Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Технически книги - сканирани можете да четете от тук : Технически книги

Списание Млад Конструктор : Съдържание, Всички броеве

Книги за Raspberry PI (на английски): RASPBERRY PI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 часа, lz4ny написа:

Технически книги - сканирани можете да четете от тук : Технически книги

Книги за Raspberry PI (на английски): RASPBERRY PI

Добре дошъл във форума и  весело посрещане на новогодишните празници ти пожелава LZ4JW. 73!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, lz4ny написа:

Здравей и добре дошъл във форума!

Имам само един въпрос: Защо не даде направо този линк https://www.sandacite.bg/ураа-списание-млад-конструктор-100-пъл/ а даваш линк към твой сайт, където списанията са разпокъсани и трябва да се подреждат ръчно?

По-интересното е, че в сайта на списанието ги няма качени са свободно изтегляне. Това е неморално от тяхна страна. Добре че е форума за стара електроника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно затова в този сайт са разделени, на цели архиви всеки може да ги намери , идеята е когато някой иска да разгледа 5-6 броя да ги разгледа, а не да тегли 2-3 гб архив за няколко броя. Който иска архив на всички броеве винаги може да ги намери в интернет и изтегли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от cveti81
      Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?
    • от canko99
      Здравейте! Искам да ви питам как се борави с такъв таймер. Ако искам да работи климатика от 12 до 23 часа какво правя натискам или оставям щифчетата в този интервал?  Щото така го настроих днес в горепосочения интервал и го включих климатика към мрежата барабар с таймера в 13.00, но не работеше, защо? Благодаря ви предварително!

• от Soviet Soldier
      Винаги около покупка на подобен тип техника се замислям "Какво стана с качествената българска техника от едно време?".

1- Защо не успяхме да съхраним и развием, поне едно предприятие в тази сфера след промените? 

2- Останаха ли изобщо в България производители на такъв тип техника, или практиката да се сглобяват китайски
      боклуци и да се продават, като български продукт е присъща за 100% от нашите "производители"?

3- Кои български производители (ако все още има такива) са ви известни, и какви са вашите мнение и впечатления за предлаганите от тях продукти?
    • от dr.komp
      Здравейте на всички!
      Искам да попитам следното как бих могъл да разбера дали дънната платка е изгоряла.Как бих могъл да я замеря или тествам.
      Благодаря предварително. 
    • от boltmin
      Ремонтиране рециклиране професионално носачи на BMW E46 Ремонта се извършва като се отваря шарнира и се сменя втулката от пластмаса с нова изработена от нас и се събира шарнира капсулова се както си е оригинално затворен шарнира а предния шарнир се сменя с напълно изработен нов шарнир от нас набива се в носача и се капсулова самия носач както си е оригиналния немски носач цена на ремонта на шарнирите 40лв. за двата шарнира
      От гр. Казанлък съм! работя и с куриери! За повече информация на skype: boltmin http: //boltmin. blogspot. com/

• Дарение

• Добави ново...