Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 час, M.Николов написа:

Заради това:

https://www.24chasa.bg/novini/article/6869177

Ще се случи това:

https://www.24chasa.bg/novini/article/6869467

Сега да се изкажат американофилите колко били лоши  руснаците и колко са добри американците. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах ! На какво попаднах ! Даже не ми се вярва да е истина .

Ако е вярно , натовците трябва да са били много , ама много пияни (това вече може да е вярно ! ) ! :lol6:

Ама на :  :angry:

.....и НАТО щяло да ни пази - пази Боже да не става нужда ! :(

....ку стани нещо , ша си връцнат фитките (чи те го праят , ми и нас къндърдисват ) и подметките им ша са невидят....:lol6:

• Харесва ми 4
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, miro20 написа:

Каква демокрация бре... Москва вкара войски в Грузия, предизвика война,  раздаде паспорти на абхазците, направи ги "исконни руснаци"  и ги отдели от Грузия.

Ама ти наистина си плямпаш ей така, безразборно. Господин "нямаш една лъжа, казана", пак се изказа с поредната глупост, клевета и изкривяване на фактите. Това не е ставало толкова отдавна, че да не се помни и стана преди анти-руската истерия, за която усилено работиш, създадена от ЦРУ, след намесата на Русия във войната в Сирия. Така, че инфото не е манипулирано от парцаливите ти източници, въпреки че, мръсна, соросоидна ръчичка, е добавяла манипулации по-късно, но ги няма скалъпените от Козяк, "факти", както се работи днес . Ето ти фактите, накратко:

Цитат

Руско-грузинската война, Войната в Южна Осетия или Кавказки конфликт през 2008 година е военен конфликт между Грузия от една страна и Русия, заедно със сепаратисти от Южна Осетия и Абхазия - от друга.

Конфликтът ескалира през юли 2008, когато след взаимни провокации между грузински войници и южноосетински милиции избухват престрелки и обстрел на позиции. В ранните часове на 8 август грузински войски започват офанзивна операция за връщането на контрола над Южна Осетия. След грузинското настъпление последва контраофанзива на руската армия, разположена в Северен Кавказ в подкрепа на южноосетинското правителство.

Късно на 1 август избухва конфликт между грузински и осетински войници. Грузия твърди, че южноосетинската армия е обстрелвала села на нейна територия. Южна Осетия отрича твърденията.[32] На 3 август Южна Осетия обявява мобилизация и евакуация на населението. На 5 август руският посланик Юри Попов заявява, че в случай на конфликт Русия ще се намеси.[33][34] Президентът Михаил Саакашвили нарежда на грузинските войски да прекратят огъня,[35][36] но сраженията продължават.[37][38] Грузинската страна съобщава за 10 загинали, включително цивилни и грузински миротворци, вследствие на артилерийския огън на южноосетинските сепаратисти. [39] Едва часове след обявеното от него прекратяване на огъня, Саакашвили прави телевизионно обръщение, в което заявява намерението си да върне Южна Осетия под грузински контрол. 

Източник - Руско-грузинска война. Не е гласове, клобзет, топфейк и т.н. ама се надявам да е достатъчно достоверно за теб. И се надявам да не ми вадиш скалъпените си фейкове от там, като някакви контрапунктове, въпреки, че ми е ясно, че ще го направиш. Никой тогава не се е съмнявал, че американците подкокоросаха Саакашвили да нападне Осетия и да провокира конфликт с Русия. А глупакът ги послуша и си помисли, че може да върши генцид над осетинците и краварите ще му пазят гърбът, а руснаците няма да посмеят да се намесят. Не посмяха краварите и както се оказа, "съюзникът" им Грузия се оказа поредният, жертвен агнец, който да използват срещу бившият му съюзник, за да занимават общественото внимание, творят фалшиви новини и подготвят през това време някоя мръсотия, в друга част на света. Днешният агнец е Украйна. А за тогава си имаше едно меме, което обобщава ситуацията много добре:

1316f7fb456829ac6a69ddda1c1585e6--south-

И да ти контрираме поредните лъжи - Грузия напада Осетия и предизвиква война, РФ вкарва войски по покана, при съюзна страна и то строителни, абхазците сами поискаха руски паспорти, за да контрират бъдещи, краварски теаатри в републиката им. И се бяха отделили от Грузия много преди това, защото както и в Украйна и тук имаме една фалшива административна единица, към която са прибавяни територии и народи на административен принцип в СССР и след разпадът, някой си мисли, че може да гради империи на основа на болшевишко планиране.

Не ти ли омръзна да лъжеш и манипулираш? И с тая злоба, ще се разболееш накрая.

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RagnerBG написа:

Грузия напада Осетия и предизвиква война, РФ вкарва войски по покана

мдааа..  Не ми се повтаря, но очевидо трябва...

Инвазията РФ бе подготвила много преди конкретните военни действия, които бяха да, от грузинска сртана, и бяха в серия от много предишни престрелки и взаимни провокации /както цитираш от уикипедията/

Само ще те подсетя един факт . - Осъдената девойка, /към днешна дата освободена/ за СМС  в който бе написала  нещо за придвижване на войски  в еди кой си район.

Осъдиха я за издаване на държавна тайна.  А кое е било тайната ? - дислоцирането ПРЕДИ войната с Грузия  на многохилядна армия и подготвяне на нападението .

Споменавал съм го и преди . Да припомня например ...   това, това това

преди 1 час, RagnerBG написа:

Не ти ли омръзна да лъжеш и манипулираш? И с тая злоба, ще се разболееш накрая.

Не знам къде видя злоба, лъжи и манипулации, това което споменавам и дискутирам, никой не го е опровергал. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, miro20 написа:

......

На теб и като на дете да ти се обяснява - нищо не чуваш , нищо не разбираш ! Окаяна работа.....както се казва - консерва , ни приема - ни предава .

Ха пробвай се де ! :)

874856.png

Това и по друг начин ти беше обяснено от Кедми - дипломат на САЩ подкокуроса президента на Грузия , а после президента на САЩ им каза : " Сами се оправяйте ! ".....Кедми разбира се на деца не обяснява .

.....дето се казва : " Сефте комендантски ! " - друг да вади горещия картоф от огъня.... т.е. грузинците сами са си виновни , че се вързват на лъжите "на Миро" за "либерал-демокрация" ! :)

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, miro20 написа:

Споменавал съм го и преди . Да припомня например ...   това, това това

Споменавал си го и ще продължаваш да го споменаваш, защото друго просто нямаш. Аз пък помня и няма нужда да ми преповтаряш. Имаше ескалация на напрежението и руснаците са дослоцирали войски превантивно и до границата, не в южна Осетия. Не преди грузинските провокации, подклаждани от ЦРУ. А въпросната госпожица май дори не се намираше близо до Кавказ. Просто някъде в причерноморието видяла придвижване на танкове и пратила SMS. Голяма конспирация. На колко казваш, че я осъдили, май само е привикана в някое РПУ? Ама на соросоидите толкова им е бедна пропагандата, че Саакашвили сигурно ще и вдигне паметник в Одеса.

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на "мировци" дали им стига у главите ? :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, RagnerBG написа:

На колко казваш, че я осъдили, май само е привикана в някое РПУ? А

Тя дори не е единствена.

http://www.mk.ru/social/2016/12/01/7-let-za-sms-za-chto-posadili-oksanu-sevastidi.html

Цитираш ме а не четеш :)

В резултат на отново хибридни методи и фейкове за самото нападение от руска страна, фактическия геноцид бе извършен не от грузинците, а бяха сринати от лицето на земята именно православни  грузински села.

https://www.irakly.info/topic-t23-10.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е встрани от темата, но не чак толкова, пък и нека не забравяме какво можем да загубим!!!

Не мога да повярвам, че хора създали това https://vimeo.com/241520192  и това  https://vimeo.com/255204007  могат да са съпричастни с помията, която се лее от техните медии. Хора, които имат изграден усет за красивото, реалното, земното ... да вярват на долнопробните политически инсинуации на техните управляващи ... има нещо гнило там. Май всичко ...

