Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Нуждая се от помоща ви спешно!!!! Слушайте сега какво стана:

Исках да Направя update до 4.4.4 na Samsung galaxy trend lite s7390 трябваше ми карта памет но аз реших и че така ще стане! Сега не мога да си влезна в телефона защото в Cd картата която сложих няма това което ми трябва и тела ми сега не работи! Извинете че пиша кратко и несвързано но съм много притеснена! Моля ви помогнете ми!

и също така знаете ли откъде мога да си изтегля версия 4.1.2  за Samsung galaxy trend lite! Благодаря ви предварително!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Няма невъзможни неща... Има само непознати"...

Та значи има всевъзможни методи за поправяне на това положение, ако правилно съм го разбрал...

Потърсете тук: https://www.google.bg/search?q=Samsung+galaxy+trend+lite+s7390&oq=Samsung+galaxy+trend+lite+s7390&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=Samsung+galaxy+trend+lite+s7390+bricked 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се "съживи" с едно рековъри и подходящият ром телефона е готов..  

Не знам по какъв начин си опитала да сложиш по-нова версия, но ако е било с рековъри то трудно ще го направиш без SD карта, защото преди да се инсталира новата система първо старата система трябва се изтрива напълно и всички файлове в нея за правилно инсталиране на новата система. А .zip файла който е рома се намира в картата от която в последствие го флашваш. Но и може без карта когато телефона е в режим фастбуут тогаава се връзва за компютър и чрез adb push командата се навигира файла къде да бъде прехвърлен в твоя случай след като си изтрила всичко може да го метнеш във вътрешната памет не се притеснявай дори и да няма система, рековърито отново ще го прочете и инсталира.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лесно може да се оправи. Решението е флаш на стоков фърмуер. Операцията е супер проста. Ако искаш допълнителни инструкций и помощ, можеш да ми пишеш на ЛС без да се притесняваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако иска стоков ром, да. Просто рестартира телефон във флашмод ии сваля стоковият фърмуер. И после с Kies или Odin го инсталирва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Mr.n0b0dy написа:

Може да се "съживи" с едно рековъри и подходящият ром телефона е готов..  

Не знам по какъв начин си опитала да сложиш по-нова версия, но ако е било с рековъри то трудно ще го направиш без SD карта, защото преди да се инсталира новата система първо старата система трябва се изтрива напълно и всички файлове в нея за правилно инсталиране на новата система. А .zip файла който е рома се намира в картата от която в последствие го флашваш. Но и може без карта когато телефона е в режим фастбуут тогаава се връзва за компютър и чрез adb push командата се навигира файла къде да бъде прехвърлен в твоя случай след като си изтрила всичко може да го метнеш във вътрешната памет не се притеснявай дори и да няма система, рековърито отново ще го прочете и инсталира.

Здравей, благодаря ти за помощта! Обаче не мога да разбера някои неща. Потърсих да видя има ли команда adb push но не я намирам! Не мога да си влезна в телефона, мисля че защото трябваше нещо от Sd картата да се инсталира (Сега имам такава), но не знам как да изместя файлът! Ако оставя телефона да и тръгне първо си изписва Samsung galaxy trend lite Gt- S7390 и после вместо да ми изпише Samsung екраът ми остава черен може би защото не съм продължила операцията за Ъпдейт до версия 4.4.4. Сега си свалям версия 4.1. 2 надявам се този проблем да се махне! Благодаря за помощта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко.. ти къстъм ром ли се опитваш да инсталираш.? Аз ти казах примерно какво може да направиш и обяснението е за инсталиране на къстъм ром което означава, че това не е официалната система с която идва прейнсталиран телефона от производителя. Ако искаш просто по-нова андроид верися и няма значение за теб дали е къстъм или сток ром, просто го закачи към компютъра когато е във флаш режим и инсталирай официалният андроид със програмата Kies. В момента не стартирва, не защото се ъпгрейдва към по-нова версия а защото няма система изобщо.. За сток ромове не ти трябва SD карта защото те се инсталирват с помощта на програма. А това adb push което ти споменах е команда с която се прехвърлят файлове и ако искаш стоков ром въобще не трябва да въвеждаш команди нито да слагаш нещо на карта или в телефона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Mr.n0b0dy написа:

Чакай малко.. ти къстъм ром ли се опитваш да инсталираш.? Аз ти казах примерно какво може да направиш и обяснението е за инсталиране на къстъм ром което означава, че това не е официалната система с която идва прейнсталиран телефона от производителя. Ако искаш просто по-нова андроид верися и няма значение за теб дали е къстъм или сток ром, просто го закачи към компютъра когато е във флаш режим и инсталирай официалният андроид със програмата Kies. В момента не стартирва, не защото се ъпгрейдва към по-нова версия а защото няма система изобщо.. За сток ромове не ти трябва SD карта защото те се инсталирват с помощта на програма. А това adb push което ти споменах е команда с която се прехвърлят файлове и ако искаш стоков ром въобще не трябва да въвеждаш команди нито да слагаш нещо на карта или в телефона.

Да но как да върна системата в телефона ми? Не разбирам много от телефони.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре значи ползваш програма. Ей сега ще напиша със Kies как да флашнеш сток ром.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mr.n0b0dy написа:

Добре значи ползваш програма. Ей сега ще напиша със Kies как да върнеш сток ром.

Кк много ти благодаря за помощта! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо най напред тряше малко да се поровиш из чичко google.
та за един update трябва първо да изтеглиш новия software и да рутнеш цялата система
преди да инсталираш новия software,а за целта ти трябваше пограмката Odin 3.0 или по нова версия

и малко инфо от Youtobe :D
сега само Hard Reset ще ти помогне което можеш пак някъде из Youtobe да погледнеш ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя говори, че иска 4.4.4, но няма пусната официална актуализация до тази версия на андроид защото просто няма да работи добре или не им се занимава защото телефона не е вече нов модел.

Само къстъм ромове има на пак ман и цианоженнн има до 4.4.4 които са олекотени и си работят добре. Сега към автора,  искаш да се оправи телефона или да ти казваме как да инсталираш къстъм ром.. което ще ти е по-тегаво щото за първи път го правиш.? Сега като започнах да търся сток ром версийте НЕ са 4.4.4. Така, че.. казвай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mr.n0b0dy написа:

Тя говори, че иска 4.4.4 а сток ром няма пуснат до тази версия. Само къстъм ром на пак ман и цианоженнн има до 4.4.4. Сега към автора,  искаш да се оправи телефона или да ти казваме как да инсталираш къстъм ром.. което ще ти е по-тегаво щото за първи път го правиш.? Сега като започнах да търся сток ром версийте НЕ са 4.4.4. Така, че.. казвай.

Искам да ми се оправи тела!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и яз знам че няма  официална актуализация.

Пробвай със Hard Reset Цък
Следвай стъпките  :)

Редактирано от Two Steps From Hell (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Two Steps From Hell написа:

и яз знам че няма  официална актуализация.

Пробвай със Hard Reset Цък
Следвай стъпките  :)

Да но аз нямам система така че.. няма как да го пробвам.... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Изключваш телефона напълно. Гледай да има достатъчно батерия, та да не се изключи при инсталирването.
  • Сваляш и разархивираш Odin
  • Сваляш и разархивираш сток_ром-а
  • Сега за да рестартираш телефона в DownloadMode:Задържаш копчето за включване и бутона за намаляне на звука (по-скоро след като извибрира не спираш да натискаш бутона за намаляне на звука).
  • Свързваш телефона към компютъра стартираш програмата Odin избираш това ap.JPG и като ти се отвори прозорец намираш и избираш стоковият ром който изтегли и разархивира по рано, но гледай да няма тикче на бутоа re-partition. И след това натискаш старт.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Mr.n0b0dy написа:
  • Изключваш телефона напълно. Гледай да има достатъчно батерия, та да не се изключи при инсталирването.
  • Сваляш и инсталирваш Odin
  • Сваляш и сток_ром-а
  • Сега за да рестартираш телефона в DownloadMode:Задържаш копчето за включване и бутона за намаляне на звука
  • Свързваш телефона към компютъра стартираш програмата Odin избираш това ap.JPG и като ти се отвори прозорец намираш и избираш стоковият ром който изтегли по рано, но гледай да няма тикче на бутоа re-partition.И след това натискаш старт.

Много ти благодаря! Когато се свали файлът и направя стъпките ще кажа какво е станало!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Mr.n0b0dy написа:
  • Сваляш и разархивираш Odin
  • Сваляш и разархивираш сток_ром-а
  • Сега за да рестартираш телефона в DownloadMode:Задържаш копчето за включване и бутона за намаляне на звука (по-скоро след като извибрира не спираш да натискаш бутона за намаляне на звука).
  • Свързваш телефона към компютъра стартираш програмата Odin избираш това ap.JPG и като ти се отвори прозорец намираш и избираш стоковият ром който изтегли и разархивира по рано, но гледай да няма тикче на бутоа re-partition. И след това натискаш старт.

Много ти благодаря! Телефонът ми се съживи благодарение на Теб! Работи като нов сега! Много, ама много ти благодаря, задължена съм ти!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Марио Проданов
      Здравейте на всички! Искам да започна с това - Честита Нова година на всички! Да сте живи и здрави, всичко най-хубаво Ви пожелавам и нека всичко, с което се захванете с лекота го изминавате! 

Както сте прочели от заглавието имам проблем с TouchPad на лаптопа ми  HP EliteBook 8440p като не иска да работи. 
      Опитах се да реша проблемa по следния начин:
      -Прегледах си горната лампа на лаптопа за TouchPad и я активирах - не иска да работи!
      -Инсталирах си най-новия драйвер за TouchPad - Synaptics PS/2 Port Touchpad - също не работи! 
      -От диспечера на устройства махнах стария драйвер и пробвах дали работи - без резултат. След това инсталирах същия драйвер за TouchPad - отново.
      -Отворих да проверя под клавиатурата дали всички кабели са свързани, както трябва - всичко е наред. Няма откачен лентов кабел. Всичко е свързано!
      -Върнах първоначалните настройки на BIOS - продължава. 
      Към момента това изпробвах и от всичко това проблема продължава.

Някой има ли предложение как да реша проблема? Ще бъда много благодарен на всеки, който сподели начин как да се реши. 
      Моля хората, които са тук да философстват без опит и да коментират неприятни неща - да напуснат форума!
      Благодаря за отделеното време и внимание!
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
    • от CinderDrift
      Здравейте! Планирам да си ъпгрейдна конфигурацията от GTX 1050-ti към RTX 3070, но ми излезе следният въпрос - дали не трябва да си сменя захранването?
      Настоящата ми конфигурация е:
      Asrock A320M Pro 4/AM4
      AMD Ryzen 5 2600 3.4ghz 6core
      8GB DDR4 2666 Team Elite+
      1TB SATA 6G/3Y/ST1000DM010
      240GB SSD Kingston
      Asus STRIX-1050-TI-0-O4G-GAMIN
      PSU CM Elite V3 600w

Проверих и според резултатите на сайта, който използвах (https://www.newegg.com/tools/power-supply-calculator/), би следвало 471 вата да са достатъчни ако променя единствено и само GPU-то. Тук обаче ми изскочи следното притеснение - след малко ровене из интернет излиза, че захранването ми има доста лоша слава (май други, по-стари PSU-та от същата серия се считат за опасни?) и се чудя дали не е рисковано по някакъв начин да ъпгрейдвам с такова захранване и дали да не обмисля да си взема ново. Можете ли да дадете мнения по въпроса? Благодаря предварително.
      Считам за нужно да отбележа, че нямам много опит с работата с компютърна техника и предварително се извинявам за потенциалните неточности и недоразбирания, допуснати тук.
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Някой да е имал следния проблем при инсталация на windows. Когато сложа програмата която ми прави флашката. Без да пипам настройките инсталацията тръгва. Стигам до там да избера диск и не ми дава да инсталирам защото трябва да в GPT. Правя го да е GPT и става това с линиите.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване