Премини към съдържанието
qnkov

Понижаване на светлината на плафон?

Препоръчан отговор

Здравейте, накратко си сложих един анти-радар в сектора на плафона, като го вкл. и изкл. от едното копче на плафона. Целта ми е, за да не махам крушката да не свети постоянно, когато вкл. радара, да сложа на нейно място, някоя дето едва мижука. Един вид да ми казва, че това отгоре е вкл, едно за да не го забравя, второ, че копчето се ебава и не всеки път при вкл., всъщност е подал напрежение. Обмислям варианта да закупя примерно 18 или 24 в, крушка и да я сложа. Предполагам с тези 12 напрежения идващ ток, или ще мижука или няма да тъгне въобще. Или нещо друго да предложите?

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, нищо не разбрах!

Ааааа! Е, що си взел ток от плафона???? 24v ще свети слабо но е тъпо! Светодиодна индикацийя си направи! Просто е ако не можеш има и готови китове!

Мммм, пиша и пак мисля, че нищо не съм ти разбрал от писаниците ти! Къв антидетектор?????

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябват лампи - тоз антирадар не ти ли се обаджа като се включва? И да има някоя лампа за индикация пак може да го забравиш включен особенно през деня като не се вижда, а през нощта дори и слаба пак би те дразнила. На шефчето на мегана стана много хубаво антирадара вместо едната лампа ама там като заключиш колата след няколко минути изключва 12-те волта за плафона и не можеш да го забравиш включен да изтощи акумулатора.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа! Антирадар! Баси изпълнението! На моята кола се включва когато запаля. Има си и работна индикация фабрична. Има си и собствен ключ за включване и изключване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плати ми да ти вържа ключовете и на място ще ти обясня. Хубаво е да си викате майстори!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно трябваше да кажа радар. От плафона, скрит - вътре зад него. Че писка, писка, но както казах - копчето се ебава, а и може да го забравя, а с една лампичка ще ме подсещам и ще съм сигурен, че не е изкл, при някоя дупка. Ще правя някакви експерименти явно. :)

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.