Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Знам, че тук сте най-добрите в програмите и затова искам да ви помоля да ми дадете връзка към ПЪЛНАТА версия на IP2Location™ и евентуално ако може IP2Location™ IP-Country-Region-City-Latitude-Longitude-ISP-Domain Database (най-подробното), но и на по-малко ще съм доволен :yanim:

Благодаря предварително на отзовалите се! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не я знам програмата какво прави?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По дадено IP ти определя точно къде се намира. Даже тази версия, която съм споменал показва градусите на населеното място на картата на земята.

Можете дори да видите на сайта: http://ip-to-location.com/ и да видите точно как ви показва от къде сте, кой ви е доставчик и куп други неща. Но на сайтът им можеш да видиш само за себе си, а програмата - на всяко едно IP.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

братле намерих подобна програма но е за няколко часа без регистрация пробвах да я кракна но има много добра защита

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по руските форуми няма лекарство за нея. Може да ползваш http://www.leader.ru/secure/who.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ваш файл IP2Loc20051001.rar (размер 400 кбайт) доступен по адресу: webfile.ru/172620 в течение 7 дней до 02:12 06.02.2005. Pass: KalData

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а аз мисля,че ми светна сървара на warezbg ми е на не повече от 2 метра от мен още не е пуснат но непречи да метна едно оче там:)

мерси все пак;)ако намеря нещо читаво ще пиша

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че възбудих интереса ви с тази програмка. Доколкото виждам, връзката която сте дали е към файл около 400к, а една от full версиите не е по-малко от Мб-и.

Проверете на страницата и вижте сами за какви пари става въпрос, ако трябва легално да си я закупим :)

Редактирано от smc (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво искаш да кажеш с това "възбуждане на интереса"? Мисля че ти имаш проблем и ти помагаме за разрешаването му. Аз интерес към даване на пари нямам. Вероятно и останалите участници във форума. Ако ми трябва такава услуга, вече съм дал линк към място, което предлага повече. Дава ми дори и мобилните телефони на доставчиците. Ти да не си им рекламен агент? Ъ? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто се зарадвах, че има толкова четящи темата ми и че толкова хора се отзовават на молбата ми, за което ви благодаря.

А относно цените - просто ми стана много интересно, че за един такъв продукт могат да искат толкова пари. Все пак една ОС струва къде по-евтино, а те за това искат ~$500

Разбрал си ме погрешно!

Другото ми учудване, че я няма на толкова места в БГ тази програма, а и по руските форуми (както каза ти). Ето защо реагирах по този начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мислех че ще мога да заблудя тази програма толкова лесно!!!

Едно-две проксита и се чуди и се мае какъв е IP адреса ми.

не знам за какво ви е това чудо освен ако не искаш да взривиш някой които те е мапсувал в чата.

Но щом те влвче... Желая ти успех...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
А как се инсталира,тъй като няма нито сетъп нито инстал.

Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

при мен не работи и това си е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно предложение:

VisualWare VisualRoute 7.1d Build 1962 - Visual Internet Trace Route.

VisualWare VisualRoute 7.1d Build 1962. - April 4, 2003. Many users accessing the Web or their corporate Intranet encounter problems connecting to the desired site, or find that the data or transaction moves too slowly.

Determining the source of the problem is a difficult task for the vast majority of users. VisualRoute and VisualRoute Server greatly simplify this task.

Internet Performance: VisualRoute delivers the functionality of key Internet "ping," "whois," and "traceroute" tools, in a high-speed visually integrated package. VisualRoute automatically analyzes Internet connecti-vity and performance problems, displaying the results in an easy to understand table and on a world map.

Internet Security: In addition, VisualRoute has the unique ability to identify the geographical location of routers, servers, and other IP devices. This is highly valuable information for security purposes to help identify the source of network intrusions and Internet abusers.

New VisualRoute 7.1d - April 4, 2003 (build 1962):

- Supports UDP style pings (7.1b). - VisualRoute Pro version supports Ping Redirection. Begin your traces from anywhere in the world. Redirection is supported for any Java-enabled Windows host you can connect to on the Internet. - Ping Grapher - continuously monitors latency of a host in real-time and displays the results on a graph. - Advanced/Simple mode GUIs. Configure VisualRoute to show information in brief or in detail. - Improved geographical database. - Help popup support - to explain problems in traces and other error messages. - Changed mechanism for adding nodes to the geographical database. - Dutch language support. - Reset map option. - Tooltips.

VisualRoute 7.1d Build 1962. 1,5 Mb

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване