Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не разбрах.. кое наричаш "неудобен въпрос" ??? аз такива не видях  :)

Второ - Къде видя лъжа в което казах ??

Иначе има по подходящи теми, а и не ми се повтарят неща като .... :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Винаги съм казвал, а и съм доказвал , че тук по голям русофил от мен няма.

Това е достойно за бисерите. :lol6::lol6::lol6:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 37 минути, miro20 написа:

Не разбрах.. кое наричаш "неудобен въпрос" ??? аз такива не видях  :)

Второ - Къде видя лъжа в което казах ??

Иначе има по подходящи теми, а и не ми се повтарят неща като .... :

Като има по-подходящи теми защо точно в тая си взел да обясняваш за ГМО, пестициди и т.н. Понеже ти се изхвърли тук, аз просто се поинтересувах за първоизточниците на тези продукти и как са натрупали това състояние от тях при този стриктен (според теб) контрол. Но понеже първоизточниците не са в Русия, а в любимата ти Америка, веднага предпочете да заобиколиш въпроса. Можеше поне една лекциика да изнесеш по въпроса за ползата от Ориндж каунти, Аспартам-а, ДДТ-то и др. блага за човечеството.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ли съм взел ??? ехоо балоните...  върни се по назад и виж кой говори за ГМО-та за как руснаците "пият от пиле мляко" :)  :lol6:

А и никъде не съм говорил за  ПОЛЗИ , а сравнявам къде , кой и колко какви храни ядат. Акцента ми дори беше за средната продължителност на живота,т.е. кой живее по ползотворно и здравословно,  а не точно за ГМО-тата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човек, който лъже за лесно проверими неща, че и се кълне, че "няма лъжа казана" - е непоправим. На такъв и сто тояги няма да му направят впечатление. Дори когато американците грешат, според него, те "пак са прави" - "понеже са непогрешими". Жалък идолопоклонник или - което е още по-жалко - продажник. И понеже не го смятам за чак толкова глупав, няма как да не го считам за второто.

Аз по-голям наглец от него не съм срещал, откъде се е пръкнал такъв? Специален подбор ли са му правили янките? А със сигурност има и по-зле от него, той поне не реже глави като онези ("умерени") главорези в Сирия, макар и да ги оправдава. Ама то като ги одобрява, какво му пречи и той един ден да коли и да беси?

Той Плевнелиев хвали, та за Монсанто ли ще се посвени? Тези стотици хиляди виетнамски деца родени с увреждания кой ги брои? Или десетките хиляди самоубили се отчаяни индийски фермери, заради провалените продукти на Монсанто? А вредата за природата, отровените за години напред плодородни земи, отнетите заради болести човешки животи?

Колкото и самите американци да са най-потърпевши от злините на Монсанто, те пак са си американска корпорация, под шапката на техните властови елити... както и някои други корпорации-"филантропи", печално известни по цял свят с жестокостта и безочието си. Да не забравяме и Google и Microsoft. Както бях писал в една друга тема, стряскащи са паралелите между това, което навремето федералните в САЩ са направили с бизоните на индианците и това, което правят ДНЕС с поминъка на народи по целия свят, съсипват им производствата, завземат им ресурсите, отравят им земята и водите, и им продават боклуците си, че даже искат и да ги съдят (чрез подмолните си търговски споразумения и трибунали). Това са все "човеколюбиви" характеристики, нали, Миро? Затова и хората по цял свят ги "обичат"! А тези, които още не са се "осъзнали" и не са ги "обикнали", на тях ще им метнат малко "хубави бомби" и те ще си "променят мнението", че и паметници ще издигнат един ден на загиналите измежду онези пилоти, които са ги бомбардирали?! Така се печелят симпатии и приятели...

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Spoiler

преди 1 час, Lumberman написа:

нали, Миро?

Приятелю :) отдавна ми е трудно да флитрирам от стандартното ти плюене и измишльотини към мен, нещо полезно по темите. Признавам че вече дори не се старая... :)

ъъ... и да, нямам нито една лъжа . И ти и другите  от толкова плюене ,как веднъж поне  не можахте да ми цитирате такава ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Lumberman написа:

Колкото и самите американци да са най-потърпевши от злините на Монсанто, те пак са си американска корпорация, под шапката на техните властови елити... както и някои други корпорации-"филантропи", печално известни по цял свят с жестокостта и безочието си. 