Аз не искам тази безумна красота да изчезне, а вие?! Но ако светът ще е такъв, какъвто ни го предлагат ШИБАНИТЕ ЩАТИ, то тогава решението е следното:

1563102217_.png.8c9037e80352a6b57d4a8a4791d92898.png                    

АПОКАЛИПСИС СЕГА!!! (03:10: 58 ч.) НЯКОГА ТЕ ПРАВЕХА И ТАКИВА ФИЛМИ!!!

П.П. А, да не забравя и това  https://vimeo.com/255024952  (ако не се отваря, търсете във Vimeo).

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малоумието не може да владее света до безкрай . По някое време на светът му идва акъла.....

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, by_chechi написа:

Малоумието не може да владее света до безкрай . По някое време на светът му идва акъла.....

хм, човека е алчно същество и малоумието ще спре, след като унищожат човечеството...ъ-ъ-ъ...тъй де, белким земята оцелее

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, crazy katon написа:

А такива ли са създатели на тези кратки филми? Ако са, то остават два варианта - или да са заблудени и да не са наясно с фактите, или да са покварени и те самите.

Имай предвид и друго, глобализацията създаде възможност за някои хора да живеят охолен и безгрижен живот на гърби на други, на цели народи, региони и континенти. Да направиш пътуване до Тайланд и да заснемеш подобен филм не е по джоба на всеки. И според мен, донякъде заслуга има и новия световен ред, който изградиха в последните десетилетия. Големите кражби и лесно създаваните пари, "американската мечта" или въобще мечтата за охолен и безгрижен, уреден живот, която уж човек може да реализира на Запад. Наистина на Земята има все още райски и неопетнени кътчета, но и толкова много друга нечистота, смрад и неправда, че как човек да се зарадва? Понякога е трудно, но и колко му трябва на човека?

Между впрочем, знаете ли какво пишело в Библията за "греха на Содом", небезизвестния град от древността?

Цитат

В живота Си се заклевам, казва Господ Иеова, Ни сестра ти Содом направи, ни дъщерите й, Както направи ти и твоите дъщери.

Ето що беше беззаконието на сестра ти Содом, Нейното и на дъщерите й: Гордост, пресищане с храна, и безгрижно спокойствие; А сиромахът и немощният не подкрепяше;

Те се и възгордяха, и вършеха мерзости пред мене; Затуй, като видях това, махнах ги. (Езекиил 16 гл., 48-50)

Едва ли някой като чуе "грехът на Содом" мисли за тези точно неща. Интересно е също, че ако има нация и държава в света днес, която да олицетворява тези неща, може би Америка е тази. Нужно ли да е показвам снимка на охранени американци и американки?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква стана тя?Нека сега Мирко да ни обясни, как така хем Русия отговорна за отравянето, хем отровените искат да се върнат да живеят в Русия!

https://dnes.dir.bg/svyat/yuliya-skripal-pokushenieto-obarna-zhivota-mi-s-glavata-nadolu

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

И каква стана тя?Нека сега Мирко да ни обясни, как така хем Русия отговорна за отравянето, хем отровените искат да се върнат да живеят в Русия!

https://dnes.dir.bg/svyat/yuliya-skripal-pokushenieto-obarna-zhivota-mi-s-glavata-nadolu

Всъщност, пак нещата са почти точно обратното на твоето внушение.

Да, желае, но в "дългосрочен план" .  и че..." Благодарна съм за предложената помощ от руското посолство. Но в момента не желая да се възползвам от техните услуги."

Демек, дипломатично пращане на "три букви" както казват руснаците :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

" Благодарна съм за предложената помощ от руското посолство. Но в момента не желая да се възползвам от техните услуги."

Хайде сега ми покажи от къде в статията, която съм посочил е този цитат!

Отново се опитваш да манипулираш, но отново си разобличен!:nono:

После защо ти казват Миро Ментето, ми ето заради тези похвати.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

Хайде сега ми покажи от къде в статията, която съм посочил е този цитат!

