Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, herkules2 написа:

Хайде стига си повтарял, като папагал, за по-големия брой гласове за Хилари. Знам, и се радвам, че системата им е такава, за да не спечели жена. Я пак помисли и преди обонго да спечели изборите, тя пак драпаше да президентския стол, но беше пак отсвирена. Застанал пред дилемата жена или черен, народа предпочете по-малкото зло, и избра черния

Абе ти верно всичко по  света  гледаш през твоята женомразска призма :) 

За всичко това ти е и критерий и обяснение.  И причина , разбира се

Много те е страх от жени, нали ... мноооогооооо.... :) 

Явно си от бавноразвиващите се, за да разбереш, какво и кого ще запука.

Не знам колко е явно, но не си ми критерий...  Във всички теми си бил напълно евтин и повърхностен .

Какво ми пука за колко бавноразвивщ ме смяташ ? :)  Как мислиш ?

Ще запука този, който го предизвика, защото има с какво да го запука.

Всъщност... никога няма да го направи.

Едно че от реален сблъсък никой няма полза, "мъдестия" не е толкова важен, а световните конфликти се водят с локални хибридни операции.

И с "мъдестия" рашистите забуксуваха, защото загубиха и те милиарди там с фалиралите нефтекомпаниии и няма как да си ги върнат....

И в Сирия затънаха в блато, закоето мнооого отдавна предупреждавах че  е втори "Афган" , ама повечето се смяха..... и какво се оказа... Путя няколкопъти обявява край на войната и разгрома на ИД, пък... и до ден днешен се водят военни действия, и до ден днешен има рашистки жертви. Като дори не говоря за бежанската вълна, която СЕГА предизвикват асадистите и рашистките воийски .

Никога Путлер няма да "запука" никой голям. Защото познай къде са семействата и парите на рашистката олигархия ?

Ш са сетиш ли ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, miro20 написа:

Абе ти верно всичко по  света  гледаш през твоята женомразска призма :) 

За всичко това ти е и критерий и обяснение.  И причина , разбира се

Много те е страх от жени, нали ... мноооогооооо.... :) 

Абе не знам аз кой друг го е страх много от жени, но за теб съм сигурен, че умираш от страх и за това им се мазниш толкова на жените. А, аз гледам на света от моята си гледна точка и подкрепям мъжкото правосъдие, спрямо женската наглост и безобразия, пък ти си фантазирай, колко много ще ме е "страх" от жените, да не ме пребият или изнасилят може би според теб, щото не схващам за какво да ме е страх от жените и то мнооооооого, подскажи ми!

Не знам колко е явно, но не си ми критерий...  Във всички теми си бил напълно евтин и повърхностен .

Какво ми пука за колко бавноразвивщ ме смяташ ? :)  Как мислиш ?

То за теб всички които опонират на простотиите и измишльотините ти са повърхностни напълно евтини и не са ти критерий. Знаеш ли на мен колко ми пука пък за това за какъв или за какво ме смяташ ти. А, че си бавноразвиващ се, такъв си си, и разсъдъкът ти е по-зле и от женския, и нищо чудно да си жена под прикритие, което аз отдавна подозирам.

Едно че от реален сблъсък никой няма полза, "мъдестия" не е толкова важен, а световните конфликти се водят с локални хибридни операции.

И с "мъдестия" рашистите забуксуваха, защото загубиха и те милиарди там с фалиралите нефтекомпаниии и няма как да си ги върнат....

И в Сирия затънаха в блато, закоето мнооого отдавна предупреждавах че  е втори "Афган" , ама повечето се смяха..... и какво се оказа... Путя няколкопъти обявява край на войната и разгрома на ИД, пък... и до ден днешен се водят военни действия, и до ден днешен има рашистки жертви. Като дори не говоря за бежанската вълна, която СЕГА предизвикват асадистите и рашистките воийски .

Никога Путлер няма да "запука" никой голям. Защото познай къде са семействата и парите на рашистката олигархия ?

Ш са сетиш ли ? :) 

Хайде сега ново 30-се! Мъдестият не бил толкова важен?!? Е, като не е толкова важен къде останаха големите краварски заплахи, че щели да го наказват и да го съсипят? А, освен мъдестия и жълтия не се уплаши от страшните американци и си стреля с ракети, когато си поиска. Сега си помисли кой следва след Крим да се завърне в РФ, ако някой посмее да сътвори нов майдан? В Сирия руснаците си изпробваха някои оръжия, а янките си подвиха опашките. И пак си помисли, дали САЩ не се издъниха, като казаха, че са победили идилци и за това се изметоха от страх като нас*ани от там. Военни действия ще продължават да се водят и не само в Сирия ,Либия  и на други места, а ти все не схващаш, какво ти говоря. Казах, че ако този "големият" с глинените крака се опита да предизвика Путин. Тогава ще яде бръбмалото и ще разбере къде зимуват раците! Русия не желае да воюва, но ще го направи, ако някой посмее да я нападне и после Господ да му е на помощ на дръзналия. Дано не се наложи ние да опитаме от нищожно-страшните" руски оръжия. И не си мисли, че думбазите във Вашингтон ще останат ненаказани, само защото руски милионери населяват американска земя. Руснаците ще ги одумкат без да се замислят, дали там има руски олигарси или пък няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, herkules2 написа:

спрямо женската наглост и безобразия,

Проблема ти е че няма жена която да не смяташ за нагла, безобразна миризлива феминистка :) 

И неистово и панически мразиш всякакви контакти с този пол, включително и със самоизолация в мъжки компании, забавления само в мъжки компании, плюс мечтата ти за самовъзпроизводство без жени.

Нещо греша ли ? :) 

В Сирия руснаците си изпробваха някои оръжия, а янките си подвиха опашките. И пак си помисли, дали САЩ не се издъниха, като казаха, че са победили идилци и за това се изметоха от страх като нас*ани от там

Изглежда не следиш последните събития в Сирия. Доста офанзива иматам, и гибнат поредните и асадити и рашисти. Втория Афган както го наричам .

И не американците, а руснаците някокло пъти обявяваха  край на войната с ИД , даже Шойгу бе обявил освободени територии, няколко пъти по големи от самата Сирия... :)  :giggle1:

https://meduza.io/news/2017/10/24/shoygu-zayavil-ob-osvobozhdenii-v-sirii-territorii-v-500-tysyach-kvadratnyh-kilometrov-siriya-v-tri-raza-menshe

Руснаците ще ги одумкат без да се замислят, дали там има руски олигарси или пък няма!

Няма как да си бомбардират собствените семейства , пари и райски имоти :) 

НЯма как да стане...

пп

Как не се сетих ... Ето откъде и зАЩО се е появил корона-вируса

https://www.dw.com/bg/по-руските-медии-коронавирусът-е-създаден-от-американците/a-52339581?maca=bg-Facebook-sharing&fbclid=IwAR12NoYyhyfo2mHkwMpD6Gyon_OuAVMDmCbVaDVcReMpg4acDwAt7zLPj6w

Цитат

И руските централни телевизии се надпреварват да търсят отговор на въпроса кой е създал опасния коронавирус? Според едни той е разработен в китайска лаборатория. Или може би от американците? За последното предположение бързо беше намерено и доказателство: американският президент Доналд Тръмп е дългогодишен покровител на конкурсите за красота, в които - както е известно - победителите получават корона!

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, miro20 написа:

Проблема ти е че няма жена която да не смяташ за нагла, безобразна миризлива феминистка :) 

И неистово и панически мразиш всякакви контакти с този пол, включително и със самоизолация в мъжки компании, забавления само в мъжки компании, плюс мечтата ти за самовъзпроизводство без жени.

Нещо греша ли ? :) 

Разбира се, че грешиш и си като латерна, бълвайки дезинформация с която може да заблуждаваш само себе си! Темата е за отношенията между думбазите САЩ и велика Русия, но щом отново ме предизвикваш, не мога да се стърпя да не ти отвърна. Феминистките (боркини за женско юридическо надмощие над мъжете) са грозни жени, нехигиенични, космати дебели и миризливи, които мъжете не желаят за компания, камо ли да се женят за тях!!!!! Искаш ли линкове за доказателство? Намери си ги сам, защото ще е спам по темата. Колко пъти да ти обясня, че няма как да мразя баба си, майка си, жена си и щерките, които са си мои????? Патриархалното ми възпитание е от баба ми и майка ми, които знаеха коя работа е мъжка и коя женска.. И пак кажи, че не си бавноразвиващ се? От забавления до изцяло мъжки хобита-забавления има разлика. Мъжете не желаят женско присъствие в компанията си, за да не бъдат обвинени в сексуален тормоз,  насилие над жени и останалите феминистки простотии, и не им се слушат женски лиготии и капризи с които си развалят настроенията. Сещай се за ИК, просташки документ, с който искаха да унищожат мъжете, само дето не им се получи, и пребитите жени след ратификацията му заради женска гадост се увеличиха. Ако е за секс с жените, пак има въпросителни, дали не е женска провокация и капан за мъжа, където пак той  ще е обвинен в хиляди престъпления и жената ще го съди когато и както си иска. Тази женска мечта е неосъществима.....кауза пердута! За това забавленията в изцяло мъжка компания да за предпочитане и са безопасни спрямо женското коварство. Самовъзпроизводството на мъже не е моя мечта, а реална саществуваща вече възможност, която ще стане необходимост, ако женските безобразия продължат с феминистичното чувство за женска незаменимост, чрез което феминистките налагат репресивни закони спрямо мъжкия пол. Каквото повикало, такова се обадило, и на зла круша, зъл прът!

Изглежда не следиш последните събития в Сирия. Доста офанзива иматам, и гибнат поредните и асадити и рашисти. Втория Афган както го наричам .

И не американците, а руснаците някокло пъти обявяваха  край на войната с ИД , даже Шойгу бе обявил освободени територии, няколко пъти по големи от самата Сирия... :)  :giggle1:

https://meduza.io/news/2017/10/24/shoygu-zayavil-ob-osvobozhdenii-v-sirii-territorii-v-500-tysyach-kvadratnyh-kilometrov-siriya-v-tri-raza-menshe

На война, като на война! Да не би американските войници да са безсмъртни? А, ......като ги връщат в ковчези ги погребват в специални гробища на безсмъртните. Я виш кой обявява победа над Идил, и се изнизва като пръдня по терлици???

http://kanal3.bg/news/world/USA/90286-SASht-se-izteglyat-ot-Siriya%2C-Tramp-obyavi-pobeda-nad-IDIL

преди 17 часа, herkules2 написа:

Руснаците ще ги одумкат без да се замислят, дали там има руски олигарси или пък няма!

Няма как да си бомбардират собствените семейства , пари и райски имоти :) 

НЯма как да стане...

Абе те нека САЩ да предизвикат Путин, пък да видим дали ще си прав. Собсвени семейства са тези, които са на собствена земя, камъкът си тежи на място. А, пари винаги могат да се напечатат, както янките често го правят, и така окрадоха целия свят. Може би скоро няма да имат повече тази възможност. А, за бомбардировките над изедниците винаги има как да стане. Моли се да не замирише на кравешко печено, че тогаз и ние ще оперем пешкира, защото сме на грешната страна!

пп

Как не се сетих ... Ето откъде и зАЩО се е появил корона-вируса

https://www.dw.com/bg/по-руските-медии-коронавирусът-е-създаден-от-американците/a-52339581?maca=bg-Facebook-sharing&fbclid=IwAR12NoYyhyfo2mHkwMpD6Gyon_OuAVMDmCbVaDVcReMpg4acDwAt7zLPj6w

Цитат

И руските централни телевизии се надпреварват да търсят отговор на въпроса кой е създал опасния коронавирус? Според едни той е разработен в китайска лаборатория. Или може би от американците? За последното предположение бързо беше намерено и доказателство: американският президент Доналд Тръмп е дългогодишен покровител на конкурсите за красота, в които - както е известно - победителите получават корона!

Тя твоята простотия и" най-истинските  ти "факти-измишльотини" са "резонни" и всички трябва да им вярват, иначе ще ги изкодошиш да бъдат баннати, за нарушение на някое от правилата, които имам чувството, че ти си ги писал! Дали в Русия се раждат вече по-малко момчета не знам, пък може и да е вярно. Нищо чудно гадовете да са разработили някаква мръсотия, с която да намалят броя на мъжете, които са гръбнакът и защитата на всяка държава, защото са много по-качествен пол от противния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, herkules2 написа:

Мъжете не желаят женско присъствие в компанията си, за да не бъдат обвинени в сексуален тормоз,  насилие над жени и останалите феминистки простотии, и не им се слушат женски лиготии и капризи с които си развалят настроенията.

О , Боже...

просташки документ, с който искаха да унищожат мъжете,

О ,Боже , Боже...

Ако е за секс с жените, пак има въпросителни, дали не е женска провокация и капан за мъжа,

О. Боже Боже Боже...

За това забавленията в изцяло мъжка компания да за предпочитане и са безопасни спрямо женското коварство

Да си дойдем на думата.... Това е единственото ти спасение. В хомосексуалзима.  Не от жените, те са си нормална приятна компания... а от собствените фобиии и женомразие.

Самовъзпроизводството на мъже не е моя мечта, а реална саществуваща вече възможност, която ще стане необходимост, ако женските безобразия продължат с феминистичното чувство за женска незаменимост, чрез което феминистките налагат репресивни закони спрямо мъжкия пол. Каквото повикало, такова се обадило, и на зла круша, зъл прът!

Да де.. това ти е мечтата...

Да си продължа думата... О Боже, Боже , Боже....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

О , Боже...

О ,Боже , Боже...

О. Боже Боже Боже...

Да си дойдем на думата.... Това е единственото ти спасение. В хомосексуалзима.  Не от жените, те са си нормална приятна компания... а от собствените фобиии и женомразие.

Да де.. това ти е мечтата...

Да си продължа думата... О Боже, Боже , Боже....

Много набожен си станал бре, струва ми се, че си почнал и да заекваш! Приличаш на дявол преструвайки се на Божий служител. О. Боже Боже Боже... я стига бе......остава сега и да се прекръстиш с лявата ръка! Я кажи ти католик ли си или си пправославен?  :lol6:Хомосексуализма е твой монопол и на всички е ясно какъв радетел си за педерасисъм, като подкрепяш ИК. Инженере, ти колкото си инженер, толкова си и политолог. Колкото и да се правиш на веж по политически теми, всички те разбраха колко струваш като такъв. Ти си по-лошо нещо и от трол, защото заливаш форума с пропаганда вредна за народа ни. Ето ти малко информация, която за теб пак ще е фейк, защото показва кирливите ризи на "великия" запад, където термини като морал придобиват други измерения!

https://www.vesti.bg/sviat/v-shvejcariia-sa-izmychvali-brutalno-hiliadi-nevinni-hora-6105675

Няма по-силна държава във военно отношение с света от Русия. Дано не ни се налага да го проверим на практика! А понятия като справедливост се определят винаги от най-силните!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, herkules2 написа:

Много набожен си станал бре, струва ми се, че си почнал и да заекваш!

Който и да ти чете простотията и хомосексуалните женомразски изцепки , няма как да не се прекръсти. И да не е набожен, ще стане.

Толквоа синтезирана болка и омраза към жени  рядко може да се види .

преди 4 минути, herkules2 написа:

Ти си по-лошо нещо и от трол, защото заливаш форума с пропаганда вредна за народа ни.

Ако това че нямам нито една казана лъжа, ако това че разобличавам фейкове и лъжлива пропаганда е.... "вредно за народа ни" ...  сори... не си прав.

:) 

преди 5 минути, herkules2 написа:

Няма по-силна държава във военно отношение с света от Русия. Дано не ни се налага да го проверим на практика! А понятия като справедливост се определят винаги от най-силните!

Тц. не е . Ак оне е ядрения арсенал са нищо по особенно от останалите участници в локалните конфликти.

На международно ниво се провалят по всички линии... Сещам се за единствения им самолетоносач... Що присмех , що чудо беше докато парахода дойде до Сирия...

Ами обратно ???  И го закотвиха за неопределени времена... щото съвсем издъхна...

Модернизацията нещо се отложи за хилядолетия... :) 

Последните новини за сделките със самолети също не са обнадеждаващи - Индонезия дето щеше да обменя милиарди за палмово масло , нещо се отказа...

Преди това Индия май се отказа...

Силата им е само в разузнаването и изпозлване на слабите места в Запада. А то наистина има такива . Все пак това е демокрация... тя може да се ползва по предназначение, и .. както дявола чете евангелието .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Който и да ти чете простотията и хомосексуалните женомразски изцепки , няма как да не се прекръсти. И да не е набожен, ще стане.

Толквоа синтезирана болка и омраза към жени  рядко може да се види .

То пък когато някой чете твоите простотии с пропагандиране на педерасизма и женските извращения с правата им ще се отрече от църквата, колкото и да е набожен, защото още малко и феминистките ще прокарат закон само женски попове да правят погребенията на починалите. Не знам кой колко и каква болка има, но това ще се види в края на годината, когато доста жени получат заслужено мъжко правосъдие, заради такива като теб, които ги насърчават да вършат гадости на мъжете, с властта им дадена от закона. Да не ревнеш пак за нова ИК?

Ако това че нямам нито една казана лъжа, ако това че разобличавам фейкове и лъжлива пропаганда е.... "вредно за народа ни" ...  сори... не си прав.

:) 

Ти ли нямаш нито една казана лъжа бе? Я се виж, колко потребители ти се смеят на глупостите. Сигурно сънуваш зелени човечета  под леглото си и не смееш да ядеш руска салата, само защото е руска и може да станеш както Скрипалите, ако някой те изпее на Путин, какви простотии ръсиш против РФ!

Не бой се , аз не съм подъл като теб и няма да те издам. :lol6:За мен ти си жалко подобие на мъж, (ако изобщо си мъж), кланящо се на жените, от страх да не го съдят за някое измислено от тях престъпление, както се опитват да правят с хетеро-мъжете и предават Богу дух по някога след такава женска мерзост!

Тц. не е . Ак оне е ядрения арсенал са нищо по особенно от останалите участници в локалните конфликти.

На международно ниво се провалят по всички линии... Сещам се за единствения им самолетоносач... Що присмех , що чудо беше докато парахода дойде до Сирия...

Ами обратно ???  И го закотвиха за неопределени времена... щото съвсем издъхна...

Модернизацията нещо се отложи за хилядолетия... :) 

Последните новини за сделките със самолети също не са обнадеждаващи - Индонезия дето щеше да обменя милиарди за палмово масло , нещо се отказа...

Преди това Индия май се отказа...

Силата им е само в разузнаването и изпозлване на слабите места в Запада. А то наистина има такива . Все пак това е демокрация... тя може да се ползва по предназначение, и .. както дявола чете евангелието .

Вярвай си, макар че се съмнявам дали изобщо си вярваш! Сещай се и за това!

https://fakti.bg/world/358348-amerikanski-samoletonosach-pak-izleze-ot-stroa

https://fakti.bg/world/370173-povredi-se-nai-noviat-amerikanski-samoletonosach

Само ненормален може да пилее пари за ненужни неща, които само с една малка бомба отиват на дъното на океана, дори и да нямат вечните повреди и са негодни за постоянна употреба. Остава им само демонстрацията за най-голяма военна "мощ" (дето вече я нямат) с която да плашат такива като теб и то в мирно време. На Русия не и трябва палмово масло . Никой не заменя кон за кокошка. Хайде да видим с какви цървули Индонезия ще си купи Ф-ки? Може да са като нашите, американците да им ги направят след 10 години, като им изядат преди това всичкото палмово масло. Дали Индия се е отказала не е сигурно, а и Русия достатъчно много самолети и военна техника продава по света. Ти добре си разбрал, къде е силата на руснаците, освен във въоръжаване и в разузнаване. Ако са искали да ликвидират някого, ни Скрипал, ни Мрипал щеше да остане. Сигурно запада вече се плашат дори и от собствените си сенки, и нека са благодарни на руското благородство, че ако наглостта им прехвърли допустимата граница, Русия няма да ги търпи, и тогава Господ да им е на помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нямаше ли раздел "Вицове" ?  Ти си изцяло за там :) 

От последните новини Ердоган нещо се опъва на другаря Путлер. Дали няма да видим пореден "развод" заради офанзивата в Сирия ?

https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/es-se-pritesnyava-voenen-sblusuk-rusiya-turciya-siriya

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

От последните новини Ердоган нещо се опъва на другаря Путлер. Дали няма да видим пореден "развод" заради офанзивата в Сирия ?

https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/es-se-pritesnyava-voenen-sblusuk-rusiya-turciya-siriya

Мисля, че Ердоган, поне засега, само показва мускули като някой културист, с озъбена усмивка къмту ЕС и САЩ. Путин използва шоуто, за да покаже и той мускули, застанал леко отзад със загадъчната си полуусмивка на Монализа. И за двамата (за двете страни също) шоуто е желано, така че няма да се скарат наистина. Те само театрално-акробатично се премятат из ринга :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Абе нямаше ли раздел "Вицове" ?  Ти си изцяло за там :) 

О, има такъв раздел, а аз съм и там, когато ми доскучее тук.Ти обаче си за никъде, на две магарета сламата не можеш да разделиш и ще предпочетеш козата да изяде всичката зоб, щото била по-ценна от коня и за да има равноправие. Развод между Путин и Ердоган може да има, а може и да няма. Няма вечни приятели, има вечни интереси. А, и се видя, че от ЕС и НАТО няма полза, защото това не зависи от тях. И, какво ли изобщо зависи от тях? Квотата за турски домати сигурно вече се е изчерпала и Русия може и да не подпише нова, а Ердоган може да се пече скоро на два огъня, ако Путин реши да го отстрани от баницата, от която даром му предложи парче. Само дето ти се надяваш на небивалици. Освен Русия никоя друга страна не е поканена официално от легитимно-избраното от народа правителство на Сирия. И щом Асад реши, че някой е агресор в страната му, това е меродавно за света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, да.. знам че съм за никъде :) слама на магарета.... зоб...   бла бла бла .... едно и също :)  

преди 16 часа, herkules2 написа:

Развод между Путин и Ердоган може да има, а може и да няма.

Много ценно мнение. Направо мъдър отвсякъде :) :)  

Осъзна ли че нищо не каза ? Може да вали , може и да не вали . Мъдрооо....

Квотата за турски домати сигурно вече се е изчерпала и Русия може и да не подпише нова

О да да .... Путя реши да натиска турците отново със спиране на зеленчуци :) :)

http://in24.org/economics/38572?utm_source=finobzor.ru

Стока за 10 млн блокирана на границата :) 

следваща стъпка каква е ? Пак обявяваме турските курорти за неблагонадежни ?  :giggle1:

Вече сме го гледали този филм

А и за какво са им на руснаците домати и др продукция . Ето още за това малоумие  :

Освен Русия никоя друга страна не е поканена официално от легитимно-избраното от народа правителство на Сирия. И щом Асад реши, че някой е агресор в страната му, това е меродавно за света.

Не, не е така . Това че някой е поканил в кланницата приятел да колят заедно, не означава че е "легитимно"

Никой не може с покана "легитимно" да извършва престъпления срещу човечеството.

В случая, путинистите просто нагазиха яко с двата крака в своя нов "Афган" .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Много ценно мнение. Направо мъдър отвсякъде :) :)  

Осъзна ли че нищо не каза ? Може да вали , може и да не вали . Мъдрооо....

При толкова динамична промяна на времето никой не може да даде точна прогноза за определен час от денонощието. Може да вали, а може и да не вали. Има и друго предположение, че ако завали може да е дъжд, а може и да е сняг, но това не е по силите на бавноразвиващите се, за да го проумеят!:wink12:.

О да да .... Путя реши да натиска турците отново със спиране на зеленчуци :) :)

http://in24.org/economics/38572?utm_source=finobzor.ru

Стока за 10 млн блокирана на границата :) 

следваща стъпка каква е ? Пак обявяваме турските курорти за неблагонадежни ?  :giggle1:

Въпрос на преценка. Предложение по мирен начин за решаване на проблема. Ако не помогне има и друг, често употребяван като пример в народопсихологията!

"Като не щещ мира, получаваш секира"!

преди 21 часа, herkules2 написа:

Освен Русия никоя друга страна не е поканена официално от легитимно-избраното от народа правителство на Сирия. И щом Асад реши, че някой е агресор в страната му, това е меродавно за света.

Не, не е така . Това че някой е поканил в кланницата приятел да колят заедно, не означава че е "легитимно"

Никой не може с покана "легитимно" да извършва престъпления срещу човечеството.

В случая, путинистите просто нагазиха яко с двата крака в своя нов "Афган" .

И, кое според теб е легитимно? Да навлизаш без покана и предупреждение в чужд дом, да поставяш условия и правила, които не са съвместими с бита и културата на местното население, и да го избиваш заради несъгласие с правилата ти ли? Това не е ли престъпление срещу човечеството, или там хората не са човеци, тези, които не искат неканени гости?  Когато имаш говеда за клане, няма нищо лошо да поканиш приятел и по-голям специалист в клането на говеда, особено когато си убеден, че говедата са заразени с луда крава и бяс! Това е съссем законно! А, Путин се доказа като политик №1 в света и пентагонци газ пикаят, защото вече не могат да вилнеят както преди и да крадат безнаказано по света, където и когато им скимне!

https://izbori.pik.bg/класация-на-световните-медии-путин-е-политик-№1-news145047.html

Това е положението и колкото и да не ти харесва, САЩ не са вече хегемон и нищо чудно светът да си поиска да му се плати сметката за изядените ресурси от янките. Няма безплатен обяд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

.... Пак обявяваме турските курорти за неблагонадежни ?  :giggle1:

......................................

Дааа ! Вече сме го гледали . Очевидно ти не си го гледал .... Ердоган ходи при Путин (няколко пъти) , а не обратно. А сега собствените си обещания не спазва....и да си го гледал , нищо не си разбрал.... :nono:

............................

Съвсем си се издухал......и не само за Сирия !.......:lol6:

............................

И един друг "филм" сега е актуален - " Руские уходят" ! Нали това ти е мерака...... :)

И друга серия - " Каквото си надробиш , това ще сърбаш " :

А филма за Украйна - " Има ли такава държава ? " .............   :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На горе описаните "мишоци - подробности от пейзажа" , рано или късно ще им дойде акъла в главата ......:lol6:

Истинската , голямата битка е :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В действителност

Твърде вероятна хипотеза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, herkules2 написа:

Когато имаш говеда за клане, няма нищо лошо да поканиш приятел и по-голям специалист в клането на говеда, особено когато си убеден, че говедата са заразени с луда крава и бяс! Това е съссем законно!

Е там е проблема че говеда можеш да си колиш напълно законно, и за това никой не спори, но в случая говорим за хора. Човеци.

Така че не вървиш да "поканиш" някой да коли и изтребва хора и това да е "легитимно" .

Това е положението и колкото и да не ти харесва, САЩ не са вече хегемон

Що бе :) може пък да се радвам че не са хегемон. Така да е. Само че имам леки съмнения в твоите патосни наивни смешни твърдения неподкрепени с нищо  :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

....Е там е проблема че говеда можеш да си колиш напълно законно, и за това никой не спори, но в случая говорим за хора. Човеци.....

Пожелавам ти такива човеци да ти дойдат у дома на "гости" ! :)

.....пък тогава да си говорим за човеци и говеда ....за легитимно и нелегитимно....:nono:

...........................

Хайде спри се бре ! Освести се най-после ! Цял свят бил на опаки , Он обаче на терсене ! :lol6:

.....Даже американците официално се отричат от собствените си , обучавани и въоръжавани от самите  тях протежета ...:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Е там е проблема че говеда можеш да си колиш напълно законно, и за това никой не спори, но в случая говорим за хора. Човеци.

Така че не вървиш да "поканиш" някой да коли и изтребва хора и това да е "легитимно" .

Ха, че ти спомена кланица, до колкото си спомням, а в кланицата се коли всякакъв добитък. Това не е ли твое изказване?

Защо колячът да не покани по-голям специалист от него, кое му е нелегитимното? И кой говори за хора? В кланицата се колят говеда и всякакъв добитък!

преди 21 минути, miro20 написа:

Това е положението и колкото и да не ти харесва, САЩ не са вече хегемон

Що бе :) може пък да се радвам че не са хегемон. Така да е. Само че имам леки съмнения в твоите патосни наивни смешни твърдения неподкрепени с нищо  :)  

Ти ли се радваш на погрома над Сащ бе? Каква лисица си ти! А съмненията ти са неоснователни, да не говорим пък за твърденията ти, дето и ти сам не си вярваш, за страната на "неограничените възможности"..... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, herkules2 написа:

....Каква лисица си ти!....

Ха стига бре ! Ти лисица с умопомрачение виждал ли си ?......:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, by_chechi написа:

Ха стига бре ! Ти лисица с умопомрачение виждал ли си ?......:lol6:

Не съм виждал, но съм виждал поглед на отровена лисица, все кокошки и се привиждат!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.02.2020 г. в 20:09, herkules2 написа:

Ха, че ти спомена кланица, до колкото си спомням, а в кланицата се коли всякакъв добитък. Това не е ли твое изказване?

Прочети го поста ми отново. Дадох примера  ИМЕННО заради  РАЗЛИКАТА че тук не става въпрос за "покана на приятел в кланница" , а за "престъпления срещу човечеството " .

Отдавна съм забелязал че мисленето ти е доста сковано и тотално не разбираш нито образни сравнения, нито подобни РАЗЛИКИ на които акцентирам.

А ето и какво е казвал един известен  руско-съветски журналист Познер за съветската офанзива-инвазия в Афганистан :

EQ1Gr8jWAAEtYio?format=png&name=900x900

Да ви звучат познато тези думи ? Че това е "военна помощ"  и "покана на легитимното афганистанско правителство" ? :) 

Историята се повтаря, малко са хората обаче които го осъзнават и да си правят изводи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

....Историята се повтаря, малко са хората обаче които го осъзнават и да си правят изводи. ....

Нещо , пак много си се объркал , но това е твое обичайно състояние . :)

.....................

https://www.youtube.com/watch?v=MXq6oeuPT6I

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...