Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 8 часа, Радуил написа:

Гледам захапваш за саморазпада на соца, очаква се да заговориш убедено и за фалитите скоро.

Tи от гората ли идеш, в кома ли си бил - никога не съм отричал нито едното, нито другото, че тепърва да го играеш изненадан едва сега.

преди 6 часа, miro20 написа:

....

Чичито е с потенциал голям, аз вярвам в него -- винаги може и още!, с горните сметки постави нов рекорд по скудоумие: как можело разбираш ли, към един завод да добавиш още един и да кажеш, че това било сто процента растеж. :laughing5:Само къде липсва уточнението му, колко е тогава ... аджеба - ала не си отпусна толкоз душицата милия, ич да не е все още зацепва колко е кух, ала тъй като гледам едва ли ще е задълго, не е далеч времето, когато ще сдаде багажа напълно и ще си стане завършено ойларипи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, insec написа:

Tи от гората ли идеш, в кома ли си бил - никога не съм отричал нито едното, нито другото, че тепърва да го играеш изненадан едва сега.

Много хора се отнасят с насмешка и неглижиране и на разпада на соца и на трите ни фалита. Може би защото предпочитат да вЕрват че това е измислица, а не факт. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, insec написа:

Чичито е с потенциал голям, аз вярвам в него -- винаги може и още!, с горните сметки постави нов рекорд по скудоумие: как можело разбираш ли, към един завод да добавиш още един и да кажеш, че това било сто процента растеж. :laughing5:Само къде липсва уточнението му, колко е тогава ... аджеба - ала не си отпусна толкоз душицата милия, ич да не е все още зацепва колко е кух, ала тъй като гледам едва ли ще е задълго, не е далеч времето, когато ще сдаде багажа напълно и ще си стане завършено ойларипи.

Ти пък от къде цъфна бе, че и като гледам даже си и завързал?!? Те твоите кръчмарски сметки са върха на скудоумието! За какви, уточнения , за какви простотии говориш, че и собствен  и "умен" анализ на Чичи си направил? Да не се окаже, че кухият тук си ти, и скоро ще си тананикаш ойларипи, заедно с оня със забрадката, дето още не се е ориентирал какъв джендър е, мъжки или женски, ама иначе пък е много "компетентен " и "грамотен" политически, нищо, че не вижда по-далеч от носа си?

преди 2 часа, miro20 написа:

Много хора се отнасят с насмешка и неглижиране и на разпада на соца и на трите ни фалита. Може би защото предпочитат да вЕрват че това е измислица, а не факт. :) 

Те много хора тук се отнасят с насмешка и към твоите коментари, но ти си толкова "умен", че не можеш да го проумееш! Кое е измислица и кое факт само ти решаваш тук, и което не ти изнася е фейк! Едва ли си толкова кадърен политолог, който сам вярва на простотиите вменявани от западните хайдуци, дето нямат насищане, и лакомията им да грабят от бедните народи е безгранична! След фалита на капитала, идва на власт соца, а след неговия фалит на власт идва отново капитала. Такава е спиралата в исторически план, а еволюцията на човечестгвото е характерна с редуване на прогрес и регрес! Ако злото за едни е добро, а за други си е зло, тогава мнозинството определя, кое е зло, и кое добро! Ако си поне малко по-интелигентен и се самоанализираш, сам ще разбереш ти към кои от спорещите в темата се числиш! Към мнозинството, или към малцинството

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, herkules2 написа:

Кое е измислица и кое факт само ти решаваш тук, и което не ти изнася е фейк!

Не приятелю гей. Просто се аргументирам малко по добре от тези които разпространяват фейкове.

Ако си поне малко по-интелигентен и се самоанализираш, сам ще разбереш ти към кои от спорещите в темата се числиш! Към мнозинството, или към малцинството

Според теб истината е в млацинството и мнозинството ли ? :)  Ми те така са горели интелигенцията и хората на науката на кладите бре.

В случая тук една шепа пропагандатори се гърчите как да защитавате фейковете си и утопичните соц простотии , отделно  че си хейтите и тролите  ей така за спорта...

Сори, но не смятам това за "правилна" аргументация. То  в повечето случаи няма въобще аргументация де. Само "Миро такъв Миро онакъв" :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък от къде цъфна бе, че и като гледам даже си и завързал?!?

Цъфнал съм и завързал много преди тебе, а кръчмарските сметки, като са неверни са супер лесни за оборване - въпрос на математика просто, като не, си оставаш само на жалките лакардии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, insec написа:

Да, сметките на Чечи в примера са абсолютно точни, а твоите не, защото са абстрактни.Та спри да се напъваш, защото се излагаш повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, gagodrago написа:

Изкуството нищо да не кажеш , но толкова много да говорят треперещите мачкащи слушалчицата, ръце.... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята Европа от Лисабон до Владивосток ,Путин я лансираше още преди  години.Какво се е променило сега , че отново да заговори за нея?Може би заради неуравновесения шоумен Тръмп и другия неуравновесен шоумен  Джонсън? Ако Великобритания напусне ЕС без споразумение ,те ще изпаднат в хаос,/още сега англичаните се запасяват  масово с продукти/ и ще приемат ,неизгодно за тях разбира се, предложението на Тръмп за свободна търговия.Тръмп  започна и ще продължава да вдига митата за европейските  стоки  и да преразглежда договорите с ЕС. Ще се втърдят позициите и тогава тази идея за стопляне на отношенията между Русия и ЕС би изглеждала  взаимно изгодна и някак си  приемлива.Общо взето Тръмп със своята политика настроива всички срещу САЩ. На времето той написа бестсейлъра " Изкуството на сделката", но света не е пазар и Америка не е корпорация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, miro20 написа:

Не приятелю гей.

Хей Мирчо, из между моите приятели гейове няма! Сега, като ме нарече "приятелю", направо се погнусих! Как можа? Колко пъти да ти обяснявам, че съм гнуслив по рождение, и ме е гнус от хомосексуалните индивиди? Пак ще започна да повръщам, а тъкмо си печем с колегите тук в офиса пържоли, че ще се вдигне цената им. Ако ми правиш разни намеци за да те онодя, няма как да стане! Дори и да си смениш пола от Миро, на Мира, все тая. Гнус ме е от педали и толкоз! Виж там някой от твоята лесбо-гей компания да задоволи нуждите ти!

Просто се аргументирам малко по добре от тези които разпространяват фейкове.

Тя твоята аргументация е като на крадец обяснението, че през живота си нищо не е откраднал, но "Господ" му е свидетел, че не е взел повече, от колкото му е необходимо! Мирчо, твоите лъжи са твоята аргументация. Когато кажеш "добър ден", човек трябва да провери слънце ли грее, или луната свети на вън! Сигурно Путин е виновен за всички пожари по света, и тези в Русия, а ги е запалил за да стане още по-богат!

Според теб истината е в млацинството и мнозинството ли ? :)  Ми те така са горели интелигенцията и хората на науката на кладите бре.

Е, и? Коя е според теб истината тогава? Това, че са горели вещици на кладите сигурно е имало защо. Днешните модерни вещици се опитват да изгорят хетеро-мъжете на "клади", с разни истанбулски конвенции и движения като Ме Тоо и останалите феминистки простащини! Ако мъжете не бяха проявили към тях милост и не ги бяха спасили от кладите, днес нямаше да им се налага да ги избиват, заради женска мерзост! Олимпия дьо Гуж е пример за справяне със съвременните вещици! Посегнаха и на великия Хосе Карерас! Упражнявал бил, сексуално насилие над жени преди половин век, а жените чак сега се сетили за това!?! Джордано Бруно е можел да се отрече от твърденията си както Галилей, и пак да продължи с изследванията си. Просто е имал лош късмет и е пострадал от вироглавието си. Дали на кладите или на гилотината все тая. Ако днешните "демократични" лакеи може да се нарекат интелигенция, дето служат на управляващата каста, то и тая интелигенция заслужава съдба, както предишната! Мнозинството за това е мнозинство, за да отстоява и определя законите и правилата, по които иска да живее, а малцинството трябва да се съобразява с тях. Там е работата, че днешните закони не са желани от мнозинството, а са наложени от кукловодите, които искат да управляват целия свят против волята на народа! За това днес говорим за диктат на малцинствата!

преди 18 часа, miro20 написа:

В случая тук една шепа пропагандатори се гърчите как да защитавате фейковете си и утопичните соц простотии , отделно  че си хейтите и тролите  ей така за спорта...

Сори, но не смятам това за "правилна" аргументация. То  в повечето случаи няма въобще аргументация де. Само "Миро такъв Миро онакъв"

Ако се направи сметка, според "математиката" на съмишленика ти, бая голяма ще да е тази шепа от "пропагандатори" на фейк и соц простотии! Пък, останалите с "истинските новини"се броят на пръсти, комай два или три! Де да знам? Нещо ви куца математиката и на двамата!

преди 18 часа, insec написа:

Цъфнал съм и завързал много преди тебе, а кръчмарските сметки, като са неверни са супер лесни за оборване - въпрос на математика просто, като не, си оставаш само на жалките лакардии.

Е, то че си цъфнал тук, цъфнал си, и то много преди мен, ама дали ще ти се вържат на "сметките", кой знае? То не само ти, а най-вече Миро е по кръчмарските сметки. Според него 2+2 освен на 3, може да е равно и на 5! Всички други резултати са фейк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, M.Николов написа:

Да, сметките на Чечи в примера са абсолютно точни...

преди 6 часа, herkules2 написа:

Е, то че си цъфнал тук, цъфнал си, и то много преди мен, ама дали ще ти се вържат на "сметките", кой знае? То не само ти, а най-вече Миро е по кръчмарските сметки. Според него 2+2 освен на 3, може да е равно и на 5! Всички други резултати са фейк!

Математика другари математика моля - личните ви щения нямат място в математиката. Та? 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, като ме нарече "приятелю", направо се погнусих! Как можа?

КАк да те наричам ? Както ти сам се определяш ли ? - предпочитащ изцяло мъжки компании, и в бита, развлеченията  и в работата,  който мечтаеш за мъжко самовъзпроизвеждане ако технологиите позволят, плюс неистова фрапираща омраза към жените, които са низш сорт /не само феминистките/ , които не трябва да имат право да гласуват /не само феминистките/ , които трябва да се подчиняват позаконите на шериата към мъжа /не само феминистктие/  които са с вмирисани вагини, които не понасяш и т.н. ?

Ами че това накратко му викат "гей".  :) 

Това, че са горели вещици на кладите сигурно е имало защо.

Правосъдието, драги ми приятелю гей, не се определя от мнозинството, а от съд, базиращ се на закони, конституция и т.н. . Много ясно че вещици е нямало , а е имало тотална саморазправа .

Всъщност, и сега има вещици  и магове... Дават ги по някои  долнопробни ТВ канали . Само че освен да ти оберат парите чрез телефонни обаждания на кратък номер  , друго не правят.

Тя твоята аргументация е като на крадец обяснението, че през живота си нищо не е откраднал, но "Господ" му е свидетел, че не е взел повече, от колкото му е необходимо! Мирчо, твоите лъжи са твоята аргументация. Когато кажеш "добър ден", човек трябва да провери слънце ли грее, или луната свети на вън!

А ! Ако щеш вярвай, мен това ми е целта - да ПРОВЕРЯВАТЕ.

Само че ти и колегите ти по тролене, как ли не се гърчите, но  НЕ ПРОВЕРЯВАТЕ.

Само празни приказки Миро такъв Миро онакъв  . И нищо по същество на аргументите които съм казал по темите.

Може би затова толквоа мразите да ПРОВЕРЯВАТЕ , защото просто си знаете че си плямпате лъжи и дезинформация, ама няма къде да се извъртате... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.08.2019 г. в 22:38, miro20 написа:

О да, имало е в историята още по големи влиятелни личности които са преобърнали наопаки половината свят, че и повече. Хитлер, Сталин....

