Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с хоста на уеб сайт

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да си направя сайт (онлайн магазин) разглеждах готови платформи и сайтове и се спрях на www.hosting24.com и Zyro builder, платих си домейна и хоста, но когато отворя билдъра ми се отваря сайта, който правя, а когато въведа линка се отваря друг сайт, свързах се със съпорта на www.hosting24.com и от там получих следният отговор:
" As I can see you are using an existing domain name that is registered via a different company. You would need to update domain nameservers via your current registrar to ours if you want to point domain to our services. Our nameservers are these:

ns1.hosting24.com
ns2.hosting24.com
ns3.hosting24.com

You have to contact your current domain name registrar. They can provide information on how you could change the nameservers of your domain name.

Regards,
Elvinas S."

Някои може ли да ми обясни какво трябва да направя за да може да получа достъп до сайта който се отваря и да го редактирам (тоест той да се отваря в билдъра) или сайта който в момента се отваря в билдъра да се отваря и с линка. Благодаря  предварително...

П.С не разбирам нищо от програмиране, както предполагам стана ясно поста ми... Извинявам се као има подобна темо, но не съм я открила...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Превод с Google translate:

Цитат

Трябва да се свържете с текущото си име на домейн регистратор. Те могат да предоставят информация за това как можете да промените на имената на вашето име на домейн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, технически си го превеждам, но нямам идея какво трябва да направя, какво значи текущият домейn регистратор, до колкото знам това е  hosting24... Проблемъ е, че не знам с кога трябва да се свържа... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Natalia Goranova написа:

Благодаря, технически си го превеждам, но нямам идея какво трябва да направя, какво значи текущият домейn регистратор, до колкото знам това е  hosting24... Проблемъ е, че не знам с кога трябва да се свържа... :D

Защо тогава от hosting24.com ти казват, че домейна ти е регистриран чрез друга компания ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не мога да разбера, преди време опитвах с E-host, но нещата не станаха, не знам дали това може да има нещо общо 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Natalia Goranova написа:

Това не мога да разбера, преди време опитвах с E-host, но нещата не станаха, не знам дали това може да има нещо общо 

Ще дадеш ли името на домейна си ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mymagic13.com

Сега проверих в E-host... и да явно там нещо сбъркала, защото там излиза сайта който се оптваря с линка, а не с билдъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Natalia Goranova написа:

mymagic13.com

Сега проверих в E-host... и да явно там нещо сбъркала, защото там излиза сайта който се оптваря с линка, а не с билдъра.

Провери информацията, която са ти пратили, когато си регистрирала домейна.
Търси :

Name Server: ns1.hostdns.co
Name Server: ns2.hostdns.co

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Natalia Goranova написа:

ns1.hosting24.com
ns2.hosting24.com
ns3.hosting24.com

Трябва да влезете в DNS Zone Editor и там си променяте данните.

При hostinger е така http://i.imgur.com/PRR8i2k.png 

До сега съм сменил доста хостинги обаче на един си качих сайта няколко пъти не можах да се управя и ги помолих да си ми върнат парите и ми спряха акаунта и ми върнаха парите . Дано да се управите със смяната на DNS успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да се свържа със E-host, от там ми казаха,че могат да ми го прехвърлят, мисля, че разбрах как става... Благодаря ви за помоща. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но ми намирисва на шарлатанщина. Първо пише, че друга компания използва този домейн после пък, че ще заработи ако се ъпдейтне еди какво си.

Аз използвам безплатен хост( сравнително качествен) byet.host и съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване