Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 10 часа, M.Николов написа:

После защо ти казват Миро Ментето, ми ето заради тези похвати.

Миро Ментата , не менте а лъжец.

преди 10 часа, M.Николов написа:

Хайде сега ми покажи от къде в статията, която съм посочил е този цитат!

Има го в инструкциите и база линкове и кое ,  как и кога да се коментира. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, nikssi написа:

Миро Ментата , не менте а лъжец.

Има го в инструкциите и база линкове и кое ,  как и кога да се коментира. 

Току там бях споменал какво е "трол" и каква му е работата. Ти  с какво си по различен ?

Нещо смислено ли каза или... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приключвала ли е някога Студената война?

Цитат

...Днес няма никакво съмнение, че НАТО е създаден и все още съществува като основен инструмент за политиката на САЩ за глобално превъзходство и налагане на еднополюсния модел, които от своя страна са директно насочени срещу Русия.

...Разширяването както на НАТО, така и на ЕС, на изток се превърна инструмент на Вашингтон за постепенно придобиване на контрол над бившите комунистически държави в периферията на Русия.

Източник: Global Politics

Превод: Антоанета Киселинчева

Пореден анализ на отношението на САЩ към другите държави .

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, miro20 написа:

Току там бях споменал какво е "трол" и каква му е работата. Ти  с какво си по различен ?

Нещо смислено ли каза или... ?

Трол -това е драскач само в теми за политика. Абе с две думи - миро Ментата. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikssi написа:

Трол -това е драскач само в теми за политика. Абе с две думи - миро Ментата. 

Кажи му! Ей, Миро, искаш ли да разбереш какво е трол, виж се в огледалото. Ако нямаш, купи си; ако нямаш пари, тегли бърз кредит :)

Ти си олицетворение на тролското и няма две мнения по въпроса. Нулевият ти рейтинг също не свидетелства в твоя полза. Толкова си жалък, че не знам колко по-жалък можеш да станеш...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затвори скритото съдържание
преди 6 часа, Lumberman написа:

Кажи му! Ей, Миро, искаш ли да разбереш какво е трол, виж се в огледалото. Ако нямаш, купи си; ако нямаш пари, тегли бърз кредит :)

Ти си олицетворение на тролското и няма две мнения по въпроса. Нулевият ти рейтинг също не свидетелства в твоя полза. Толкова си жалък, че не знам колко по-жалък можеш да станеш...

По умни от нас хора са дали вече определение какво е.

Темите не са за мен, ходи реви и търси психопомощ другаде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, kashchey написа:

...Днес няма никакво съмнение, че НАТО е създаден и все още съществува като основен инструмент за политиката на САЩ за глобално превъзходство и налагане на еднополюсния модел, които от своя страна са директно насочени срещу Русия.

Според американците сигурност се постигане чрез разоръжаване и то разоръжаване на врага, и пределно въоръжаване. Никога не съм видял да търсят мир с мирни средства, а с дрънкане на оръжия под носа на целия свят. Целия "свободен" свят. Как един път те не дадоха пример и да си нарежат за скрап изтребителите, да си унищожат ядрените мощности и оръжия, а все изискват това от други малки държави като Северна Корея, Иран и т.н.? Защо не дадат пример? Ами защото те не вярват в това. Те вярват единствено в разоръжаването и подчиняването на врага. Въпрос на интереси свързани с "националната им сигурност", какво да правиш. Много обичам някой да замаскира агресията като самоотбрана и самоотбраната като агресия. Съвършена гнусота.

преди 2 часа, miro20 написа:

Покажи скритото съдържание

А така, скрий се. Там ти е мястото. Ей така да публикуваш, перфектен ще бъдеш! Трупай "плюсове" и гняв на главата си... ако въобще има нещо в тая глава... То очевидно има, ама сърцето де е? Да не търсиш един ден на пожар чуждо като Дейвид Рокефелер? На тоя уж човек сърцето не издържало има-няма шест пъти, ама как да издържи...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Lumberman написа:

Много обичам някой да замаскира агресията като самоотбрана и самоотбраната като агресия

Не съм видял да се възмущаваш от военната анексия на Крим ? :)

А така, скрий се

Много добре знаеш че спойлера е за коректност да не се трупа офтопици и др. Ама теб тази дума ти е непозната - коректност, чест, достойнство ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Не съм видял да се възмущаваш от военната анексия на Крим ? :)

В Крим липсват човешки жертви, докато в Донбас 10 000 са убити и 50 000 са ранени, при много разрушени сгради и обекти.    Бандеровските опорни точки са увредили преценката ти и  се объркваш кога да се възмущаваш.   С какво  те възхищават  безумията на хохлите?       Подобна русофобия те прави да изглеждаш в очите на нормалните хора като политически идиот.   Печелиш ли нещо от това!?   

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, attj написа:

В Крим липсват човешки жертви, докато в Донбас 10 000 са убити и 50 000 са ранени, при много разрушени сгради и обекти.    Бандеровските опорни точки са увредили преценката ти и  се объркваш кога да се възмущаваш.   С какво  те възхищават  безумията на хохлите?       Подобна русофобия те прави да изглеждаш в очите на нормалните хора като политически идиот.   Печелиш ли нещо от това!? 

Тоя въпрос би трябвало да е риторичен. Естествено, че печели. И най-голяма лъжа на Мирко е, че не е платен драскач, а няма ни един пост извън темите с политика. В теми с техническа насока, Мирко щеше да научи малките Калдата потребители как да пишат програми на Асемблер. Ма от там не падат пари, дявол да го вземе:D

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Lumberman написа:

Според американците сигурност се постигане чрез разоръжаване и то разоръжаване на врага, и пределно въоръжаване. Никога не съм видял да търсят мир с мирни средства, а с дрънкане на оръжия под носа на целия свят. Целия "свободен" свят. Как един път те не дадоха пример и да си нарежат за скрап изтребителите, да си унищожат ядрените мощности и оръжия, а все изискват това от други малки държави като Северна Корея, Иран и т.н.? Защо не дадат пример? Ами защото те не вярват в това. Те вярват единствено в разоръжаването и подчиняването на врага. Въпрос на интереси свързани с "националната им сигурност", какво да правиш. Много обичам някой да замаскира агресията като самоотбрана и самоотбраната като агресия. Съвършена гнусота.

Лос Аламос и Савана-Ривър ще произвеждат плутониеви ядра за ядрено оръжие

Цитат

САЩ планират до 2030 година да произвеждат до 80 плутониеви ядра на година.

Според решението на NNSA, Лос Аламос ще произвежда до 30 комплекта годишно, а „Савана-Ривър” – до 50 годишно.

Явно за да държат в страх враговете на демокрацията.

• Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, karadzha написа:

Ами че то такива работа стават само по филмите и в умовете на някои видни и невидни американофоби :)

Цялата армия служители на ЦРУ се занимават с глупости по цял ден, губят си времето и прахосват държавните пари, не развиват никаква шпионска и подривна дейност, нали Миро? Цялата излязла информация, включително и потвърдена от техните собствени бивши и настоящи служители, е "руска пропаганда".

Много добро четиво, Караджа, за сверяване на часовниците. Името на шефa им е било Дълъс/Далъс/Dulles.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името на шефa им е било Дълъс/Далъс/Dulles.

Аз го знам като Алън Дълес, ако става въпрос за същия шеф на ЦРУ.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това вече не се издържа. Първо беше истерията "Русиягейт", после " скрипал", гонене на руски дипломати, после цирка "химическа атака", ракетни удари, с които беше разчистена строителна площадка, после далеч по-тежки " самоотбранителни" атаки на евреите ... те засега са заети да избиват палестинци, но скоро ще се върнат на темата, следва влючване и на холандските п...и, които намериха отпечатъци на Распутин и накрая офанзивата на укропитеците, вдъхновена, както и всичко изброено до тук от ... е, знае се от кой. И ако си мислите, че с това репертоара им се е изчерпал, лъжете се. Идва Световното по футбол. Предполагам, че сред английските фенове ще има такива, които ще падат дори ако полицай замахне срещу тях, нищо чудно да гастролира и трупата на белите каски. Далеч по-страшни са обаче  истинските терористи, които сигурно сериозно се подготвят. 

А руснаците представят ли, представят доказателства, но кой да ги чуе. Според мен трябва да кажат само две изречения:

На идиотски обвинения не отговаряме. Ако вие вярвате в това, което говорите, си е за ваша сметка.

Край! Изморих се. Предполагам, че ще се опитам да гледам  Световното, но знам, че и него ще олигавят, както съсипаха всяка сфера на нормалния човешки живот. Това вече не е цивилизация, а някаква клоака и ще бъде така, докато на се изреже тумора сащ.

Редактирано от crazy katon
Правописна грешка (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, crazy katon написа:

А руснаците представят ли, представят доказателства, но кой да ги чуе

Кое имаш впредвид ? Стотиците фейкове ли ?  Доказани и отдавна опровергани фейкове ? Заради което след няколко години , повтарям, след няколко години, се появи реален отпор на тези стотици фейкове , част от хибридните мероприятия ?

Чуваме чуваме ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, crazy katon написа:

Това вече не е цивилизация, а някаква клоака и ще бъде така, докато на се изреже тумора сащ.

Абсолютно съм - ЗА! Те вече просто не подлежат на лечение! Дази държава трябва да бъде озаптена за доброто на целия свят!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щ

преди 3 часа, crazy katon написа:

Идва Световното по футбол. Предполагам, че сред английските фенове ще има такива, които ще падат дори ако полицай замахне срещу тях, нищо чудно да гастролира и трупата на белите каски. Далеч по-страшни са обаче  истинските терористи, които сигурно сериозно се подготвят.

И според мен се готвят сериозно за това световно да правят терористични актове, имат да връщат на руснаците за Сирия. Дано не им се получи, защото ще е много жалко, но нека не забравяме, че при такива човеци няма сантименти. Ние тука си цъкаме във форума, а през това време някой крои зло и няма покой, докато не го измъдри и реализира. Интересното е, че американците "корабокрушиха" в Тринидад и Тобаго и пропускат световното по футбол. Това дали е случайно?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че има опасност от террактове. Като тези например. Не се ги забравили.

А благодарение на американските служби също не сме забравили, бяха предотвратени едни скорошни такива в Петербург.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, човека си е казал мнението . Което като изводи, за съжаление,  противоречи на много от  аргументите .

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е интересно:

https://news.bg/world/roman-abramovich-imigrira-v-izrael.html

Ако е вярно, разбира се!

Явно е истина и тук я има новината:

https://www.24chasa.bg/novini/article/6886253

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво толкова... Човека си заобикаля сакнциите и си спасява паричките бре... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.