Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Отношенията между САЩ и Русия

Препоръчан отговор

Истината - Царят е гол ! :nono:

https://www.youtube.com/watch?v=TeCg1JpuIYU

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мацката го обяснява много добре и разбираемо дори и за неспециалисти с малко здрав разум. Ааааа , ма чакай, това сигурно пак е фейк и пропаганда на руснаците. А картинката е точно обратната.

ЧУДЕСНОТО ИЗБАВЛЕНИЕ НА СКРИПАЛОВИ ПО ВЕЛИКДЕН Да обобщим фактите: - Семейство Скрипал е отровено от свръхмощна отрова, 2 грама от нея убива половината страна на момента; - Отровени са в рест

Напротив , постъпиха много умно. Цял свят видя патока Доналд как се насра. Тия неща не се забравят. 

Публикувани изображения

https://www.youtube.com/watch?v=BgxK29x35yM

....Никой "либерално мислещ" , това не иска да го изгледа и осмисли ......:nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Епа не е мое мнение. Не знам колко още ще се гърчиш за тези отдавна известни неща :

https://lenta.ru/news/2019/12/05/violence/

Не, не е точно твое мнение! Това е твоя мечта и мечта на феминистките само мечта ще си остане! След като конвенцията им отиде на боклука, сега газ пикаят! А, сега ти да се гърчиш!!! От твоя сайт! Не може да се нарушават правата на човека, за сметка на правата на жените!:nono:

https://lenta.ru/news/2019/12/04/kirill/

https://lenta.ru/news/2019/12/04/critics/

https://lenta.ru/news/2019/12/04/nenado/

преди 12 часа, miro20 написа:

А спрямо модерната тема за вируса... - жалбите са  нарастнали 2.5 пъти 

https://lenta.ru/news/2020/05/05/nasilie/

Ето ти и още една статистика :

https://meduza.io/feature/2020/01/28/realnyy-masshtab-domashnego-nasiliya-v-rossii-20-tsifr

Между които цифри виждам и следната - 90% от запианите руснаци споделят че е недопустимо при никакви обстоятелства да има домашно насилие.

Много важно, жалбите били нараснали 2,5 пъти! И 25 пъти да нарастнат все тая. Трябват закони за недопускане на предлагане и избиране на женски омбудсман и жалбите не само няма да нарасват, но въобще няма да има такива. На змията трябва да и се смачка главата и феминизмът в Русия да бъде ликвидиран! Сорос вече го няма и не може да пръска отровата си сред народа.Закони против семейството и семейните отношения са недопустими сред общества с традиционна култура.Домашно насилие е неправилно твърдение и няма точна дефиниция. Заради такъв закон мъжете са ПРИНУДЕНИ да убиват жени, не го ли разбра вече? Не може жена да тормози мъж по никакъв повод, мъжът винаги има право (физическо) и го използва когато му се наложи. Намери си сам статистика, колко много е нараснало насилието над жените след ратификацията на конвенцията! Не може жена да обвини мъж в престъпление измислено от нея и да остане ненаказана от мъжа! Насилие над жените няма да има само при патриархално устройство, защото жените няма да го предизвикват и ще си знаят мястото мерейки си приказките! Само тогава мъжете ще ги защитават.

преди 13 часа, miro20 написа:
преди 18 часа, herkules2 написа:

Абе ти че си върл или краен феминист си е истина, по коментарите ти се разпознаваш, пък ако искаш се наречи феминист-фундаменталист, все тая!

Това че харесвам жени и е под моето достойнство да вдигна ръка на жена, не ме прави краен феминист , а истински мъж.

Но едно знам със сигурност... аз , който харесвам жени, уважавам жените, ценя тяхната компания , съм пълна твоя противоположност :) 

Нали знаеш какво означава това ?  :) 

Знам знам! "Голям мъж "си, "истински",  без жени около теб и денонощно киснене тук във форума, но пък ги харесваш, и е под твоето достойнство да вдигаш ръка на жена, нищо ако те е заляла умишлено с кофа фекалии! Пълна противоположност си ми знам, като сиренето без мляко и колбасите без месо. Сигурно още жена не си помирисвал и не знаеш на какво мирише. Хич не си феминист! Това твое залитане го усещам отдавна и знам какво означава. Само чакаш да ти върна "жеста" и веднага да ме докладваш, че пак съм нарушил някое правило, закон  или конституцията, за да ме остракират по твоя поръчка, за да си сигурен, че съм си "заслужил наказанието!

Напротив :)  И закони и конституция  са официално публикувани  неща  и не е въобще никаква тайна или въпрос на спор.

Видно е че си плямпаш празни приказки, но поне си призна че хал хабер си нямаш от руските закони, дори те е срам да погледнеш в гугъл :) Щото знаеш че съм прав.

То ти винаги и за всичко си "прав". И, никой не е по-прав от теб! А, аз  хал хабер си нямам от никакви закони в Русия, дори и в България и си плямпам на поразия за да ме стреснеш със законите и да "умирам от страх" от наказателно преследване, за дето не харесвам гнусния феминизъм и лигавото поведение на жените днес заедно с демонстрацията им за недосегаемост, а, моето изказване за теб винаги е противоконституционно

Ох ох ох .. пак не си в час... ето ти нещо актуално :

https://www.dw.com/ru/уровень-доверия-к-путину-упал-до-минимума-с-2006-года/a-53264445

Дори от официози на властта признават това :

https://www.vedomosti.ru/politics/news/2020/05/06/829651-levada-tsentr

То да търсиш под вола теле и да го намираш е твой специалитет.Някой признал това или онова, антируски медии  скалъпили друго, и било актуално??? То и Хилари беше вече избрана от медиите за президент на САЩ, и се гласеше с ехидна усмивка да седне на "трона", но Тръмп и смачка фасона, и оная седна на земята. Сега прпедстоят отново избори и ще се види кое е "актуално"! Сигурно ще се пръснеш от злоба, когато Путин остане президент!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, herkules2 написа:

Знам знам! "Голям мъж "си, "истински",  без жени около теб и денонощно киснене тук във форума, но пък ги харесваш, и е под твоето достойнство да вдигаш ръка на жена, нищо ако те е заляла умишлено с кофа фекалии! Пълна противоположност си ми знам, като сиренето без мляко и колбасите без месо. Сигурно още жена не си помирисвал и не знаеш на какво мирише. Хич не си феминист! Това твое залитане го усещам отдавна и знам какво означава. Само чакаш да ти върна "жеста" и веднага да ме докладваш, че пак съм нарушил някое правило, закон  или конституцията, за да ме остракират по твоя поръчка, за да си сигурен, че съм си "заслужил наказанието!

Говориш май за себе си  и собствените страхове. :)   Аз такива проблеми нямам :) 

Единствено съжалявам че никога няма да разбереш разликата между феминисти и истински мъж.

Всъщност, аз така и не знам кое е истинския ти идеал за мъж - Този който работи само с мъже, който гони жените от работа, гони жените от забавления , който смята жените за втори сорт , който смята всички жени за крайни феминистки и  т.н. ?

Не драги ... това описаното е изцяло характеристика на човек мразещ женскя пол и / или гей.  Първото е психологически проблем, второто  си  е даденост, от която не трябва да се срамуваш .

Така че да, аз ще си остана пълна твоя противоположност, и се гордея с това че съм истински , оценен  от жените, мъж. :) 

А, сега ти да се гърчиш!!! От твоя сайт! Не може да се нарушават правата на човека, за сметка на правата на жените!:nono:

https://lenta.ru/news/2019/12/04/kirill/

https://lenta.ru/news/2019/12/04/critics/

https://lenta.ru/news/2019/12/04/nenado/

Е чети де... РПЦ излязла със становище че не приема някои положения в новия закон , като при това и тя казва че е недопустимо домашно насилие в семейството ! 

Тези позиции на РПЦ спрямо някои положения в закона са  разкритикувани от депутат от госдумата  като "голословна позиция"

Цитат

«Мнение РПЦ должно быть обосновано, а не голословно, как и мнение любого гражданина или общественного объединения, желающего повлиять на судьбу нашего закона», — сказала она.

Депутат отметила, что согласна с церковью в том, что насилие в семье — это недопустимо и «великий грех».

Пак се изложи.  :giggle1:

Някой признал това или онова, антируски медии  скалъпили друго, и било актуално???

Какви антируски бре.. говоря ти за медии официози на властта признават за този нисък рейтинг  .Виждаш ли колко малко неща знаеш а и дори това което поглеждаш дори не го разбираш :) 

Между другото има и такива инициативи против узаконяването на царя-феодал Путя

Много важно, жалбите били нараснали 2,5 пъти! И 25 пъти да нарастнат все тая.

Ами важно е. За да е толкова маловажно домашното насилие или си краен женомразец, или домашен насилник, или си нямал никога истинско семейство.
А може би всичко заедно. Ти си знаеш. Аз по краен човек защитаващ домашното насилие и женската  дискриминация  не съм виждал никога.

пп

ей почти забравихме САЩ и отношенията им с РФ .

Ето какво предлагат републиканците :

https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/v-kongresse-ssha-prizvali-obyavit-rossiyu-sponsorom-terrorizma-i-otklyuchit-ot-swift-1029297147?fbclid=iwar1avzsng3plqufiys-utn8lmqbjnbc3jbooajk71r4o9nheegop5kskc_0

Нови санкции и изключване от SWIFT , както и обявяване на РФ за страна подкрепяща тероризма

Цитат

В документе, выдержки из которого приводит The Washington Examiner, представитель Луизианы Майк Джонсон и избранный от Южной Каролины Джо Уилсон предлагают признать Россию государством-спонсором терроризма за поддержку Корпуса стражей Исламской революции Ирана, ливанского движения «Хезболла», запрещенной в РФ группировки «Талибан», а также праворадикального «Русского имперского движения», которое в апреле 2020 года было включено Госдепом в список террористический организаций.

США, как говорится в докладе, следует добиваться отключения России от системы международных межбанковских расчетов SWIFT, при необходимости наложив санкции на саму организацию до тех пор, пока она не исключит РФ из состава своих членов.

Кроме того, предлагают авторы доклада, нужно ввести максимально возможный уровень санкций против Внешэкономбанка, который выступает агентом правительства РФ по операциям с внешним долгом и валютными резервами. ВЭБ, по идее конгрессменов, следует поместить в SDN-list - «черный список» американского Минфина, запрещающий любые операции и де-факто блокирующий возможность проводить долларовые расчеты.

Наконец, пакет следует дополнить вторичными санкциями против компаний, которые сотрудничают с Россией в реализации нефтегазовых проектов, говорится в докладе. Речь идет о том, чтобы штафные меры, связанные с запретом на поставки оборудования, действовали не только в отношении российских госкорпораций, но распространялись бы на всю цепочку возможных посредников.

На прошлой неделе, напомним, сенаторы США на прошлой неделе объявили о подготовке законопроекте в отношении расширения санкций против газопровода «Северный поток 2» который, по мнению Вашингтона, может усилить экономическое и политическое влияние Москвы в Германии и других европейских странах.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Говориш май за себе си  и собствените страхове. :)   Аз такива проблеми нямам :) 

Единствено съжалявам че никога няма да разбереш разликата между феминисти и истински мъж.

Всъщност, аз така и не знам кое е истинския ти идеал за мъж - Този който работи само с мъже, който гони жените от работа, гони жените от забавления , който смята жените за втори сорт , който смята всички жени за крайни феминистки и  т.н. ?

За себеси няма какво да говоря и не ме е страх от нищо. Ти да му мислиш, ако времената се променят. Най-много тук да ме баннат завинаги по твоя поръчка от което ще загубиш и ти, защото няма да има с кого да спориш и ще се самозалъгваш без опониране. Както вече казах, сайтове и форуми много. Сам си проследил участието ми някъде, че и се чудиш как мога да коментирам по този начин! И защо да не казвам, това което виждам и съм сигурен в него? Ти ли ще ми забраниш, като все размахваш конституцията. Аз уважавам Търновската Конституция преди женсксата еманципация, доказала се като най-съвършена от всички други конституции! Ако изкривя нещата както правиш ти, кое ще му е по-доброто? То разликата между феминист и мъж като теб само ти я разбираш, а истински мъж за теб може би е този, който безпрекословно се подчинява на жена и се моли да не го осъди, като му измисли престъпление, защото според твоето тълкуване  на конституцията излиза, че жените са много по-равни от мъжете.А, че не знаеш кое е истински мъж, не знаеш! Като висиш денонощно тук и величаеш женската наглост и глупост се мислиш и ти за мъж. Минал си покрай мъжете!  Аз не гоня жените от работа, тъй като никога не съм ги назначавал! Просто не ги вземам на работа, защото са некачествени работници и ще провалят бизнеса ми. Не ги гоня и от забавления, няма как да ги изгоня, ако са отишли на ресторант, дискотека или където са решили да отидат за да се забавляват. Не ги допускаме в мъжката ни компания, когато ние решим да се забавляваме (игра на карти, шах, лов, риболов, банкетче с повод и без повод) , за да не ни развалят настроението с женски лиготии и простотии. Има забавления за мъже, също така има и забавление за жени, там да се забавляват пък те, ако не се изпокарат за някоя простотия. Пак ще ти го кажа! Не смятам всички жени за крайни феминистки, защото ги имам три у дома, а те също мразят феминизма и знаят за мъжкото превъзходство, с патриархално възпитание са. И стига с този твой втори сорт! Сортовете са си различни и е без значение дали са първи или втори сорт. Ако сравняваш грозде със сливи, сортът е без значение, просто са две различни неща. Половете при хората не са сортове, а са си полове, от които единият има различни неща от другия и е с по-съвършена физиология, която му осигурява мултифункционалност, за това е и по-високостойностен. Черният пазар на бебета по света е доказателство и показва кой пол струва повече! Дано си разбрал най-после за какво иде реч, но се съмнявам върл феминист като теб да иска да го разбере.

преди 2 часа, miro20 написа:

Не драги ... това описаното е изцяло характеристика на човек мразещ женскя пол и / или гей.  Първото е психологически проблем, второто  си  е даденост, от която не трябва да се срамуваш .

Така че да, аз ще си остана пълна твоя противоположност, и се гордея с това че съм истински , оценен  от жените, мъж. :) 

Те твоите характеристики са ми отдавна ясни, но си прав, че много мразя гейове и не ги допускам в обкръжението си, защото съм гнуслив и ме е гнус от тях. Като гледам как злобно се бориш за ИК и правата на гейовете в нея е ясно що за мъж си, и кои жени те оценяват, но само виртуално, защото от непрекъснатата ти работа тук, няма как реално да те видат и преценят какъв мъж си!!

Е чети де... РПЦ излязла със становище че не приема някои положения в новия закон , като при това и тя казва че е недопустимо домашно насилие в семейството ! 

Тези позиции на РПЦ спрямо някои положения в закона са  разкритикувани от депутат от госдумата  като "голословна позиция"

Няма какво да чета. Някаква феминистка остатък от обучението на Сорос решила да критикува РПЦ! Е, то според нея Господ сигурно е жена, защото жената създавала (раждала)! Разбира се, че е недопустимо отношенията в семейството да се разглеждат, като домашно насилие. Това са отношения с интимен характер и ще е престъпление чрез закон разни НПО-та да надничат зад завесата на семейния живот, и винаги да определят мъжа като виновен.. Няма да стане, а и вече има подаден сигнал за клевета в прокуратурата по този въпрос . Дали мъжът ще бие или няма жена си си е негово решение. Ако жената заслужава каквото заслужава, ще си го получи! Щом доброволно се е омъжила, ще се подчинява на мъжката воля и ще бъде възнаградена подобаващо. За това като четеш, не си въобразявай някои неща, дето искаш да станат, и то в Русия!

Пак се изложи.  :giggle1:

Кой, аз или ти?

Ясно е, че депутатката е съгласна с мнението на църквата, че насилието в семейството е голям грях, но не е разбрала за кое насилие става въпрос! Голям грях е жената да владее над мъжа, а женското вербално насилие е точно такова, за което говори църквата и бива наказвано от мъжа! Трябва ли пак да ти цитирам Библията!

преди 3 часа, miro20 написа:

Какви антируски бре.. говоря ти за медии официози на властта признават за този нисък рейтинг  .Виждаш ли колко малко неща знаеш а и дори това което поглеждаш дори не го разбираш :) 

Между другото има и такива инициативи против узаконяването на царя-феодал Путя

О, ти много ги разбираш и знаеш нещата. Тези медии официози фабрикуват измислени факти, които не са статистика. Това е стратегия на правителството за да събуди поддръжниците си, и за соросоидните гадове да няма никакъв шанс. То инициативи много, западната пропаганда и хибридната им война срещу Русия не спират. Само че "пилците се броят на есен"!

преди 9 часа, herkules2 написа:

Много важно, жалбите били нараснали 2,5 пъти! И 25 пъти да нарастнат все тая.

Ами важно е. За да е толкова маловажно домашното насилие или си краен женомразец, или домашен насилник, или си нямал никога истинско семейство.
А може би всичко заедно. Ти си знаеш. Аз по краен човек защитаващ домашното насилие и женската  дискриминация  не съм виждал никога.

Е, моето семейство си го смятам за истинско. Родителите ми починаха отдавна, а тъщата още е жива, и от село си осигурявам продоволствия за в града! Финансово издържам още малката щерка, като плащам всичките и разноски по следването, а голямата вече работи и се самоиздържа + парични инжекции от мен. Я кажи ти кого издържаш от твоето семейство, дето го нямаш? Не знам мъж дето мрази феминизма да го наричат краен женомразец и домашен насилник? Няма как да защитавам домашното насилие, защото такова не съществува! Това си е измислица за да оправдае една извратена идеология с измислено равенство, от което страда женския пол! Дискриминация също е относително понятие. Не е нормално, ако ми трябва качествена работна сила и искам само работници от силния пол и да им плащам повече от колкото на работничките на друго място да определят това, като дискриминация! Ще си взема когото искам и ще плащам по споразумение.

пп

ей почти забравихме САЩ и отношенията им с РФ .

Ето какво предлагат републиканците :

https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/v-kongresse-ssha-prizvali-obyavit-rossiyu-sponsorom-terrorizma-i-otklyuchit-ot-swift-1029297147?fbclid=iwar1avzsng3plqufiys-utn8lmqbjnbc3jbooajk71r4o9nheegop5kskc_0

Нови санкции и изключване от SWIFT , както и обявяване на РФ за страна подкрепяща тероризма

Нищо не сме забравили, всичко по реда си! Нови санкции, но за кого? На Путин не му пука от американските санкции, а от САЩ по-голям терорист няма. Талибани, алкайдовци и останалите главорези са американски възпитаници за да воюват срещу Русия, но както казват: - "който гроб копае другиму, сам пада в него!" И наглостта им е безгранична, щото Русия вредяла на американските интереси?!? А САЩ сигурно не вредят на руските интереси?  Явно САЩ не могат да се примирят, че не са вече хегемон и носталгията ги е подгонила. Русия вече не се съобразява с тях и с техния "демократичен" световен ред. А, да видим зали ще спрат "северен поток"? Малко остава и доларът няма да е повече определящ зависимостта на икономиките. Тогава ще си ги печата само за тях си.Вече ще плашат само гаргите със санкциите си, а и доста ги е страх от руските оръжия, защото ги видяха в Сирия. Ще видим кой кого! Още не е приключил цирка с черния,. Да не им се наложи да искат помощ от Русия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, herkules2 написа:

Малко остава и доларът няма да е повече определящ зависимостта на икономиките.

Боже, каква фантазия боже, какво безгранично въображение. :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, herkules2 написа:

Аз не гоня жените от работа, тъй като никога не съм ги назначавал! Просто не ги вземам на работа, защото са некачествени работници и ще провалят бизнеса ми. Не ги гоня и от забавления, няма как да ги изгоня, ако са отишли на ресторант, дискотека или където са решили да отидат за да се забавляват. Не ги допускаме в мъжката ни компания, когато ние решим да се забавляваме (игра на карти, шах, лов, риболов, банкетче с повод и без повод) , за да не ни развалят настроението с женски лиготии и простотии. Има забавления за мъже, също така има и забавление за жени, там да се забавляват пък те, ако не се изпокарат за някоя простотия.

Тъй де. Ти си по зле дори отколкото описах....

Ако изкривя нещата както правиш ти, кое ще му е по-доброто?

Какво и кога съм изкривил ? . Напротив. Доста прагматично и ясноти показах и то не веднъж, как не си в час за много неща и по много теми.

А, че не знаеш кое е истински мъж, не знаеш! Като висиш денонощно тук и величаеш женската наглост и глупост се мислиш и ти за мъж

КАква "женска наглост и глупост" величая също не разбрах. Само в твоите фантазии .. .пардон, страхове.

Защото да уважавам жени, да ценя жените, да се забавлявам с жени, ти така и не разбра че е именно да си мъж.

А не като теб, който сам се описа по горе :) 

но си прав, че много мразя гейове и не ги допускам в обкръжението си, защото съм гнуслив и ме е гнус от тях.

Каза тоя който е наритал и се е изолирал от жени от забавления, работа , и т.н.. и го прави това само с мъже.

Добре добре :) 

Няма какво да чета.

Да де. И аз показах че цитираш неща които дори не си чел, нито разбрал. :) 

Дали мъжът ще бие или няма жена си си е негово решение. Ако жената заслужава каквото заслужава, ще си го получи! Щом доброволно се е омъжила, ще се подчинява на мъжката воля и ще бъде възнаградена подобаващо. За това като четеш, не си въобразявай някои неща, дето искаш да станат, и то в Русия!

Ами не, боя не  е и не може да бъде  негово решение.

Ясно е, че депутатката е съгласна с мнението на църквата, че насилието в семейството е голям грях, но не е разбрала за кое насилие става въпрос! Голям грях е жената да владее над мъжа, а женското вербално насилие е точно такова, за което говори църквата и бива наказвано от мъжа!

Ясно е че нищо не си разбрал :

Вместе с тем предстоятель признал, что проблема домашнего насилия в России существует и является не только «великим грехом», но и преступлением.

Депутат отметила, что согласна с церковью в том, что насилие в семье — это недопустимо и «великий грех».

Не знам мъж дето мрази феминизма да го наричат краен женомразец и домашен насилник? Няма как да защитавам домашното насилие, защото такова не съществува! Това си е измислица за да оправдае една извратена идеология с измислено равенство, от което страда женския пол! Дискриминация също е относително понятие. Не е нормално, ако ми трябва качествена работна сила и искам само работници от силния пол и да им плащам повече от колкото на работничките на друго място да определят това, като дискриминация! Ще си взема когото искам и ще плащам по споразумение.

Класика :) 

Русия вече не се съобразява с тях и с техния "демократичен" световен ред.

А защо РФ и Путя постоянно говорят как вървят по демократичен път.. как демократичните ценности са не по малки от икономическите... как РФ е европейска нация с идеалите за свобода, права на човека, справедливост и демокрация са определящи ценности  ... бла бла  ? :) 

Познай кой казва това :

Убежден, для современной России ценности демократии не менее важны, чем стремление к экономическому успеху или социальному благополучию людей.

Прежде всего, Россия была, есть и, конечно, будет крупнейшей европейской нацией. Выстраданные и завоеванные европейской культурой идеалы свободы, прав человека, справедливости и демократии в течение многих веков являлись для нашего общества определяющим ценностным ориентиром.

и... както знаем :

EXZ3M3rXsAEpV5f?format=jpg&name=900x900

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Тъй де. Ти си по зле дори отколкото описах....

Теб сигурно сън не те хваща, та се чудиш каква простотия да напишеш за да се самоизтъкнеш. Един "ром" се явил на изпит и изпитващите искали да направи разбор на последния куплет от стихотворението на Веселин Андреев Балада за комуниста!

— Не човек, а желязо —

просъскал агентът фашист.

Тихо мъртвия казал:

— Не, комунист!

Мургавият ученик помислил малко и казал: - "от туй желязо, човек не става"!

Тя и твоята работа Мирчо е нещо подобно! Аз не мисля, че съм зле, но за теб съм сигурен. Да пишеш по нощите само и само за да наложиш твоето убеждение не ми се вижда нормално! Ама пиши си "луд умора няма"!

Какво и кога съм изкривил ? . Напротив. Доста прагматично и ясноти показах и то не веднъж, как не си в час за много неща и по много теми.

О, хич не си изкривявал нищо, и си най-в час от всички останали, и по всички теми! Умряла циганката дето те хвали, та си започнал сам да се хвалиш!

преди 11 часа, herkules2 написа:

А, че не знаеш кое е истински мъж, не знаеш! Като висиш денонощно тук и величаеш женската наглост и глупост се мислиш и ти за мъж

КАква "женска наглост и глупост" величая също не разбрах. Само в твоите фантазии .. .пардон, страхове.

Защото да уважавам жени, да ценя жените, да се забавлявам с жени, ти така и не разбра че е именно да си мъж.

А не като теб, който сам се описа по горе :) 

Моите фантазии са само в твоята фантазия и се вижда кой го е страх от жени. Мен от мъже не ме е страх, пък от жени да знаеш как ще се "уплаша"! Теб е ясно, че те е страх от жени и за това им се подмазваш, сигурно да не те набият и осъдят и да станеш за смях, само че и това едва ли е възможно, защото твоите жени дето ги цениш, уважаваш и се забавляваш са само във виртуалното пространство!

но си прав, че много мразя гейове и не ги допускам в обкръжението си, защото съм гнуслив и ме е гнус от тях.

Каза тоя който е наритал и се е изолирал от жени от забавления, работа , и т.н.. и го прави това само с мъже.

Добре добре :) 

Разбирасе, че е добре. Ще ги наритам защото не искам да уронват авторитета на професията, а и там където си вадя хляба, не си вадя оная работа! Самата професия е само за мъже, а жените са некачествени и само пречат на работата!

Да де. И аз показах че цитираш неща които дори не си чел, нито разбрал. :) 

Абе сигурно съм ги чел, но ги разбирам по друг начин, пък твоето тълкуване-разбиране на нещата отдавна е ясно на всички, които те четат!

Дали мъжът ще бие или няма жена си си е негово решение. Ако жената заслужава каквото заслужава, ще си го получи! Щом доброволно се е омъжила, ще се подчинява на мъжката воля и ще бъде възнаградена подобаващо. За това като четеш, не си въобразявай някои неща, дето искаш да станат, и то в Русия!

Ами не, боя не  е и не може да бъде  негово решение.

Така ти се иска на теб. Напротив, по някога боят е единственото възможно решение за мъжа, когато проклетата жена не се разбира от дума!

Ясно е, че депутатката е съгласна с мнението на църквата, че насилието в семейството е голям грях, но не е разбрала за кое насилие става въпрос! Голям грях е жената да владее над мъжа, а женското вербално насилие е точно такова, за което говори църквата и бива наказвано от мъжа!

