Премини към съдържанието
BlazzgroM

Боядисване в черен металик

Препоръчан отговор

Здравейте , може ли да ми кажете къде мога да си боядисам колата в черен металик . Някъде където работят добре , защото имам една приятелка където при боядисването на колата и са оплескали леко фаровете и от части прозорците . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да гадаем ли  обаче къде живееш  или ако си от Враца да те пратим във Варна ,че да ти боядисат колата!?!  Второ има сервизи и сервизи и майстори и майстори, а такива добри не може да няма в твоя град! Трето все някъде ще има леке, но но с малко труд се почиства! Не си примадона нали?

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кумчо вълчооо написа:

Да гадаем ли къде живееш  или ако си от Враца да те пратим във Варна ,че да ти боядисат колата!?!  Второ има сервизи и сервизи и майстори и майстори! Трето все някъде ще има леке, но но с малко труд се почиства! Не си примадона нали?

Не , иначе съм от старазагорска област .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BlazzgroM написа:

Не , иначе съм от старазагорска област .

Ми, да изчакаме някой съфорумник  от твоя регион да даде съвет или предложение. Инак никаква философия не е това боядисване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кумчо вълчооо написа:

Ми, да изчакаме някой съфорумник  от твоя регион да даде съвет или предложение. Инак никаква философия не е това боядисване

А знаеш ли какви са цените иначе ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кумчо вълчооо написа:

Важното е да се извърши от човек, който го владее и в специална камера. (без прах и боклуци) Иначе, нали се сещаш, че ще ходиш и до кат с мноого чакане, за да актуализираш информацията за цвета на колата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BlazzgroM написа:

А знаеш ли какви са цените иначе ?

Различни! Различни са за различните региони и градове! Зависи от лакомията на майстора!  Зависи и от цената на боята, приложената технология, автомобила,  обема на подготвителните работи, времето за престой в халето и пр.и пр.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.