Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

adersa

В Берлин – атентат - Камион се вряза в Коледен базар

Препоръчан отговор

преди 10 часа, simtech написа:

Значи на теб не ти пука за България, обаче милееш за Германия, така ли?
Щеше да прочетеш новината, че имаше взрив и загинаха почти толкова, колкото в Германия, само че много повече останаха без дом - разрушени са им домовете, а има и други с тежки изгаряния.

Да съм го казвал или писъл това някъде. 

То и в Сирия загиват хиляди хора, но на теб пука ли ти? Защо да милея за Германия. Аз съм гост в тази държава. Щом аз спазвам правилата, не трябва ли да важат тези права и за другите гости. Но като гледам домакина как си посреща гостите. Двойни стандарти.

Домакина си помисли, че идва нова вълна от евтина работна ръка. Да, ама не.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междувременно CNN съобщава за Deadly truck accident, сакън да не накърнят ислямистките чувства на някой.. :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Точно при повреда стават такива неща. Ако искаше да бъде атентат спокойно можеше да сложи взрив и да направи наистина страхотия.

Атентат е било, Емо. Намерен е и полския шофьор на камиона застрелян. Между другото, говорейки преди в другата тема за подменянето на реалността на медиите и т.нар. фейк новини, ами ако всички "официални източници" го бяха обявили за "инцидент"? Щеше ли някой да се усъмни? Ето CNN,както каза zitrön, говорили за "инцидент", сакън да не засегнем дядомразовците с черните бради...

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Методи Дамянов написа:

Атентат е било, Емо. Намерен е и полския шофьор на камиона застрелян. Между другото, говорейки преди в другата тема за подменянето на реалността на медиите и т.нар. фейк новини, ами ако всички "официални източници" го бяха обявили за "инцидент"? Щеше ли някой да се усъмни? Ето CNN,както каза zitrön, говорили за "инцидент", сакън да не засегнем дядомразовците с черните бради...

Аз не гледам новини. Отдавна съм спрял да си причинявам тази болка. Новините са измислени, лъжливи,  доукрасяват се и се преувеличават многократно. Имам познати журналисти и доста надълго сме си говорили за това. Търси се сензацията и драмата и нещата постепено се размиват. Насажда се страх и паника у хората.

Ето пример за драмата в Хитрино. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, пак ти споменавам за атентата в Ница. Камиона не беше натъпка с взрив и виж какво направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много "терористи", много нещо. Голям "терор". :ph34r:

Няма как да се случи нещо подобно, без помощ отвътре.

Уж високо ниво на сигурност, уж силни държави, а накрая някакви си хора, живеещи в пещери ще правят атентати!? И то без причина. Ама иначе все обидени, накърнени и не знам си още какво, но идват в Европа и си правят каквото искат. Нелегално. Аз ли мисля погрешно? Идват, те ги хранят, подслон им дават и накрая от благодарност, БАМ!

Ще става все по-лошо. Разбира се, защото всичко е добре планувано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Stoichev написа:

Много "терористи", много нещо. Голям "терор". :ph34r:

Няма как да се случи нещо подобно, без помощ отвътре.

Уж високо ниво на сигурност, уж силни държави, а накрая някакви си хора, живеещи в пещери ще правят атентати!? И то без причина. Ама иначе все обидени, накърнени и не знам си още какво, но идват в Европа и си правят каквото искат. Нелегално. Аз ли мисля погрешно? Идват, те ги хранят, подслон им дават и накрая от благодарност, БАМ!

Ще става все по-лошо. Разбира се, защото всичко е добре планувано.

Никога нещата не се случват необмислено или без помощ от вътре. Я да видим като лишим един терорист от оръжие, от експлозиви, не го обучим как да си служи с тях да видим какъв атентат ще направи? Но никой не мисли затова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Никога нещата не се случват необмислено или без помощ от вътре. Я да видим като лишим един терорист от оръжие, от експлозиви, не го обучим как да си служи с тях да видим какъв атентат ще направи? Но никой не мисли затова.

Какъв атентат - качва се в някой автомобил(по-голям по възможност) и гази докато може. А, СУМПС няма как да му забранят да извади.

Стане ли въпрос да се унищожаваме един друг сме доста изобретателни.

Редактирано от A.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, A.com написа:

Какъв атентат - качва се в някой автомобил(по-голям по възможност) и гази докато може. А, СУМПС няма как да му забранят да извади.

Стане ли въпрос да се унищожаваме един друг сме тоста изобретателни.

Така е, обясни го обаче малко по-нагоре в постовете дано те разберат!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Циркът продълава, идва нов сериал.

Полицията, както добре знаете инструктира гражданите да се прибират по домовете, да не качват снимков или видеоматриал, защото така щяло да  се избегне слуховете и клюките.

Да то сега няма клюки и слухове. 

После претърсиха, направиха обиск  в летището, там се настанени бежанците. 

Камионът бил  натоварен  с 25 тона желязо от Италия, който трябвало да се разтовари във Вторник сутринта. Камионът бил  паркиран на Friedrich-Krause-Ufer в Моабит. 

