Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко месеца си купих Lenovo K5 note. Проблемът е следният:

спирам wi-fi и мобилния интернет, в падащото меню си стоят неактивни, но въпреки всичко получавам известия от ФБ и също така, отваряйки хром,

ми се зареждат страници. През цялото време в горния десен ъгъл на дисплея стои едно мигащо (понякога немигащо) 4G. Проблемът се появи може би месец след купуването, след първата софтуерна актуализация изчезна, после пак се появи и днес му направих нова софт.актуал., но този път и след нея продължава да си прави същите номера. Някой да помага, че  е много дразнещо :)

И другият ми въпрос е към, някой, който има този телефон: автофокусът си е скапан по производство или нещо с настройките не ми е наред? Пушач съм, пия кафе, от което следва понякога да ми потреперват ръцете. В такива моменти, от най-малката  нестабилност в ръката, снимките стават....мазало :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят Lenovo K5 note направи същия проблем. При спрени и изключени мобилни данни и WiFi мога да ползвам интернет колкото искам и да влизам в  който сайт си искам. Въобще по никакъв начин не може да се спре използването на мобилните данни. Пробвах с връщане на заводските настроики, но проблема се оправи само за няколко дни и блокира пак. От тогава съм му връщал заводски настройки многократно, но се получава все същото.  

Някой да помага, че  е много дразнещо особено през ноща 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.