Въпроса в случая беше , и затова ти цитирах... индекса на просперитет. Което е пряк отговор на твоето за "тоталитарната кочина, еднолично управлявана от бБ " 

Ако това да си два пъти по добре на 47-момясто  е.... кочина, то какво е РФ и путлер  на 96 то ?? Чак не ми иде на ум подходяща дума  :laughing4:

Кошмарът на бай Миро

68626995_10218229248176528_7950677165811433472_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо трябва да е "кошмар" ??? :) 

Обаче я да видим... как рашадезинформбюро превежда :

Дори едно време в  соца не сте лъгали така бре, товаришчи :)  :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, този Путин, ех този Крим! Как само го посрещат хората и как тичат да го видят, че и американци даже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Agentpat™ написа:

Ех, този Путин, ех този Крим! Как само го посрещат хората и как тичат да го видят, че и американци даже!

Стига сте публикували видеа с Путин,че ще загубим оня с чаршафа....сигурно е бил там...ама е бягал в обратна посока....вместо към президента към сорос...

Вярно е,че политиката е мръсна работа..ама журналистите са способни да измислят такива лай и да изсмучат от пръстите си всевъзможни  повърни,че се чудя кои са повече за презиране....

https://www.dw.com/bg/путин-иска-да-основе-нова-държава/a-50125579

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно е да се види, макар и с двугодишна давност:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, NIKISHARK написа:

Стига сте публикували видеа с Путин,че ще загубим оня с чаршафа....сигурно е бил там...ама е бягал в обратна посока....вместо към президента към сорос...

Вярно е,че политиката е мръсна работа..ама журналистите са способни да измислят такива лай и да изсмучат от пръстите си всевъзможни  повърни,че се чудя кои са повече за презиране....

Журналистче-еврейче, публикувано от еврогейския рупор DW. Нищо, което да ни учуди! Там няма да прочетеш нищо положително за Путин и Русия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

Прав си е за медийната пропаганда и изкривяване на историята. Историята обаче, не забравя.

Например

преди 1 час, Agentpat™ написа:

Интересно е да се види, макар и с двугодишна давност:

Да, САЩ в радиоактивен пепел ... :)  Пропаганда за малоумници.

Питай Лавров и др рашисти къде са им децата и семействата... и пак заповядай...

А Кремъл е доста благодарен на таквиа безгръбначни като Кисельов

image.thumb.png.99adbd11016817f08b862a79328021d9.png

Виждам не смеете да коментирате тотално  лъжливия  превод на думите на Макрон 

Това не са медии и отговорни държавни институции, това е тотална гьобелска фейк пропаганда, увеличена обаче в пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Прав си е за медийната пропаганда и изкривяване на историята. Историята обаче, не забравя.

Например

Нещо от мезозойската ера да изкараш!?Гледам натам сте я подкарали....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, NIKISHARK написа:

Нещо от мезозойската ера да изкараш!?Гледам натам сте я подкарали....

Не. Конкретно от '40-та.

Пряко свързано със статията ТИ която цитираш за 80 годишнината на пакта между Сталин и Хитлер и пропагандата свързана с това.

Абе ти въобще четеш ли си какво цитираш или си бълваш повръщните по инерция ?? :) :)   :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, miro20 написа:

...

Само че по време на протестите на "жълтите жилетки" загинаха 10 души. Ей тъй, демократично предадоха Богу дух. Отделно от това грабеха и магазини - пак демократично, де!. Обаче Макарончо удобно пропуска тези факти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Agentpat™ написа:

Отделно от това грабеха и магазини

Именно. Това именно е разликата  между мирни протести и безредици, в които се грабят магазини, палят се коли , троши се всичко от тълпата . В Москва мачкаха хората които абсолютно нямаха намерение за никакви безредици.

Кога да се върне РФ в Г-8 ?

- Абсолютно съм съгласен със Зеленски :

http://www.banker.bg/sviat/read/zelenski-predlaga-vrushtane-na-rusiia-kum-g-8-ako-vurne-krim-na-ukraina?fbclid=IwAR0ap-Fj0RCEjVFfjhAHvdASGez-7Z2u1EcmyiHCfZPA4vwqKEKG69LgJbQ

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...