Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си направя машинка за игри от сорта на LoL,Wow,Minecraft, но съм с ограничени пари.Ще мога ли да зглобя нещо прилично за толкова пари?Ако да моля помогнете ми с избор на части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/55867p1r57577p1r55002p1r54810p1r56293p1r55134p1rf.html

Птедлагам това за тези пари няма да можеш да сложиш видео карта ще трябва да ихраеш с вградената HD 530 която си е супер за LoL. Мисля, че се заплаща 20лв доставка и при потвърждаване на поръчката трябва да им кажеш да го сглобят безплатно ако желаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Kristian Denkov написа:

http://nikem-bg.net/cart/55867p1r57577p1r55002p1r54810p1r56293p1r55134p1rf.html

Птедлагам това за тези пари няма да можеш да сложиш видео карта ще трябва да ихраеш с вградената HD 530 която си е супер за LoL. Мисля, че се заплаща 20лв доставка и при потвърждаване на поръчката трябва да им кажеш да го сглобят безплатно ако желаеш.

Не ми ли трябват и Звукова карта,лан карта и такива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Albert Maksar написа:

може да се купи lan karta   при токов удър да не засегне дъното

А тази lan карта не се ли включва към дъното ?
Кой може да каже, къде точно ще протече тока и какво ще засегне или не при евентуален токов удар ?
Ти колко компютъра пострадали от токов удар си виждал ?

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ken написа:

А тази lan карта не се ли включва към дъното ?
Кой може да каже, къде точно ще протече тока и какво ще засегне или не при евентуален токов удар ?
Ти колко компютъра пострадали от токов удар си виждал ?

достатъчно

обикновено при токов удар  ако е към  вградената към дъното    се поврежда, вградената лан понякога работи на поливин дуплекс ако има късмет

ако е  отделна лан карта   тя изгаря която струва 10 лв -втора ръка 5 лв 

един ден   ако се продава дъното някак не върви да се каже абе то работи ама един път  го  тресна светкавица и  вградената лан не работи иначе всичко си бачка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що аз като продавах една от старите си тухли казах именно "вградената не работи но има външна"?

Само дето той не може да го каже понеже няма такава опция с това дъно...

п.п. Иначе аз такива проблеми не съм виждал от години но пък хвърчащите кабеляци по-дърветата вече не са толкова разпространени.

Предлагам на човека ако е от слабо населено място където куца контрола да си вземе това дъно - http://nikem-bg.net/computer-components/GB-H110M-S2PV-LGA1151/picture.html

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.