Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, обмислям закупуването на нов лаптоп, който ще използвам предимно за ежедневно браузване + някоя игра от време на време, но искам да ми върши работа поне 3-4 години, и съм се насочил към следният модел : 

Производител: Acer; Серия: Aspire E5-572G; Код на продукта: NX.MV2EX.020_120SSD
Тип на продукта: Лаптоп  
Процесор: Четириядрен Intel Core i7-4712МQ (2.3 - 3.30 GHz, 6 MB cache) details-desc.gif  
Памет: 8 GB DDR3L 1600 MHz (low voltage) details-desc.gif  
Видео карта: NVIDIA GeForce GT 940M - 2 GB DDR3 details-desc.gif  
Твърд диск: 1 TB SATA 5400 rpm details-desc.gif  
SSD диск: 120 GB SSD details-desc.gif  
Дисплей: 15,6" (39.62cm) HD (1366x768) Acer CineCrystal лъскав дисплей с LED подсветка details-desc.gif

https://ardes.bg/product/acer-aspire-e5-572g-s-4-yadren-intel-core-i7-85044#description-t

цената му е 1249 лв., ако можете да предложите нещо по-добро за тази сума, моля 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, KeepWalking22 написа:

Здравейте, обмислям закупуването на нов лаптоп, който ще използвам предимно за ежедневно браузване + някоя игра от време на време, но искам да ми върши работа поне 3-4 години, и съм се насочил към следният модел : 

Производител: Acer; Серия: Aspire E5-572G; Код на продукта: NX.MV2EX.020_120SSD

https://ardes.bg/product/acer-aspire-e5-572g-s-4-yadren-intel-core-i7-85044#description-t

цената му е 1249 лв., ако можете да предложите нещо по-добро за тази сума, моля 

Хубаво сте избрал машина с 8 Г памет и твърдотелен диск. Но с тази разделителна способност няма да виждате много неща на екрана....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, capnemo написа:

Хубаво сте избрал машина с 8 Г памет и твърдотелен диск. Но с тази разделителна способност няма да виждате много неща на екрана....

на тоя малък екран, трябва да си с "очи рентген" за да можеш да различиш нещо на по висока резолюция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

на тоя малък екран, трябва да си с "очи рентген" за да можеш да различиш нещо на по висока резолюция

Напротив. Мога да ти кажа, че има доста сериозна разлика между HD и FHD резолуция на 15,6" екран. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, niki292002 написа:

Напротив. Мога да ти кажа, че има доста сериозна разлика между HD и FHD резолуция на 15,6" екран. 

ми пробвай да различиш при 4к около 2000 вертикални линии и ако ги различиш на този малък екран ще си човека супермен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дръндю написа:

ми пробвай да различиш при 4к около 2000 вертикални линии и ако ги различиш на този малък екран ще си човека супермен

Така, колкото по-висока резолуция - толкова по-изчистена картина. Това, че ти на живо не си виждал лаптоп с FHD резолуция, не ти дава право да го плуеш.

П.П. Какво 4K те гони ? Ако не знаеш термините - HD (720p) FHD (Full HD 1080p) и UHD (Ultra HD 2160p)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 14 минути, niki292002 написа:

Така, колкото по-висока резолуция - толкова по-изчистена картина. Това, че ти на живо не си виждал лаптоп с FHD резолуция, не ти дава право да го плуеш.

П.П. Какво 4K те гони ? Ако не знаеш термините - HD (720p) FHD (Full HD 1080p) и UHD (Ultra HD 2160p)

това са броят на точките в една вертикална линия ...ъ-ъ-ъ...демек  разделителна способност 360 хоризонтални линии и ...другите си ги смятай сам

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.