Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си вляза в пощата и какво виждам

Този потребителски профил е блокиран поради установено нарушение, попадащо в описаните в чл.1, ал.3 от обявиените ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чл.1 ал.3 "Злоумишлени действия са действия или бездействия, нарушаващи Интернет етиката или нанасящи вреди на лица, свързани към Интернет или асоциирани мрежи, изпращане на нежелана поща (непоискани търговски съобщения, SPAM, JUNK MAIL), препълване на каналите (FLOOD), получаване на достъп до ресурси с чужди права и пароли, използуване на недостатъци в системите с цел собствена облага или добиване на информация (HACK), извършване на действия, които могат да бъдат квалифицирани като промишлен шпионаж или саботаж, повреждане или разрушаване на системи или информационни масиви (CRACK), изпращане на "троянски коне" или предизвикване инсталация на вируси или системи за отдалечен контрол, смущаване нормалната работа на останалите потребители на Интернет и асоциираните мрежи, извършване на каквито и да е било действия, които могат да се квалифицират като престъпление или административно нарушение по българското законодателство или по друго приложимо право."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Desdinova написа:

За това по добре си купи някъде поща.

GMail, Yahoo, & Outlook RullZ ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога в калдата и в фейса да си направя да мога да си влизам с Gmail пощата си за тия некадърници от абвто не искам да чуя вече и шибаните им сайтове ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, adersa написа:

Как мога в калдата и в фейса да си направя да мога да си влизам с Gmail пощата

https://www.kaldata.com/forums/settings/email/

https://www.facebook.com/settings?tab=account&section=email&view

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БГ работа ! Все пак Mail.BG и с многото си реклами - що годе биват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ако искаш БГ поща по-добре със Mail.bg. Аз лично ползвам често yandex.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма какво го ползваш това абв? Махнах го още когато gmail стана общодостъпен.Имам и Yahoo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано са пачнали пробойните в Yahoo.:speak:

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Freem@n написа:

Все пак Mail.BG и с многото си реклами - що годе биват.

Нали са една и съща собственост. А малко ли потребители на  АБъВъ има с откраднати пощи. И почти отказ за съдействие за възстановяване.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как да има съдействие като самото крадене става от АБВ и хората в него? И лични данни се крадат на тоя принцип.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И интересно ми е за собствена изгода ли го правят или някой им плаща..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не един път се е водила тази тема за уязвимостите на АБВ. Също така не един път се е говорило, че това е една от най-незащитените Е-пощи. То не беше бъгване на abv бота, като му се подадат едни параметри и той връща пароли и имейли. После пък с JS инжектор и бисквитки. И суматията и други глупости.

В момента има две доста добри Е-пощи, с услуга за смс достъп. Gmail и Outlook. Направете си регистрация и прехвърлете съобщенията си в новата поща, а тази от абв, я затрийте. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И интересно ми е за собствена изгода ли го правят или някой им плаща..

Доколкото съм запознат на по-известни хора и за изнудване. Ако е толкова обемна информацията, която имат в профила си и под формата на файлове/мейли.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ExaFlop написа:

Нали са една и съща собственост.

Е не знам... в NetInfo - раздел "Портфолио не фигурира mail.bg, като са и с различни адреси:

http://www.netinfocompany.bg/contacts

http://corp.mail.bg/?page_id=84

http://www.netinfocompany.bg/portfolio

Поне на "хартия" са различни фантоми :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С АБВ приключих преди доста време. Родих се с Gmail. Алтернативна и резелвна Mail.ru -  и от нея съм доволен, но предимство винаги на гугълската.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сичко е въпрос на Фкус - казало кучето и си облизало... к'вото там.

От над 12 години ползвам abv.bg и нямам проблеми.
Ползвам също и - gmail, hotmail, yahoo.com, yahoo.co.uk, mail.ru и... за другите ще питам. Та така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш проблеми, докато не започнеш да се регистрираш в някои чужди сайтове, от които не пристига имейл за потвърждаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.12.2016 г. в 22:52, XYconstant написа:

Кой ти ползва абв в днешно време...

Аз имам 4 пощи в abv.bg и нямам проблеми. Вярно, че само едната ми е основна, другите ги ползвах за регистрации, но никога не съм имал проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да споделя че от сряда съм така БЛОКИРАН.По същия  чл.1, ал.3.Съдейсвие никакво от abv.Не съм злоупотребявал, явно съм се натресал на нещо....Май ще се разделям с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Андреан Андреев написа:

И аз искам да споделя че от сряда съм така БЛОКИРАН.По същия  чл.1, ал.3.Съдейсвие никакво от abv.Не съм злоупотребявал, явно съм се натресал на нещо....Май ще се разделям с тях.

Виж по добре този члез: 

• Злоумишлени действия са действия или бездействия, нарушаващи Интернет етиката или нанасящи вреди на лица, свързани към Интернет или асоциирани мрежи, изпращане на нежелана поща (непоискани търговски съобщения, SPAM, JUNK MAIL), препълване на каналите (FLOOD), получаване на достъп до ресурси с чужди права и пароли, използуване на недостатъци в системите с цел собствена облага или добиване на информация (HACK), извършване на действия, които могат да бъдат квалифицирани като промишлен шпионаж или саботаж, повреждане или разрушаване на системи или информационни масиви (CRACK), изпращане на "троянски коне" или предизвикване инсталация на вируси или системи за отдалечен контрол, смущаване нормалната работа на останалите потребители на Интернет и асоциираните мрежи, извършване на каквито и да е било действия, които могат да се квалифицират като престъпление или административно нарушение по българското законодателство или по друго приложимо право.

Това ще ти се случи ако отидеш и при друг e-mail доставчик.

Свържи се с администрацията на ABV и попитай по кои от изброените неща си блокиран, за да знаеш какво ти става в пощата. По-вероятно е да генерираш SPAM.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи същото нещо в петък блокиран ми е емайла

Този потребителски профил е блокиран поради установено нарушение, попадащо в описаните в чл.1, ал.3 от обявиените.......Писах сигурно 10 пъти на абв.бг и никакво развитие.Имам този емайл повече от 15 години,никога съм нямала проблем.При вас има ли някакво развитие?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.