Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

HTC Desire 820 се рестартира постоянно сам.

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам и аз да се оплача за HTC Desire 820, за да ми дадете съвет какво точно да направя с него. Проблема е, че както си го ползвах изведнъж се изключи сам а имаше 35% батерия. След като опитах да го включа, той ми показа началните настройки, все едно е с върнати заводски настройки. Докато ги задавам му падна изцяло батерията. Сега когато се опитам да го включа в зарядното да се зареди, той светна и така стоя 10 мин. Зададох му команда Reset Factory и сега когато стои на зарядното сам се рестартира поне 20 пъти и аз се отказах да се занимавам.
Дали е възможно да е от това, че няма батерия, която да го захранва докато се Reset-не, защото като светне белия екран с надпис HTC определено взима доста ток от батерията... или изцяло се е прецакал? Как мислите?
Да го нося ли на сервиз ако могат да го оправят, или направо да се откажа от него? В момента дори го включих пак и вече 5-та минута прави рестарти в тока. Продължавам да си мисля, че успява да се включи само защото взима ток от зарядното, но самата батерия не може да го съхрани и затова пада веднага до секунди.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, maxibaldry написа:

Здравейте. Искам и аз да се оплача за HTC Desire 820, за да ми дадете съвет какво точно да направя с него. Проблема е, че както си го ползвах изведнъж се изключи сам а имаше 35% батерия. След като опитах да го включа, той ми показа началните настройки, все едно е с върнати заводски настройки. Докато ги задавам му падна изцяло батерията. Сега когато се опитам да го включа в зарядното да се зареди, той светна и така стоя 10 мин. Зададох му команда Reset Factory и сега когато стои на зарядното сам се рестартира поне 20 пъти и аз се отказах да се занимавам.
Дали е възможно да е от това, че няма батерия, която да го захранва докато се Reset-не, защото като светне белия екран с надпис HTC определено взима доста ток от батерията... или изцяло се е прецакал? Как мислите?
Да го нося ли на сервиз ако могат да го оправят, или направо да се откажа от него? В момента дори го включих пак и вече 5-та минута прави рестарти в тока. Продължавам да си мисля, че успява да се включи само защото взима ток от зарядното, но самата батерия не може да го съхрани и затова пада веднага до секунди.

Ами остави го да се зареди до край след това му дай Reset да те питам да си го обновявал скоро софтуера при мен само че на Alcatel направо откачи нищо не се виждаше върнаха му default андройда и си е ок 

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирах софтуера скоро, да. Скоро, скоро... сигурно преди около 2 месеца. А за батерията няма как да я оставя да се зареди, защото точно това е проблема, че той не може да се зареди нормално. Включва се да се зарежда, показва ми иконката на батерията и изведнъж се включва сам, след което започва един непрекъснат процес на рестартиране. Без да съм натиснал POWER бутона се стартира сам, стига до надписа HTC и угасва, пак се вкл. пак HTC и пак угасва... и така вече 20 мин. го оставих но никаква промяна.

Четох някъде, че може да се направи нещо и чрез SD картата, но не мога да намеря софутер, който да кача на нея, за да го инсталирам. Ама едвали ще стане, ако проблема е от батерията, той няма да спре да се рестартира. Тя така не може нормално да се зарежда. Дано да не е от платката само.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване