не че имам нещо против хората там и това което произвеждат, но - на някои сака например в ъглите на джобовете стърчаха конци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери си нещо комфортно за теб. Да не е прекалено консервативно, и не прекалено изпъкващо. Една ризка, хубава вратовръзка, и някакъв елегантен костюм според мен е достатъчно. Да не вземеш да тръгнеш с маратонки или кецове, избери си и някакви обувки според костюма. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това имам предвид по принцип. Някакви идеи в какви граници се движат цените? В Andrew's уж има някакво намаление за 25-годишнината им, но да не се окаже като "намаленията" в Емаг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти една прилична идея :) Хем официално, хем младежко, хем не толкова отличаващо се от останалите,, които щом са шефчета ще заложат на изискани костюми,папионки т.н. Въпреки, че аз бих забеляза точно този тип облекло като най-елегатно. Но въпрос на вкус,

139815042946867-300x500.jpg

на 12/14/2016 в 9:13, sten90 написа:

Точно това имам предвид по принцип. Някакви идеи в какви граници се движат цените? В Andrew's уж има някакво намаление за 25-годишнината им, но да не се окаже като "намаленията" в Емаг...

Може да пробваш в българският магазин Теодор. Той е точно такъв магазин. Но цените са доста високи за хубавите дрехи. Примерно официална риза струва от 60 лв нагоре.(говорим за ризи, които са наистина хубави) Иначе винаги има намаление на някои стоки и може да удариш кьоравото.:cool:

Като цяло са им качествени дрехите, взимала съм ризи от там за баща ми.

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията! Утре ще го видя този "Тедор". :) 

Както отбелязах вече - предпочитам дрехите да са ми удобни, за да мога да ги нося от време на време. Ако трябва да стоят в гардероба до следващото коледно парти... Сещам се за една приказка какво означава, когато мъж каже "Нямам какво да облека!" и когато жена каже същото. ;) 

Редактирано от sten90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което съм ти пратила е точно такова. Винаги можеш да си облечеш ризата с дънки, с панталона, с каквото тамти дойде на ум. Панталона не го избирай прекалено елегатнен, строго официален, ми вземи такъв дето после можеш с пуловери, блузи да го носиш. За това не ти казах да си взимаш костюм, който да ти виси в гардероба. 

на 12/15/2016 в 12:12, sten90 написа:

Благодаря за предложенията! Утре ще го видя този "Тедор". :) 

Както отбелязах вече - предпочитам дрехите да са ми удобни, за да мога да ги нося от време на време. Ако трябва да стоят в гардероба до следващото коледно парти... Сещам се за една приказка какво означава, когато мъж каже "Нямам какво да облека!" и когато жена каже същото. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че предлагат корекции на дрехите. Изглежда ръцете ми са малко по-къси, отколкото трябва. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди две седмици бях на рожден ден на фирмата. Много се чудех какво да си облека. Като цяло всички винаги са много стилни, а аз обичам да нося по-спортни дрехи, но няма как. За партито си поръчах този пуловер https://prestigefashion.bg/mazhki-pulover-s-imitatsiya-na-riza-003/ , изглежда доста ефектно и е много удобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.