Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Отношенията между САЩ и Русия

Препоръчан отговор

преди 23 минути, Реджеп Иведик написа:

А Плевнелиев го плюеха

Боклуците са за това, да плюят хората по тях. Този специално, който и да го плюе от цялото останало  население на планетата, все ще е прав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мацката го обяснява много добре и разбираемо дори и за неспециалисти с малко здрав разум. Ааааа , ма чакай, това сигурно пак е фейк и пропаганда на руснаците. А картинката е точно обратната.

ЧУДЕСНОТО ИЗБАВЛЕНИЕ НА СКРИПАЛОВИ ПО ВЕЛИКДЕН Да обобщим фактите: - Семейство Скрипал е отровено от свръхмощна отрова, 2 грама от нея убива половината страна на момента; - Отровени са в рест

Напротив , постъпиха много умно. Цял свят видя патока Доналд как се насра. Тия неща не се забравят. 

Публикувани изображения

преди 28 минути, Реджеп Иведик написа:

Господ е Европеец. На времето само една Германия ги мачкаше. Сега сички сме с Германия. А нека посмеят диваците и варварите. Ръцете им ще отрежем !!!

Комсомолец, любимите ти германци така мачкаха, че нямат една спечелена война!!! Смятай с кого сме "Сички"!!! Пък и с арийци като Месут Йозил и Жером Боатенг, битки не се печелят!!! Показаха го на световното първенство по футбол!!! По стара немска традиция, зациклиха на черноморските плажове на път за Волгоград/Сталинград!!! Ама споко, теб ще те пуснем напред, на първа линия да мачкаш!!! Нали си много надъхан!!!

преди 5 минути, sliderum написа:

Боклуците са за това, да плюят хората по тях. Този специално, който и да го плюе от цялото останало  население на планетата, все ще е прав.

...и когато и да го плюят, все ще е късно!!! Макар че този никой не го брои за роден, ама либерастките подлоги се опитват да му вдигнат акциите!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Комсомолец, любимите ти германци така мачкаха, че нямат една спечелена война!!! Смятай с кого сме "Сички"!!! Пък и с арийци като Месут Йозил и Жером Боатенг, битки не се печелят!!! Показаха го на световното първенство по футбол!!! По стара немска традиция, зациклиха на черноморските плажове на път за Волгоград/Сталинград!!!

Много пъти съм ти казвал, да не мешаш водка с бира. Първа беше Франция, централна Европейска сила, а на второ место Хърватска - централна Балканска сила.

А на трето и четвърто място Белгия и Велика Британия, пак Горди Европейци.

Ни един дивак и варварин немаше на финала, хем във Варваристан !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Реджеп Иведик написа:

Много пъти съм ти казвал, да не мешаш водка с бира. Първа беше Франция, централна Европейска сила

Не думай!!! От тази европейска сила зъбите ще ни окапят!!!

Цитат

Даже имаха и 3-4-ма бели на терена!!! Освен да сезираме БХК за дискриминация ли, де да знам и аз!!!

Цитат

Стив Манданда – роден в Демократична република Конго

Преснел Кимпембе – баща му е конгоанец

Стивън Нзонзи – баща му е конгоанец

Джибрил Сидибе – с малийски корени

Н`Голо Канте – родителите му са от Мали

Усман Дембеле – баща му е малиец, а майка му сенегало-мавританка

Самюел Юмтити – роден в Камерун

Килиан Мбапе – баща му е сенегалец, а майка му алжирка

Пол Погба – родителите му са от Гвинея, братята му даже са национали на тази страна

Бенжамен Менди – родителите му са сенегалци

Блез Матюиди – баща му е от Ангола, а майка му е конгоанка

Корантен Толисо – баща му е от Того

Адил Рами – родителите му са мароканци

Набил Фекир – родителите му са алжирци

Двама от футболистите са с произход от френските отвъдморски територии:

Рафаел Варан – баща му е от Мартиника

Тома Лемар – роден е в Гваделупа

Повечето от останалите играчи, които не са от африкански произход, имат корени в други европейски или азиатски страни:

Ето кой с какъв произход е:

Антоан Гризман – баща му е от немска фамилия, а майка му е с португалски произход

Юго Лорис – баща му е каталунец, базиран в Монако

Алфонс Ареола – родителите му са филипинци

Оливие Жиру – и двете му баби са италианки

Люка Ернандес – баща му е от испански произход

И единствените, за които няма данни в родословното дърво за чуждестранна жилка, са Бенжамен Павар и Флориан Товен. Което не е и толкова изненадващо, като се има предвид, че по данни от 2006 година 14,4 млн. или 23% от 63-милионното тогава население на Франция е с чуждестранен произход. Към днешна дата населението на Франция надхвърля 67 милиона души.

Мдааам!!! Европейска сила!!!

преди 21 минути, Реджеп Иведик написа:

А на трето и четвърто място Белгия и Велика Британия, пак Горди Европейци.

Ни един дивак и варварин немаше на финала, хем във Варваристан !

За "Велика Британия" нещата не са по-различни, но за тях пълни данни не мога да ти дам, щото са много велики и никой не се интересува от тях, пък за самите тях най-важното нещо е, че купата си е у дома!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

Абе, и туй не е панацея. Опозиция и опозиция не е едно и също. 

Прав си не е панацея но си е механизъм и то от основните. И за опозициите си прав само дето това дето в България наричаме опозиция не знам кво животно е ама въобще не е това за което се представя. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Джугашвили написа:

.....Мдааам!!! Европейска сила!!!.........

Значи вярна е поговорката :

" Не е важно чие е агнето ! Важно е в чия кошара блее ! " :lol6:

преди 8 часа, lsmurf написа:

.....ама въобще не е това за което се представя. :)

То и с Либерализма е същото , и с Демокрацията , и със Свободата , и с какво ли още не - така ги разкашкаха и объркаха понятията ! Никой не знае на кой свят живее !

Освен ! 

Но има цяр ! Безусловно се разпознават без понятия ......по болката от зад ! Като добитъка - до там я докарахме ! ............За това пък с гордо вдигнато чело - не си признаваме !:lol6:

Реджеп ще каже : " Човек и добитък е едно и също ! " ...........аз бих добавил : " До някъде ! "....:nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, lsmurf написа:

И за опозициите си прав само дето това дето в България наричаме опозиция не знам кво животно е ама въобще не е това за което се представя. :)

Ами сега БСП и компания  се пише опозиция, но работата им е както виждаш борба а кокала. Със всякакви средства, градене на пи-ар от всяка тема, и пропаганда разбира се :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еееей, тия боклуци няма да мирясат докато не запалят война. Направо истерясаха след срещата. Тръмп как ли не го нарекоха, но най-вече "предател". Това е показателно, значи ако президента на сащ иска мир, той е предател. И как да бъде иначе, когато от люлка до гроб им насаждат тяхната изключителност, неповторимост, свобода и всичко най -. Има едно най -, което наистина важи за тях, НАЙ-МРЪСНАТА ДЪРЖАВА НА СВЕТА!!! 

Ако днес се случи нещо като онова на 11.09. не бих изпитал никакво съчувствие към обикновените хора. Там такива няма, има само зeленчуци и то съвсем изгнили. Колко трябва да си видиотен за да не разбираш, че войната е най-страшното нещо на този свят. 

КАЖИ МУ АМЕРИКАНЕЦ И НЕ ГО ОБИЖДАЙ ПОВЕЧЕ!!! 

Веднъж да видим реална стъпка към мир и онези свини освирепяха. Бесен съм!!!!!!

Редактирано от crazy katon
Правописна грешка (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, crazy katon написа:

Веднъж да видим реална стъпка към мир и онези свини освирепяха. Бесен съм!!!!!!

Напълно си прав! Аз също съм бесен! Не веднъж съм казвал, че тази държава трябва да бъде озаптена за доброто на целия свят. 