Една лека поправка!!! Миналата година Монсанто бяха купени от Байер за 70 милиарда долара (най-голямата сделка в историята)!!! Та едва ли американците ще са още дълго време най-потърпевши!!! Познай какво ще се случи със селскостопанските култури на територията на ЕС!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Джугашвили написа:

Една лека поправка!!! Миналата година Монсанто бяха купени от Байер за 70 милиарда долара (най-голямата сделка в историята)!!! Та едва ли американците ще са още дълго време най-потърпевши!!! Познай какво ще се случи със селскостопанските култури на територията на ЕС!!!

Това имах предвид като му цитирах и BASF. По спомени май той купи бизнеса с пестицидите на Байер. И мисълта ми беше да обясни за светлото бъдеще и завишения контрол на ГМО и пестицидите в развитите евро-американски демо(но)крации. И тяхното още по-светло демократично минало де  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Джугашвили написа:

Значи съм бил назад с материала. Те тези сделки са си типични за бранша. А и Монсанто придобиха твърде печална слава, та беше добре да има някакво ново препакетиране. Да му мислят "независимите" държави в ЕС, да не им се подобри чувствително качеството на живота. Щото в САЩ вече всеки трети заболява от рак, за разлика примерно от "изостанали" народи в третия свят, където ракът не съществува.

Въобще враждебните действия на американците бяха разпределени уж в частни и неправителствени ръце, за да може да минават метър. Но всеки интересуващ се човек знае, че и корпорациите им, и управниците им, и NGO-тата им сa в един кюп, най-често и използват въртящи се врати, за да трансферират кадри от едни в други (например, от Монсанто във FDA и така нататък).

Иначе не знам ЕС и в момента какво прави с ГМО-то. В България рапицата си е модифицирана, захарта и тя масово се произвежда от ГМ-цвекло. И това не са ли заплахи, които да бъдат адресирани от една уважаваща себе си държавна власт? Но за разлика от едно време, сегашната власт не счита народа за ресурс и не ги е грижа да го защитава, а преди царете са знаели, че ако те не пазят народа и народа няма да ги обича и пази. Но това е било друго време, сега държавите са се "еманципирали" и е модерно да провеждат предателска и колониална политика.

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://ria.ru/mediawars/20171120/1509122436.html?referrer_block=index_daynews1_3

"Эксперты опасаются, что 40-летний лайнер кишит сотнями, если не тысячами зараженных крыс-каннибалов, у которых нет другого источника пищи, кроме своих сородичей", — пишет Daily Mail.

_____\\_\_\_\\\\__\

"Остов российского корабля-призрака вынесло на побережье после того, как его захватили орды крыс-каннибалов", — не отстает The Sun.
    ______\\__\\

Бaх мaмaму

• Харесва ми 1
    • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, nikssi написа:

https://ria.ru/mediawars/20171120/1509122436.html?referrer_block=index_daynews1_3

"Эксперты опасаются, что 40-летний лайнер кишит сотнями, если не тысячами зараженных крыс-каннибалов, у которых нет другого источника пищи, кроме своих сородичей", — пишет Daily Mail.

_____\\_\_\_\\\\__\

"Остов российского корабля-призрака вынесло на побережье после того, как его захватили орды крыс-каннибалов", — не отстает The Sun.
    ______\\__\\

Бaх мaмaму

А като нищо ще "намерят", че Путин лично управлява кораба, преоблечен като призрак.:biggrin:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 часа, Джугашвили написа:

преди 13 часа, upili написа:

Това имах предвид като му цитирах и BASF. По спомени май той купи бизнеса с пестицидите на Байер. И мисълта ми беше да обясни за светлото бъдеще и завишения контрол на ГМО и пестицидите в развитите евро-американски демо(но)крации. И тяхното още по-светло демократично минало де  :D

Падне ли сняг, кака Корни вика синчето си да разрива тротоара на Позитано 20. Да раздвижи малко, че се отрови с тия ГМО храни в омразните САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, kalansuv написа:

Падне ли сняг, кака Корни вика синчето си да разрива тротоара на Позитано 20. Да раздвижи малко, че се отрови с тия ГМО храни в омразните САЩ.

Ми че те бесепарите са си евроатлантици отвсякъде. Колкото Сидеров се оказа русофил, толкова и те. Щом синчето е в САЩ, значи не са ѝ толкова противни. А тя навремето и в СДС-то беше. Те покрай последните избори, БСП иззеха реториката на националистите и русофилите... ще видим докъде ще я докарат. Вече толкова години нищо патриотично на дело от тях. Защо вие толкова им скачате като псета обаче? И на натовския генерал Радев? Наистина ли сте против тях или имитирате противопоставяне?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Шматките са в невъзможност да знаят какво могат да правят и да имитират...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, Lumberman написа:

Ми че те бесепарите са си евроатлантици отвсякъде. Колкото Сидеров се оказа русофил, толкова и те. Щом синчето е в САЩ, значи не са ѝ толкова противни. А тя навремето и в СДС-то беше. Те покрай последните избори, БСП иззеха реториката на националистите и русофилите... ще видим докъде ще я докарат. Вече толкова години нищо патриотично на дело от тях. Защо вие толкова им скачате като псета обаче? И на натовския генерал Радев? Наистина ли сте против тях или имитирате противопоставяне?

