Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пушите ли  

51 гласували потребители

1. 1. Пушите ли

• Да
      17
    • Не
      26
    • Не, престанах
      8

Препоръчан отговор

преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

Снощи бях на кръчма.Там дет се пуши върху масите отгоре платнище и отстрани като палатка. Умряхме от студ.А вътре топличко!

Трай бабо за... цигарка.

Миналата събота бях в един ресторант. След 12 се пушеше навсякъде, даже и пепелници раздадоха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Nikoilai Arnaydov написа:

има един от ютуб -"скритата истина "  ако те види и чуе ще те затрие хехе

зависимостта е индивидуална някои хора са неподатливи към зависимости

от някакъв хормон се определяло човек до каква степен може да стане зависим

Какъв е този, бре? Да започва да спори с мен... Ако толкова си няма друга работа... Ще е интересно...

преди 7 часа, _Alex&Vanko_ написа:

По комунизма даже такава глупост нямаше. Ся се чудят ко да правят и да защитават нечии права!

А ти беше жив, та помниш какво имаше по комунизма? Или дядото ти каза: 

"Хлапе, преди много години, имаше един човек на власт, при който всичко беше различно и добро. Тогава нямахме проблеми. " И ти си вярваш сляпо...

Не може пушач да седне в едно затворено помещение с непушач и да почна да си нагъва фасовете... Лично, това ако ми се случи на мен, ще си загуби някои жизненоважни органа, много преди цигарите да му ги отнемат...

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, _Alex&Vanko_ написа:

По комунизма даже такава глупост нямаше. Ся се чудят ко да правят и да защитават нечии права!

Защитават моите права.

Аз има право на чисто и не воншо място където мога да вечерям. А вие нямате право да вземате това от мен!

Или пушите вечер по време на вечеря със семейството?

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марихуаната има немалко полезни действия върху човешкото тяло, но също толкова и вредни... Както споменах, всеки си преценява, дали дадено нещо е плюс или минус за него... Има крайни ситуации, в които се налага нейната употреба с медицински цели, както и всяко едно лекарство... Нали не коментираме пеницилина, викодиновите лекарства, които са масово използвани в САЩ, и други, които са на същия принцип... Няма изцяло полезно нещо в тази паралелна вселена... Все още няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога през живота си не съм дърпал от цигара даже. Никога не ми се е искало подобно нещо. Не, че съм спиран или нещо от този сорт. Не ми пречи ако някой около мен пуши, но аз да почна да пуша твърдо никога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, haralampio написа:

И пушачите са хора.

А къде някой, в тази тема, спомена противоположното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, haralampio написа:

И пушачите са хора.

Да, така изглежда. Хора сме.

Но ако ти НЕ пушиш до мен - за мен не е проблем. Обаче - ако аз пуша в твое присъствие, за теб най-малкото няма да е приятно. Това съм го осъзнал още преди много време.

На автобусните спирки в Англия има лепенки Резултат с изображение за no smoking - обществено място. Не, че някой проверява и санкционира.

Откакто отново съм в България - пуша на поне 2 метра от спирка, чакайки автобус. Навици...

Пп. И един цитат:
Моите права свършват там, където започват правата на другите.
Волтер

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, haralampio написа:

И пушачите са хора.

Естествено, че са хора! Кой твърди обратното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си пуша и нямам никакви намерения да се отказвам,поради простата причина, че ми доставя удоволствие:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, =Ivan= написа:

Аз си пуша и нямам никакви намерения да се отказвам,поради простата причина, че ми доставя удоволствие:D

Ами не спирай!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ами не спирай!! ;)

Той пък ся... ша земи да спре - за да е напук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не пуша. Вреди на здравето и на джоба. Няма смисъл от пушенето, мога да свърша много по-полезни неща или да хапна нещо вкусно, вместо да се омирисвам на цигарен дим и да си тровя организма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на личен избор и разбирания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.12.2016 г. в 11:20, Desdinova написа:

Аз има право на чисто и не воншо място където мога да вечерям. А вие нямате право да вземате това от мен!

ми стой си у вас бе, не ходи дето се пуши - толкова близко до акъла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мен алкохолик, пушач, наркоман - няма разлика - никой от тях не се съобразява с другите (има естествено и 1% изключения, които все пак не си хвърлят фасовете, където им кефне, съобразяват с останалите и могат да изтраят 15 минути без да пушат), а само със себе си.

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, the professor написа:

за мен алкохолик, пушач, наркоман - няма разлика - никой от тях не се съобразява с другите (има естествено и 1% изключения, които все пак не си хвърлят фасовете, където им кефне, съобразяват с останалите и могат да изтраят 15 минути без да пушат), а само със себе си.

Само да отбележа - казвайки "никой" означава абсолютно никой. По-добре ще е да използваш "почти никой", или "повечето".

Колкото до изтрайването - пуша от 36 години, стигал съм до 2,5 кутии по 20 цигари на ден и все пак - мога да изтрая и 4 часа без да пуша. Факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 23 часа, jhoro написа:

Само да отбележа - казвайки "никой" означава абсолютно никой. По-добре ще е да използваш "почти никой", или "повечето".

Колкото до изтрайването - пуша от 36 години, стигал съм до 2,5 кутии по 20 цигари на ден и все пак - мога да изтрая и 4 часа без да пуша. Факт.

Нали разбираш, че "няма разлика" за професора. Има хора, които живеят за претенциите си- без тях, нямат нищо. Ако един ден алкохолиците,пушачите и наркоманите изчезнат напълно, това не значи че претенциите ще свършат... "Къф е тоя, че ше ми диша от въздуха!?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях ги преди година и нещо.Защото ми писна да пуша и да си давам парите за глупости ,със здравето не съм имал проблеми ,да чукна на дърво.Пушех по две кутии всеки ден.Вместо това почнах по често да спортувам,защото докато пушех нямаше смисъл.Иначе отдавна си имам един лаф за разликата между пушача и непушача:И двамата умират след време,само дето непушача умира по здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откакто си взех електронна цигара от https://7puffs.bg/ , съм забравил отвратителната миризма и дима на обикновените цигари. Сега се чувствам много по-добре и вече мога да спестявам пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре си направил, за съжаление, малко са хората, които могат да откажат лесно цигарите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам със съжаление на хората изпаднали в зависимост от никотин, алкохол или нещо друго.
Те имат нужда да си променят функционирането на мозъка с цигарка, биричка или друго, за да им стенело малко или повечко кеф.
Да мрат ако искат, не ми пука особено за тях.
Но самите те са голяма напаст. Неприятни са за понасяне.
Добре че изкараха закони да не пушат в ресторантите.

Аз не пуша и не пия и съм си добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...