Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля за мнение за добър интернет доставчик в района на Пикадили център - около ул. Битоля по-точно.

На TCV съм от година и като завали малко - няма нет по 2 дена понякога, докато го оправят.. На всичкото отгоре, тия дни някой съсед ми дърпа и от скоростта..  

Някой в района да е доволен от нета си?  

Редактирано от tekkn0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж Виваком дали има оптика ако имат мятай се . Тия тсв не са ли бившите интербилд купиха ги и пак не си оправиха мрежата май до колкото съм чувал по - добър от оптичен на булсат или Виваком няма в Варна другото всичко е пародия на нет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм до стадион Спартак и съм много доволен от оптичната връзка на Vivacom.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е свърза ли се поне веднъж с досегашния ти доставчик? Смяната е изключително просто и лесно решение, но дали винаги то е най-удачното? Наистина, че има селски кабелни оператори, които въобще не ги интересува за проблемите им, а само прибирането на парите на хората, когато могат, докато могат, но не всички са такива... Понякога, дори примитивно те се опитват да убият желанието на клиента за разтрогване на договора, като в тези си старания, полагат и такива за отстраняването на някои частични или глобални промени, за да се опитат да избегнат загубата на още клиенти... Поне оператори, чиято поддръжка поне малко се интересува от фирмата и нейните глобални проблеми, както и ръководство, биха положи елементарно старание за решаването на нещо... Макар и да не се стигне успешно до такова... За това, лично аз, бих препоръчал да се свържеш с тях поне още веднъж, за да доизясните ситуацията и да обясниш проблема, който малко или много идва глобален... Може минимално нещо да се разреши... Разбира се, избора си е твой, в някои ситуации, смяна е наложително, но има и такива, при които подобно действие може да бъде избегнато...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързвам се - оправят го, но отнема повече от ден. А в петък ако е пробива - в понеделник след обяд се свързвам.. Най-ме дразни, че скоростта пада много напоследък.. И за тези пари, които плащам сега, май ще пробвам Вивакомската оптика.

Мерси за съветите! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре пробвай М-тел. Аз вече 3-а година карам на тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.