Лошото е, че САЩ имат нужда от враг за да съществуват. Те без "враг" не могат да дишат и живеят. Но този "враг" трябва да е не по-мощен икономически от тях (тук те са спокойни), а трябва да е "враг", който е въоръжен добре, поне колкото тях. Големият страх на янките е - да не би някой да има същото или (недай Боже) по-добро оръжие от тях. Появи ли се такъв, те веднага и автоматично го обявяват за враг, дори и този "враг" нищо лошо да не им е направил. 

Вече направо се отчайвам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Напълно си прав! Аз също съм бесен! Не веднъж съм казвал, че тази държава трябва да бъде озаптена за доброто на целия свят. 

Лошото е, че САЩ имат нужда от враг за да съществуват. Те без "враг" не могат да дишат и живеят. Но този "враг" трябва да е не по-мощен икономически от тях (тук те са спокойни), а трябва да е "враг", който е въоръжен добре, поне колкото тях. Големият страх на янките е - да не би някой да има същото или (недай Боже) по-добро оръжие от тях. Появи ли се такъв, те веднага и автоматично го обявяват за враг, дори и този "враг" нищо лошо да не им е направил. 

Вече направо се отчайвам...

Аз също не одобрявам реакциите срещу Тръмп , но това че са вбесили някои хора ги оправдава донякъде . :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, lsmurf написа:

Аз също не одобрявам реакциите срещу Тръмп , но това че са вбесили някои хора ги оправдава донякъде . :)

Логика та дрънка.Не е важно аз да съм добре, важното е Вуте да е зле, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Ами не точно... смърфа може да има собствено виждане , но аз тези негови думи ги разбирам както това което съм споменавал за войната между Тръмп и американските медии.

Не става въпрос че войната като такава е вредна и едни хора вбесяват други хора, а че това е добре за демокрацията, за информационна конкуренция, за критика към властта, а не слугинаж към нея. Последното/както е в РФ например  /  е особенно вредно.

И това не е принципа " на вуте да му е зле" а точно обратното. Има ли в една държава  коректив , критика и инакомислие, това няма как да е вредно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое от думите " смърфа може д аима собствено виждане" , не разбра ?

И въобще не мисля да те питам когато си давам сосбтвеното мнение . Проблем ли имаш с това ??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.07.2018 г. в 20:27, darkterminal написа:

Аз... таковата... малко със задна дата... Ама да попитам, че изведнъж ми стана интересно. Какво стана с аферата Скрипал?

Има известно раздвижване... :

https://www.thesun.co.uk/news/6814244/novichok-attackers-sergei-skripal-police-id/

http://clubz.bg/70766-qsni_sa_zapodozrenite_za_otravqneto_na_semejstvo_skripal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, M.Николов написа:

Гледай "Телевизионна мрежа" и може и да разбереш логиката.

https://www.youtube.com/watch?v=gQUBbpvXk2A

https://www.vbox7.com/play:46ad11a312&pos=pool_2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

27540289_1811691845568283_326769339318488999_n.jpg.100d666746f505b73955f2964b0e7383.jpg

"Наша задача заставить Россию пожирать себя изнутри, внося смуту и раздор в общество этой страны. То, что не получилось сделать у мистера Навального сегодня — завтра получится сделать у многих тысяч таких же, как он.

Мы заставим русских взяться за оружие. Мы настроим чеченцев, татар, башкиров, дагестанцев против русских. Мы обязаны заставить их драться друг с другом. Мы обязаны умножить действия, направленные на дискредитацию Православной церкви в России. 
И, если ничего из вышеперечисленного не сработает, нам не останется иного, кроме как объявить быструю и победоносную войну этой стране. Быструю потому, что через три месяца после того, как мы прекратим закупать газ и нефть у этой страны, правительству президента Путина нечем будем платить заработную плату своим военным. И когда мы введём свои войска в эту страну, — защищать её будет некому. Потому что мы давно истребили дух патриотизма в русских, превратив их в нацию злобных, мелочных и завистливых недолюдей. Мы заставили их ненавидеть свою страну, ненавидеть друг друга, ненавидеть собственную нацию. Русских больше нет, мы их уничтожили."

Мы разрушили СССР, мы разрушим и Россию», — так закончил своё выступление кандидат в президенты США Митт Ромни.

Само им вижте кандидат президентите, какви идиотщини си мечтаят и желаят, и ще ви стане ясно, що за държава е САЩ.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо беснеят либералите?

АВТОР: Петър Волгин

Цитат

Веднага след срещата на Владимир Путин и Доналд Тръмп световният либерален коментариат изпадна в тежка истерия.

Настоящи и бивши политици, анализатори, журналисти ни заливат с апокалиптични прогнози за бъдещето на човечеството.

Защо?

Какво толкова казаха президентите на Съединените щати и Русия, че либералите от всички страни изпаднаха в неконтролируем бяс?

При това основната им мишена е не толкова Путин, когото те са свикнали да обвиняват във всички мислими и немислими престъпления, колкото Доналд Тръмп.

Именно срещу американския президент е насочен либералният патос.

Предаванията на Си Ен Ен и Би Би Си, страниците на "Вашингтон Поуст" и "Ню Йорк Таймс" са пълни основно с мненията на антитръмпистите.

Яростта им се дължи на факта, че Доналд Тръмп се опитва да прави това, което би трябвало да прави всеки един нормален американски президент.

Възстановява диалога с Русия.

Точно това не могат да му простят.

Истаблишментът в САЩ, Великобритания и на много други места не желае това да стане.

Истаблишментът иска война.

Ако не гореща, то най-малкото студена.

Иска Русия да бъде поставена на колене, да бъде превърната в парий, който безпрекословно ще изпълнява всичко, което й бъде наредено.

И всеки, който не работи в тази посока, пък бил той и американският президент, бива обвиняван, че е руски шпионин.

Хора, които иначе изглеждат напълно адекватно, започват да бълват нелепици, веднага щом се повдигне темата за Русия.

Според подобни велики умове Доналд Тръмп е вербуван от КГБ още през 80-те години на миналия век и оттогава до днес е маша в ръцете на руснаците.

Ако в подобно абсурдно твърдение имаше дори и частица истина, всичко, които споделят тази теза, би трябвало да признаят КГБ за най-великолепната организация на всички времена.

Само така може да бъде характеризирана една разузнавателна служба, която още преди четири десетилетия е предвидила, че Тръмп ще стане президент и се е сетила да го вербува!?

Същото важи и за една друга малоумна хипотеза, според която Доналд Тръмп е спечелил президентските избори, благодарение на 12 руски хакери.

Това наистина би трябвало да са най-великите хакери на света, след като са убедили милиони американски избиратели да гласуват по точно определен начин.

Нещо като 12-те апостоли на непобедимото хакерство.

Ако това наистина е така, единствената роля, която остава за Владимир Путин, е ролята на Христос.

Защото само един Христос би могъл да извади Великобритания от ЕС и да накара американците да гласуват съобразно волята му.

Това звучи безумно, нали?

Точно толкова безумно звучат и обвиненията към Русия, че е решила изборите в САЩ, както и към Тръмп, че е руски агент.

Също толкова безумно е да се твърди, че американският президент е обладан от някаква ирационална любов към Русия и затова иска да се разбере с Путин.

Доналд Тръмп няма нищо общо с русофолиството.

Той е прагматик и бизнесмен.

И точно понеже е такъв, знае, че за Америка е по-добре да сътрудничи, а не да воюва с Русия.

Да, има и хора, които печелят добре от противопоставянето.

Дори много добре.

И те ще направят всичко възможно, за да съхранят печелившия си бизнес.

Само дето печалбите, които трупат либералните елити, са за наша сметка.

За сметка на обикновените хора.

А обикновените хора вече не искат да работят за обогатяването на елитите.

И затова предпочитат Русия и Съединените щати да се разбират, а не да се карат.

Тук е и една от основните разлики между нас и либералите.

Либералите искат руско-американските отношения да са в отвратително състояние.

И побесняват всеки път, когато се появи възможност за подобряването им.

xpetar_volgin.jpg.pagespeed.ic.saLCfbLh-

Петър Волгин е журналист и писател. Работи в програма "Хоризонт" на Българското национално радио, където води предаванията "12 плюс 3" и "Деконструкция".

