Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели. Помогнете ми с избор на  micro SDXC карта за телефона ми samsung galaxy edge 7. Капацитета може би ще е 64 или 128 гб. Предполагам с по висока скорост на записване(не знам каква е точно при моят телефон)

Бюджет не определям защото не съм наясно,но предполагам ще ми предложите нещо оптимално цена/качество. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, need4speed написа:

Здравейте приятели. Помогнете ми с избор на  micro SDXC карта за телефона ми samsung galaxy edge 7. Капацитета може би ще е 64 или 128 гб. Предполагам с по висока скорост на записване(не знам каква е точно при моят телефон)

Бюджет не определям защото не съм наясно,но предполагам ще ми предложите нещо оптимално цена/качество. Благодаря предварително.

Примерно този модел: https://www.amazon.de/SanDisk-Android-microSDXC-Speicherkarte-SD-Adapter/dp/B010Q57S62/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1481739054&sr=8-4&keywords=sandisk+micro+sd+128gb

Надявам се знаете че програмите няма да се записват на картата, само данни

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел тази - Samsung microSDXC PRO 128GB. Някой май позабрави за тагването на линкове. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.