Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пушите ли  

51 гласували потребители

1. 1. Пушите ли

• Да
      17
    • Не
      26
    • Не, престанах
      8

Препоръчан отговор

Никой :D Употребих "в гимназията" като време, а не място. Беше 2 часа след полунощ и си бях на балкона в нас. Цигарата беше "Арда" от последната кутия на дядо ми, която се пазеше вкъщи като спомен,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Desdinova написа:
1. Пушите ли

Коментирайте и защо?

1. В момента ли? - Не, вече ... 16 ... минути. Защо ли - мразя да ръся пепел по лаптопа.

Иначе - от 29 години не съм спирал. Без причини - защото мога.

Защо не ги спра - няма мотивировка. Парите не са сериозен мотив - нито за, нито против ... каквото и да е.

Пп. Отивам да запаля - само навън.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пуша, защото е вредно, а и искам да съм дебел, поне +5 кг. Както и сега съм. Имал вредни навици, пия сокчета.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Не пуша, защото е вредно, а и искам да съм дебел.

То и да живееш е вредно, ама никой не се отказва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

То и да живееш е вредно, ама никой не се отказва.

Къде в България ли? Няма значение дали пушеш или не в България. С тоя смог. Просто дишай дълбоко!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Къде в България ли?

Изобщо - никой не е излязъл от живота - жив.

преди 5 минути, acnekt написа:

Няма значение дали пушеш или не в България. С тоя смог. Просто дишай дълбоко!!!

Има разбира се - когато пуша първо съм свикнал.
После - смога го дишам през филтъра на цигарата.

"Непушачите" - пасивни пушачи или смого-гълтачи са много по-застрашени.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Кумчо вълчооо написа:

То, състоянието на белите ти дробове видимо ще се измени и без да пушиш когато започнеш работа! В повечето фирми аспирацията е мижава, защитните средства са негодни или смешни! Цяла менделеева таблица ще гълташ всеки ден!

Не всеки работи в предприятя или в продукцията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, jhoro написа:

Изобщо - никой не е излязъл от живота - жив.

Направо ми омръзна с тая ДУКХА. Изпадам в интровертност на ДУХА. Хубаво, че Я  има ЗАХАРТА. 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Дукха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм (детско любопитство) ,но категорично не ми хареса. По онова време цигарите струваха 40 стотинки ,до колкото си спомням ,а днес и са скъпи на всичкото отгоре. За вредата от тях няма да говоря , защото всеки е наясно ,колко опасно е реално. 
Най-ме дразни ,когато една дама пуши. Никак не е приятно да те целува с цигарен дъх ,или да усетиш ,че косата ѝ лъха на цигарен дим. За това смея да твърдя ,че пушенето е отблъскващо до определена степен. Така де ,всеки обича партньора му да ухае свежо ,а не на пепелник. 
Родителите ми от млади пушат по 1-2 кутии на ден ,и вероятно още от дете съм се отвратил от този неприятен дим. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _Alex&Vanko_ написа:

По две кутии на ден от много време.

10 кинта на ден само за това? На мен ще ми убива или ще ме лиши от други "удоволствия" за деня!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кумчо вълчооо написа:

10 кинта на ден само за това? На мен ще ми убива или ще ме лиши от други "удоволствия" за деня!

Приоритети, разбирания, навици...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуша. Защото ми е кеф и навик. Спрях ги само по време на бремеността. После продължих, отновоз ащото ми кеф :D 

Да вмъкна - кутия за около 2 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, aMoPe написа:

Пуша. Защото ми е кеф и навик. Спрях ги само по време на бремеността. После продължих, отновоз ащото ми кеф :D 

Нали ти е ясно че цялата oтрова въпреки това е в тялот ти и детето е било подложено н амного отрова докато е било вътре!

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Desdinova написа:

Нали ти е ясно че цялата утрова въпреки това е в тялот ти и детето е било подложено н амного отрова докато е било вътре!

На мене много неща са ми ясни, предполагам още от преди на теб да се изяснят. Само да вметна че отрова се пише с О, не с У. Много ме дразнят такива грешки, особено от човек, който се опитва да философства и да налага някакви рамки. Ти си задала въпрос. Ние отговаряме. Никъде не пише, че ще бъдем хулени за изборите си :D 

Та детето ми видимо е живяяло в страхотно здрава среда, защото си е напълно здрав ;)

Да добавя - такива теми по презумция са в ощърб на пушачите, защото се започчва едно -- ма ти знаеш ли колко е опасно, здравето ти, парите ти, дрън-дрън. Мисля, че всеки може да вземе избор дали да пуши или не. И не бива да бъде център на нападки заради избора си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата много ми напомни една мисъл ...

Живей бързо, умри млад, бъди красив труп! Г.Илиев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 26 минути, aMoPe написа:

Пуши си моето момиче. Нищо страшно няма. Пък и не прекаляваш с цигарите както си написала. Аз пуша от 46 години и все още съм здрав.Не пречиш на непушачите, аз също а и всички , които пушат. То на непушач не се угажда. Ако не пушиш като него, ще ти намери друг кусур! Пусналият темата е мъж - често го бъркате с жена! Но той е малък и не трябва да пуши, а и форумът не му разрешава!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, * СТЕФАН * написа:

То на непушач не се угажда.

Стига да не ми завират дима в лицето, не виждам проблем..

току-що, _Alex&Vanko_ написа:

Майка на мой приятел се разболя от рак без изобщо да е пушила през живота си.

какъв вид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен започна да ми прави негативно впечатление колко много хора пушат. особено от женски пол. Понякога като са близо до мен на светофара или се влачат ми идва да наритам в главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

На белия дроб!

Никой не е казал, че ракът на белия дроб се образува като следствие от тютюнопушене.. на всеки може да се случи, разликата е че при пушачите този шанс е по-висок.

Реално, не си консумирал нещо полезно, предполагам от месеци, а може би и години (освен ако не си хапвал от градинката на баба и дядо , на село). Всичко е химия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...