Източник: pogled.info

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

27540289_1811691845568283_326769339318488999_n.jpg.100d666746f505b73955f2964b0e7383.jpg

"Наша задача заставить Россию пожирать себя изнутри, внося смуту и раздор в общество этой страны. То, что не получилось сделать у мистера Навального сегодня — завтра получится сделать у многих тысяч таких же, как он.

Мы заставим русских взяться за оружие. Мы настроим чеченцев, татар, башкиров, дагестанцев против русских. Мы обязаны заставить их драться друг с другом. Мы обязаны умножить действия, направленные на дискредитацию Православной церкви в России. 
И, если ничего из вышеперечисленного не сработает, нам не останется иного, кроме как объявить быструю и победоносную войну этой стране. Быструю потому, что через три месяца после того, как мы прекратим закупать газ и нефть у этой страны, правительству президента Путина нечем будем платить заработную плату своим военным. И когда мы введём свои войска в эту страну, — защищать её будет некому. Потому что мы давно истребили дух патриотизма в русских, превратив их в нацию злобных, мелочных и завистливых недолюдей. Мы заставили их ненавидеть свою страну, ненавидеть друг друга, ненавидеть собственную нацию. Русских больше нет, мы их уничтожили."

Мы разрушили СССР, мы разрушим и Россию», — так закончил своё выступление кандидат в президенты США Митт Ромни.

Само им вижте кандидат президентите, какви идиотщини си мечтаят и желаят, и ще ви стане ясно, що за държава е САЩ.

Класически фейк за лапнишарани

https://www.golos-ameriki.ru/a/fake-romney-quote-russian-military/3498866.html

https://www.currenttime.tv/a/27972545.html

Но разбира се, това няма да промени втълпеното от тези фейкове в мозъка ти  внушение "що за държава е САЩ " :)

А Волгин ме е гнус да го коментирам , дори прогнозата за времето да чете :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то така ще кажете, какво друго?! Всичко, което не ви изнася, е фейк.:D 

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Agentpat™ написа:

Е, то така ще кажете, какво друго?! Всичко, което не ви изнася, е фейк.:D 

Не става въпрос какво ми изнася или не. Това никога не е казвано от  Ромни  .  :)

Ама ето .. знаех си че това няма да промени мнението ти :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Agentpat™ написа:

Всичко, което не ви изнася, е фейк.:D 

Класически фейк :) а не просто фейк.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все по-често политолози, изследователи, анализатори посочват, че нормален диалог вече не може да се води. Когато двама човека водят разговор и единия от тях говори спокойно, а другия крещи, нормално е да се чува този, който крещи. Това се случва и в световната политика. Тръмп се опита да спази едно от обещанията си и беше на път да го стори, но неговите и еврогейските либерасти нададоха лют вой и всичко отиде по дяволите. Затова, макар да не искам да съм черен пророк, за мен е очевидно, че светът отива към края си.

Ако нещата продължават по този начин, то непременно ще се стигне до война, изходът от която е известен на всички. Ако пък Русия бъде по някакъв начин смачкана, то нещата отново отиват на зле. Защо ли? Защото животът, който ни предлагат "свободните страни" е живот на безмълвни зеленчуци, с каквито са засадени те. И в двата случая човечеството ще бъде ликвидирано, в единия случай физически, в другия - морално.

Изобщо, както е казал поета: Отпред - змия, отзад - магаре ... изход няма!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, crazy katon написа:

Ако пък Русия бъде по някакъв начин смачкана, то нещата отново отиват на зле. Защо ли? Защото животът, който ни предлагат "свободните страни" е живот на безмълвни зеленчуци, с каквито са засадени те.

Парадокса е че отдавна в РФ  виреят  само "безмълвни зеленчуци".

Защо си мислиш РФ парадира толкова с самоунищожителните си контрасанкции, наказвайки собственото си безмълвно население,  вместо да спре газта и нефта например за "злия Запад".

Ами защото  семействата, децата, имотите и парите на  руския елит и олигархия е .. в този "зъл запад" . Как да  " унищожат   с ядрен напалм"  своите си авоари???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване