Премини към съдържанието
iAppleBeats

iOS 10- въпроси и проблеми

Препоръчан отговор

Тъй като не видях такава тема и вместо да се пускат най-различни теми за върпси и проблеми реших да направя, който може ще помага с каквото може. Напавихте ли вече update до 10.2? Има те ли проблем с батерията както беше на 10.1.1? Някакви проблеми и впечетления?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко бях навънка и батерията ми беше към 35% когато падна на 30% се изключи не се включи после прибрах го в джоба да се "стопли малко" и се вкл постоя така като беше "навънка" на студеното време отново са изкл. Мисълта ми е че телефона се изключва когато е студено и докато не се постопли малко не се включва??? Това нормално ли е или батерията е бъгава? Някой друг има ли го? с iOS 10.2 съм iPhone 5s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем с изключването не е нормален и се наблюдава при модела 6S.
Той също попада в програва за подмяна на батериите.

При 5S, обаче, този проблем е много рядко срещан и не може да се каже така с лека ръка дали е хардуерен или софтуерен проблема.
Ето официалния сайт на Apple какво казва по проблема на 6S...

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, algor написа:

Този проблем с изключването не е нормален и се наблюдава при модела 6S.
Той също попада в програва за подмяна на батериите.

При 5S, обаче, този проблем е много рядко срещан и не може да се каже така с лека ръка дали е хардуерен или софтуерен проблема.
Ето официалния сайт на Apple какво казва по проблема на 6S...

Вчера писах и питах на support-a че ми се изключил телефона когато съм бил навънка под -0 градуса и те ми отговориха:  In that low temperature weather we don’t recommend using the phone while outside. Another option is to purchase a thicker case, or even storing the phone in a warm but dry place. и когато питах че ми се сменят процентите на батерия при изкл и вкл и те отговориха  Turning off and on the phone also use the phones battery and if the weather is already causing percentage issues th phone may be losing power faster  

П.С Като напиша IMEI изписва че не е съвместим (не е 6S) пробал съм го преди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.12.2016 г. в 16:19, Уолтър Уайт написа:

Преди малко бях навънка и батерията ми беше към 35% когато падна на 30% се изключи не се включи после прибрах го в джоба да се "стопли малко" и се вкл постоя така като беше "навънка" на студеното време отново са изкл. Мисълта ми е че телефона се изключва когато е студено и докато не се постопли малко не се включва??? Това нормално ли е или батерията е бъгава? Някой друг има ли го? с iOS 10.2 съм iPhone 5s

ако гледахте и малко в страни от телефона щяхте да разберете че това с бързия разряд е стандартно поведение на литиево-йонните батерии независимо дали са в телефон или фотоапарат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драги потребили на iOS! Другата седмица, ще се очаква появата на iOS 10.3 официално!

Преди 2 часа излезе iOS 10.3 beta 7  

Цитат
Latest preview  10.3 Beta 7[1] (14E5277a)[2] / March 16, 2017; 0 days ago

Ще чакаме новия ъпдейт да пристигне в 9:00 PM 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте драги потребили на iOS/iPad/iPod touch. Днес излезе официалната 10.3 версия. 

Промените са: 

Цитат

iOS 10.3 was released on March 27, 2017. The update introduced a "Find My AirPods" feature for lost AirPods headphones, changed the file system to Apple File System (APFS) for improved performance and encryption, support for additional Siri actions, including status of bills in payment apps and scheduling with ride-booking apps, a new Apple ID view in Settings, the ability for developers to respond to reviews in the App Store as well as "Helpful" and "Not Helpful" review labels, improved overview of iCloud storage usage, and bug fixes and stability improvements.

Както можете да видите и в официалния сайт на Apple

Цитат

Редактирано от Уолтър Уайт (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К'во стаа хора. 

Утре излиза iOS 10.3.3 официално.

И ако не знаете излиза също бета версията на iOS 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.