GPS многократно е изпращал сигнали, че камиона е бил пипан, някой се опитва да го кара. Твърди  шефа.

От камиона е изкочил и тръгнал да бяга някакъв пакистанец на 23 години Навид, но полицията го е хванала, разпитала  го е и са го пуснали, защото бил невинен и нямал нищо общо със случая. Може би си е правил вечерен джокинг в парка. Все пак е от 11.02.2016 в Германия, Берлин и си мисли за здравето.

Пистолет не е намерен, с когото е застрелян поляка в ГЛАВАТА. Няма го. Значи, извършителя е на свобода.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.12.2016 г. в 10:58, acnekt написа:

От камиона е изкочил и тръгнал да бяга някакъв пакистанец на 23 години Навид, но полицията го е хванала, разпитала  го е и са го пуснали, защото бил невинен и нямал нищо общо със случая. Може би си е правил вечерен джокинг в парка. Все пак е от 11.02.2016 в Германия, Берлин и си мисли за здравето.

Пистолет не е намерен, с когото е застрелян поляка в ГЛАВАТА. Няма го. Значи, извършителя е на свобода.

Полицията в Берлин изведнъж сега търси тунизиец, който уж си бил забравил вътре в камиона документите.Разбира се това означава, че няма заловен атентатор, всички приказки за атентат се оказват висящи твърдения, но се работи по фалшифицирането на уликите за да може тази трагедия да се използва за пропагандни цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, badr написа:

Разбира се това означава, че...

Това може да означава много неща. Недей да вменяваш това, което ти "разбираш"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, zemonti написа:

Това може да означава много неща. Недей да вменяваш това, което ти "разбираш"!

Това не може да означава много неща.Когато се фалшифицират улики се разбира единствено престъпно поведение и съучастие в извършването на престъплението, като се прикрива престъпника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, badr написа:

Когато се фалшифицират улики...

И ти ли си на принципа "няма пушек без огън"?

Работата на полицейския PR е изключително сложна от политическа гледна точка. Нямаш си идея колко е трудно да се угоди на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, zemonti написа:

И ти ли си на принципа "няма пушек без огън"?

Работата на полицейския PR е изключително сложна от политическа гледна точка. Нямаш си идея колко е трудно да се угоди на всички.

Не, на принципа съм, че щом се злоупотребява това е само и единствено с престъпна цел.Не ме интересува защо се лъже.Не може да са намерени отпечатъци и документи на тунизиец, а да разпостраняват версии за някакъв пакистанец, че даже и да го гонят по улиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, badr написа:

Не може да са намерени отпечатъци и документи на тунизиец, а да разпостраняват версии за някакъв пакистанец, че даже и да го гонят по улиците.

Що да не може ?
Ти сега ще кажеш, че не може полицай католик да го застреля тунизиеца, който е стрелял по колегата му, щото ти не даваш.

Една германка ( случайна де ), пък разправя от репортаж че не е трябвало да го убият, ами било трябвало да го съдят. Та да похарчат един куп германски пари, заради някакъв си мюсолманин който е решил че му се мре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НА ЗАПАД от българия са много глупави може да  се дължи на някакъв вирус забелязвам че и при някои българи се проявява болестта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Yvan Sergeev написа:

НА ЗАПАД от българия са много глупави може да  се дължи на някакъв вирус забелязвам че и при някои българи се проявява болестта 

На изток от запада пък са много умни и яко бедни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

яко яко колко да е яко на запад са по бедни нищо че там печатат парите масово работят на 2 места да си плащат  наема и да им остава за  хапка и пийка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.12.2016 г. в 15:21, Белгиеца написа:

Що да не може ?
Ти сега ще кажеш, че не може полицай католик да го застреля тунизиеца, който е стрелял по колегата му, щото ти не даваш.

Една германка ( случайна де ), пък разправя от репортаж че не е трябвало да го убият, ами било трябвало да го съдят. Та да похарчат един куп германски пари, заради някакъв си мюсолманин който е решил че му се мре.

Виж сега.Аз нямам никакво намерение да казвам дали полицай-католик може да застреля някой, който стреля по колегата му.Само съм чел, че точно католическата църква би го посъветвала да не се противи.

Но моля те?? Защо аз трябва да ти казвам тия неща.Откъде да знам полицая ти дали е католик, а и ми се струва, че не съм папата, та да се мъча с тия твои казуси.И правилно трябва да го съдят, но ако пък се окаже и той невинен става вече неприятно, та затуй е по-добре да го убият нали.

Редактирано от badr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24/12/2016 в 16:52, badr написа:

И правилно трябва да го съдят, но ако пък се окаже и той невинен става вече неприятно, та затуй е по-добре да го убият нали.

Какво значение има дали точно този е карал камиона ?
Важното е че някой го е карал и е убил 12 човека.
Което показва на Меркел, че не трябва да ги кани такиви да й гостуват в държавата. Защото те искат да избият неверниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...