Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мишка Delux - сериен номер: М391

Клавиатура Delux - сериен номер: К6010

Търсих драйверите от официалният сайт обаче когато щракна на сваляне ме препраща на празна страница!

Някой може ли да ми помогне да ги намеря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип работя без драйвери обаче сутринта пускам компютъра и драйверите ги няма! И си викам WTF какво става тука бе :D Преинсталирах го и пак не се показват драйверите! Не знам какво да правя човек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно работят ли или не работят? Ако работят - за какво им търсиш драйвърите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова съм тъп човек просто трябва инсталирам драйверите за USB Sorry за глупостта ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като гледам и мишката, и клавиатурата са напълно обикновени - не би следвало да им трябва нещо повече от стандартните драйвери на Windows. Ако например имаха мултимедийни или други допълнителни бутони, щеше да е различно. Device Manager си има опция да сканира за непознати устройства и да им инсталира автоматично драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bogi_danger написа:

Толкова съм тъп човек просто трябва инсталирам драйверите за USB Sorry за глупостта ми!

Направо се чудя как може хората да се обиждат по този начин. Я ми обясни кое ти е ТЪПОТО!! Точно и ясно???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/17/2016 в 23:54, Емил Костов написа:

Направо се чудя как може хората да се обиждат по този начин. Я ми обясни кое ти е ТЪПОТО!! Точно и ясно???

Може би, защото е пропуснал една от най-простите и стандартни стъпки, но това не е причина или основание да се самообижда. За да не се чувства само автора тъп - ще споделя нещо от личен опит. Лятото исках да префлашна стоков ром на един телефон. Но каквото и да правех, не проработваше. Най-накрая смених USB порта и въпреки, че всички си работят перфектно, по някаква причина отказваше да работи на един определен USB порт, на който всичко останало захапва на момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.