Отново се опитваш да манипулираш, но отново си разобличен!:nono:

После защо ти казват Миро Ментето, ми ето заради тези похвати.

Не. Ти цитираш спекулативни фейк-тълкования.

Аз ти цитирам от оригиналното изказване. https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-sluchaiat-skripal/iuliia-skripal-s-pokyrtitelno-iziavlenie-kym-rusiia-6082670

Има го с видео и звук, има го и снимка-текст което е писала.

Отново се опитваш да манипулираш, отново си разобличен :)

Не знам как да ти викам, Николов манипулатора, фейка, спекуланта ли .... няма да го правя, защото който се излага сам, никакви епитети не са необходими, но все пак не ти прави чест.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това само ти го можеш, да отговаряш на една статия с цитати от друга без да посочиш, че го правиш.:hush:

И един въпрос, щом всичко е така, както твърдят англичаните, защо не позволяват на руския посланик да се срещне с нея?Или се опасяват, че ще я отрови пред тях?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уточнявам истината приятелю  :hush:

А пред истината фейк-манипулатори като теб би трябвало да... :hush:

Или поне едно "извинявай, прав си"  да кажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държеше на истината, щеше да напишеш"така пише там, а я виж тук какво пише" и щеше да дадеш линк към другата статия!

Аз не манипулирам за разлика от теб, аз посочих статията която съм чел и коментирам, а ти не!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ли ви, че ще и напишат текста. Вярно, че никъде не обвинява пряко Русия, но подтекста е ясен.

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-sluchaiat-skripal/iuliia-skripal-s-pokyrtitelno-iziavlenie-kym-rusiia-6082670

След 20 дни в кома се събудих с новината, че и двамата сме били отровени. Все още ми е трудно да осъзная, че бяхме нападнати по този начин. Фактът, че нервнопаралитичен агент е бил използван, за да направят това, е шокиращ.

"... с новината, че сме били отровени", "Фактът, че нервнопаралитичен агент е бил използван, за да направят това ...".  Кои да направят това ... чукчите, извънземните ... написали са го като местния трол. Разликата между оня виц с ушанката, дезодоранта и руския химн и това изявление не е много голяма. Както веднъж казах, тия същества спирка нямат. Нищо чудно скоро да докажат, че Путин е виновен за унищожението на мамутите и неандерталците.

Очаквайте новите потресаващи продукции на "белите каски", украинския филм "На фашизма с любов" и още много и различни изненади. Пфу!!! Изроди!!! :swear2:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти още изроди :

https://www.faktor.bg/bg/articles/novini/svyat/semeystvata-na-zaginalite-pri-katastrofata-na-malayziyskiya-boeing-kam-rusnatsite-liderite-vi-sa-vinovni-za-razrushavaneto-na-nashiya-svyat

преди 14 минути, M.Николов написа:

Ако държеше на истината, щеше да напишеш"така пише там, а я виж тук какво пише" и щеше да дадеш линк към другата статия!

Аз не манипулирам за разлика от теб, аз посочих статията която съм чел и коментирам, а ти не!

Не търси под вола теле. Именно това уточних , давайки коректно изказването, което го има НАВСЯКЪДЕ в интернет с видео и звук.

Знам че ти се намачка за пореден път себелюбието, че пак доказах кой е манипулатор , но ти напомних че ако имаш чест, нямаше да се гърчиш толкова.

Не знам колко и какъв трябва да си , за да обвиняваш някой който е дал коректно думите, който  те е поправил без грам нападки и обиди че нещата са почти на обратно от казаното, и да го обвиняваш че той е манипулатор и лъжец .

Постигаш нови висоти в троленето и излагациите  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти..ти, ти ли ми говориш за чест!:cantbelieve:

Я, пак да погледна!На каква дрога си днес?

Мирко Ментата ми говори за чест.:no-no:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Гледам когато те затапят почваш да заекваш.

Извинявай че ти го причиних :)

преди 5 минути, M.Николов написа:

Ментата

Пак свършиха аргументите по темата ?  Не че е имало такива де, ама съвсем мина на офтопици и простотии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.