Премини към съдържанието

За или Против медиите да наричат циганите БЪЛГАРИ !   

18 гласували потребители

1. 1. За или Против медиите да наричат циганите БЪЛГАРИ !

• За
      4
    • Против
      14

Препоръчан отговор

Вече ми писна тъпите журналисти от нова и Босфор тв както и интернет новините да слагат под общ знаменател всички българи защо ни правят равни с ромите защо викат БЪЛГАРИН а не от ромски произход ...

Редактирано от adersa (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото се води расизъм. Разделяне. Всеки с българско гражданство, се води Българин, без значение - бял, черен, жълт, червен... И за жалост, циганите имат и Българи поддръжници. Не знам защо, но е факт и ги съжаляват! Явно живеят в друга България. Реално трябва малко Северно Корейски закони да вкараме и нещата ще се оправят. Та, за всичко са виновни управляващите. Разбира се, и натиска от други страни не е изключение. Трябва да се обърнем на Монархия с един истински цар, и съм сигурен, че ще се запазим и ще изчистим името си на цигани из света. 

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено по СКАТ И АЛФА им прави чест , че ги наричат в различни теми ЦИГАНИ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно и също е! Преди врем енякой "Българин" в фейсбук беше пуснал видео на това ка кбежанци бутнали жена в метрото в Берлин, но се оказа че са Бълагари!

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега Стивън Сегал има вече руско гражданство сега ако направи някое тежко престъпление как ще му викат руснака :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То тия от Берлин са чисти цигани по клипа... Но - да, водят се Българи. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ги познавате? Всички сме горе долу едни същи. Тъмни балкански субекти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ти ако не може да различиш циганин от българин, направо те съжалявам. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тая германка не е германка а е сирийка и са и дали   граждаство вижде как е забулена човека се е  ядосал че на него не му дават немско гражданство а на арабите > и за тва и е направил като в кеча .

всичко се води под калпака на цру и  американското посолство мислите ли  че медиите БГ ше шукнат нещо  без позволението на господарите 

вижте как започна веднага гърмен мърмен и друте простотии  аз незнам вече някои читав поне малко с мозъка си да гледада дирижирани новини 

РИМСКОТО ПРАВИЛО ГОСПОДА И ДАМИ 
НА КОМУ Е НУЖНО ?
КОЙ ИМА ИНТЕРЕС !?

Редактирано от Albert Maksar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Albert Maksar написа:

аз незнам вече някои читав поне малко с мозъка си да гледада дирижирани новини 

А ти откъде знаеш, какво говорят медиите ?
Нали не е от новините ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този в Берлин, който е ритнал жената, си е чист циганин.

Цигани има навсякъде . Чувал съм , че в Италия нямат италианско гражданство , защото ги смятат за номади издават им само някакав документ за самоличност , но не и паспорт.

Дадоха им много права и свободи, и остават безнаказани - наказието било дискриминация. Обаче в близките години си очертава българите да станем малцинство, и да имаме повече привилегии от циганите.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Ken написа:

А ти откъде знаеш, какво говорят медиите ?
Нали не е от новините ?

мълко съм мазохист от време на време  ги погледна с едното око да видя какво е замислило   американското посолство но все една и съща дъвка

- циганите-гърмен- германски санкции на русия-крим-алкайда-обама семейство- лош путин-някоя тъпа американска звезда с концерт в БГ- пропускам ли нещо подсетете ме за друга опорна точка ?

а да някой инциден нещо се взривило умрели 10-20-30 човека  дъвкане 1-2-3 седмици и после  все едно нищо не е било  и така до следващия взрив и запълване на пълнежа от свободно време с  реклами и  шоута бг търси овчар-талант-певец-готвач-звезди -випове-заключва ги в една къща и чакат да се набият и  евентуално секс и да кажат сексът в къщата вече не е мираж .

КАКВО СТАНА С КТБ върнали мустакатия парите къде е пеевски кой назначи пеевски какво  стана  със собствениците на взривените заводи за боеприпаси > ? Какво стана с лясковец ?

лошия диктатор ким чен инр ли е ум ли е  стреля ядрени ракети   и тва от време на време да не го забравиме и него колко е лош диктор да ни напомнят

и инфлация във венецуела  която баракчо я обяви за нац заплаха на америка

е как няма да има инфлация ако и те будалите  като нас обменят държавна валута за долари без покритие и като се разварят   валутете хоп венецуела нямала кинти нищо че  ги зарива света с петрол 

Редактирано от Albert Maksar (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЪЛГАРИ се наричат всички жители на Република България, независимо от какъв техните етнос, религия, пол, възраст, сексуална ориентация, както и всякакви други различителни белези. Ако някой не е доволен от това, или не иска да бъде поставян под общ знаменател с определен тип граждани, може изключително лесно да промени своето местоживеене и/или гражданство. Всичко това е въпрос на избор...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом всички сме Българи, то тогава всички ще спазваме правила, закони и традиции български! Ще говорим на обществени места на един език - български. Ще се индетифицираме като едно  - българи! Другото ама, това, онова, бла, бла ,бла!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Държавообразуващият етнос на страната – българите, съставлява 84,8% от населението. Две от малцинствата са сравнително по-големи от останалите малцинства – турците са 8,8% и циганите са 4,9%; останалите 1.5% включват други малцинства – руснаци, арменци, китайци, власи, каракачани, украинци, гърци, евреи, румънци, други и хора, които са потвърдили, че не се самоопределят на преброяването на населението.[55] "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Blue Ray написа:

БЪЛГАРИ се наричат всички жители на Република България, независимо от какъв техните етнос, религия, пол, възраст, сексуална ориентация, както и всякакви други различителни белези. Ако някой не е доволен от това, или не иска да бъде поставян под общ знаменател с определен тип граждани, може изключително лесно да промени своето местоживеене и/или гражданство. Всичко това е въпрос на избор...

Всички жители на РБ се наричат български граждани. А от своя страна българските граждани се делят на българи, турци, цигани, арменци, руснаци, ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са отделните етноси, не класификации граждани... В случая българин като етнос и като гражданство съвпадат като дума, но не и по значение... Аз имах предвид, едно от нейното значение, пък познайте кое е то...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

въх, ногу сигън у тоя форум ...ъ-ъ-ъ...тъй де, те и хамериканците са ут различни етноси, амъ секи е горд, чи е хамериканец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе в медиите, немалка част от нещата, са организирани с цел масово манипулиране на хората, както и контрол над тяхното мнение и решение, ако успеят да стигнат до собствено такова... И понеже стигат, вече мненията и решенията Ви се дават от медиите, Вие просто изпълнявате, без никаква допълнителна дейност... Именно с цел насаждане на омраза, както и споменатите две други цели, се правят и тези неща, като гледам и то успешно... Какво "по-яко" от това?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Blue Ray написа:

Иначе в медиите, немалка част от нещата, са организирани с цел масово манипулиране на хората, както и контрол над тяхното мнение и решение, ако успеят да стигнат до собствено такова... И понеже стигат, вече мненията и решенията Ви се дават от медиите, Вие просто изпълнявате, без никаква допълнителна дейност... Именно с цел насаждане на омраза, както и споменатите две други цели, се правят и тези неща, като гледам и то успешно... Какво "по-яко" от това?

Напротив. Много малка част от медиите наричат нещата с истинските им имена. В огромната си част медиите са политкоректни и имат за цел масовото манипулиране на хората и контрол над техните мнения. И като гледам се справят доста успешно.

И друго. Цитира се, че циганите у нас са 4,9%. Как се връзва този процент с това: През 2020 г. ромите ще са една четвърт от пазара на труда от нас - Mediapool.bg

Очевидно някой лъже много яко.

Редактирано от ncl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах? Цитирате или оспорвате нещо? Ако да, какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ncl написа:

И друго. Цитира се, че циганите у нас са 4,9%. Как се връзва този процент с това: През 2020 г. ромите ще са една четвърт от пазара на труда от нас - Mediapool.bg

Очевидно някой лъже много яко.

Сбъркали са. 25% са

P.S. Който чете през ред прави такива тъпи грешки.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цигани нецигани  станете германци ама  по германските новини  като дадът някой бил педофил друг се оженил за майка си кво ше правите  българи ли ще сте .

всеки си носи неговия кръст не трябва да отговаря за греховете на други хора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роден е в България добре . Да пишат както западните български гражданин а тука наште БЪЛГАРИН бил .... Къв българин е тоя индианец .Сложил си е там някакво българско име с открадната лична карта .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Blue Ray написа:

Едно време беше църквата а сега е телевизията , същото Оръжие за масова манипулация и промяна на настроението на жертвите буквално и двете неща правят едно и също с разликата че като нямаше телевизия хората висяха по църквите , а сега висят пред телевизорите...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.