Нищо не разбра нали :) Именно че независимо за коя  партийна върхушка става въпрос, всички гледат да се "уредят" в "злия запад" с техния "упадъчен" начин на живот. :lol6:

Това важи в пълна сила и за РФ , и тяхната олигархия , разбира се.  Това Лавров и дъщеря му, говорителя Песков и дъщеря му , на Путлер дъщерите пак са нейде на запад /или май в скандинавските страни ,никой не знае/, на Медведев синчето и той в сАЩ, За социална сфера и здравеопазване пък както знаете видни личности като Кобзон ходят да се лекуват пак в "злия запад"  , и т.н. и т.н

Не знам дали осъзнавате как тези хора с кеф гледат как лапнишараните плюят ли плюят злия упадъчен запад, който а-ха а-ха да се рапзадне всеки момент :) докато самите те се възползват в пълна сила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мдaa.

______
    «Лаборатория Касперского» опубликовала результаты внутреннего расследования, инициированного в связи с заявлениями ряда СМИ о том, что программное обеспечение компании якобы использовалось для поиска и загрузки засекреченных данных с домашнего компьютера сотрудника Агентства национальной безопасности США (АНБ). Отчет подтверждает предварительные выводы, обнародованные в конце октября нынешнего года, однако в нем есть и новые факты. В частности, как показал анализ телеметрии, доступ к вышеуказанному устройству могло иметь неограниченное число сторонних лиц.
    Одним из главных предварительных выводов было то, что компьютер пользователя был заражен бэкдором Mokes, позволявшем злоумышленникам получить доступ к устройству. Mokes (также известный как Smoke Bot и Smoke Loader) впервые появился в продаже на русскоязычных подпольных форумах в 2011 году. Как показало исследование ЛК, в период с сентября по ноябрь 2014 года C&C-серверы данного вредоноса были зарегистрированы на, предположительно, китайскую организацию Zhou Lou.
    В период инцидента Mokes мог быть не единственным вредоносом, инфицировавшем компьютер пользователя, отмечается в сообщении компании. За два указанных месяца защитное решение «Лаборатории Касперского» сообщило о 121 образце вредоносного ПО, не относящегося к группировке Equation Group (предположительно связана с АНБ). В их числе были бэкдоры, трояны, эксплойты и рекламное ПО. Так как пользователь периодически отключал защитное решение, специалисты ЛК не могут сказать, запускались ли вредоносы в период инцидента.
    «Защитное решение «Лаборатории Касперского» сработало ровно так, как и должно было сработать при обнаружении вредоносного кода. Оно уведомило аналитиков компании об угрозе на основании сигнатур ПО группировки Equation, деятельность которой на тот момент расследовалась уже шесть месяцев. Все эти действия соответствуют заявленной функциональности продукта, стандартным сценариям его работы и юридическим документам, согласие с которыми выражает пользователь перед установкой решения. Информация, которая предположительно была секретной, была получена экспертами, потому что содержалась в архиве, на который отреагировало решение на основании сигнатур Equation», - сообщается в отчете компании.
    В компании также отметили, что не обладают информацией о содержании данных документов, поскольку они были уничтожены сразу после получения и не передавались третьим лицам. Была ли процедура уничтожения проведена в соответствии с законодательством США, в ЛК сказать не смогли.
    «Эксперты компании не проходили инструктаж по обращению с засекреченными документами и не имеют юридических обязательств его проходить», - подчеркнули в «Лаборатории Касперского». Компания также сообщила о готовности предоставить подробности расследования заинтересованным клиентам и правительственным организациям.
     ______

Някой ще изпищи нa умряло..

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 20.11.2017 г. в 22:15, attj написа:

Шматките са в невъзможност да знаят какво могат да правят и да имитират...

Русия е вдъхновението за филмите на Гай Ричи.

Снимка на Война и мир.

Джаки Кенеди, съпругата на американския президент Джон Кенеди и съпругата на ръководителя на СССР Никита Хрушчов, Нина Хрушчова.

Снимка на Война и мир.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.