Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

adersa

В Берлин – атентат - Камион се вряза в Коледен базар

Препоръчан отговор

преди 16 часа, Sinbad_ написа:

Охо, драги дами и господа, явно тука си имаме един бял четвъртчовече цървулско хахахахахаха :D:D

Малкия, май си попрекалил с май кампф или подобни четива внушаващи ти че си нещо повече дори от най мизерния циганин в Бг :))))))))))

Ей, мерси за разсмиването , отдавна не бях се засичал с подобни малоумни особи дори в нета :))))))))

Хич не симпатизирам на мустакатия :) Ти не виждаш по-далеч от носа си и дори не си забелязал, че съм жена...карай не е важно :) Стига го пробутвайте тва качествено семе и демографския проблем. Ще повторя пак -  хората реват от мигрантите, а не за тях. Радвам се, че съм те разсмяла :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.12.2016 г. в 2:56, A.com написа:

Нали знаеш приказката "Брат брата не храни, но тежко му който го няма".

В България, положението, се уравновесява от братята цигани. Всичките ми познати(връстници и по-млади), които вече са родители, имат 1 дете. Причината най-често е жената в семейството. Много я боляло докато раждала и не иска никога повече да изпитва такава болка, или пък трудно се гледа дете, та никога повече не иска да има безсънни нощи и т.н. Говорим си по темата и главата не ми побира какви оправдания си намират, за да нямат повече деца. Аз имам две деца, момчета. Едното е на 7 години, другото на 9 месеца. Съпругата ми, още от както станахме гаджета, започна да ме навива да имаме две "наши си" деца, които тя да роди, и да осиновим едно. Ама, пак според нея, за да осиновим дете ще ни трябват пари, та сега сме в процес на умуване как да се замогнем достатъчно.

То Белжо е по тънките сметки, ще речеш, че е евреин (и на мене са ми лепнали такова прозвище, ма като черпех половината град не бях Евреин):)

Пожелавам ти да се замогнеш, та да имаш три деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, karadzha написа:

Пожелавам ти да се замогнеш, та да имаш три деца.

Благодаря. Да ти се връща. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, A.com написа:

Благодаря. Да ти се връща. :)

И аз благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...