Ясно е че нищо не си разбрал :

Вместе с тем предстоятель признал, что проблема домашнего насилия в России существует и является не только «великим грехом», но и преступлением.

Е, то ти винаги си го разбираш както ти изнася! Разбираш ли перфектно руския език или пак преиначаваш нещата по твой тертип?

Цитат

Депутатката отбеляза, че е съгласна с църквата, че домашното насилие е неприемливо и "голям грях".

Само че, според църквата голям грях е женското вербално насилие над мъжа, и мъжът в никакъв случай не трябва да го допуска. Т.е. жената не може да владее над мъжа! За това не аз, а ти нищо не си разбрал!

Русия вече не се съобразява с тях и с техния "демократичен" световен ред.

А защо РФ и Путя постоянно говорят как вървят по демократичен път.. как демократичните ценности са не по малки от икономическите... как РФ е европейска нация с идеалите за свобода, права на човека, справедливост и демокрация са определящи ценности  ... бла бла  ? :) 

Познай кой казва това :

Убежден, для современной России ценности демократии не менее важны, чем стремление к экономическому успеху или социальному благополучию людей.

Прежде всего, Россия была, есть и, конечно, будет крупнейшей европейской нацией. Выстраданные и завоеванные европейской культурой идеалы свободы, прав человека, справедливости и демократии в течение многих веков являлись для нашего общества определяющим ценностным ориентиром.

Бла, бла е твоето дърдорене. Западните "демократични ценности", като хомосексуализъм, феминизъм, инцест, педофилия, и всяка парафилия не са ценности в Русия, а са заклеймени от обществото. Ти разбираш ли смисъла на казаното, или пак си го интерпретираш както ти изнася, за да прикриеш мръсотията на запада?

Цитат

Убеден съм, че за съвременна Русия ценностите на демокрацията са не по-малко важни от желанието за икономически успех или социално благополучие на хората.

На първо място, Русия беше, е и, разбира се, ще бъде най-голямата европейска нация. Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество.

Я сега кажи как го разбираш това, или ти се иска и руският език да не е това, което е? Ти проумяваш ли какво точно си цитирал или искаш да бъде променен смисъла на цитата? Западната "демокрация" няма нищо общо с руската и е извратена демокрация, налагана насилствено от западните бандити, докато Русия не им изби зъбите, за да не я хапят коварно, както го правеха до сега с псетата на Сорос! Дано дойде денят, когато разумът и у нас изпозастреля бесните западни кучета" за да заживее народът ни спокойно и без страх за утрешния ден, с надежда да не бъде грабен чрез закони и декларации и да не бъде унижаван и убиван от мургавите изчадия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, herkules2 написа:

Мен от мъже не ме е страх, пък от жени да знаеш как ще се "уплаша"! Теб е ясно, че те е страх от жени и за това им се подмазваш, сигурно да не те набият и осъдят и да станеш за смях, само че и това едва ли е възможно, защото твоите жени дето ги цениш, уважаваш и се забавляваш са само във виртуалното пространство!

Разбирасе, че е добре. Ще ги наритам защото не искам да уронват авторитета на професията

Така ти се иска на теб. Напротив, по някога боят е единственото възможно решение за мъжа, когато проклетата жена не се разбира от дума!

Така и няма д аразбереш защо се излагаш. Пъченето ти как не те е страх , боя и т.н. показват именно че си слаб мъж. ИСтинския , силния мъж, не бие жени, уважава ги, цени им и компанията и в работата, и навсякъде.

Точно това те различава и то много от истинския мъж.

Боят, особенно върху по слабия пол ,  е признак на слабост и страхливост.

Разбираш ли перфектно руския език или пак преиначаваш нещата по твой тертип?

Абсолютно перфектно. Както съм казвал.. едно време като се прибрах в България  доста време ми се смееха на акцента... Приказвах като любимия ви Пасков :) 

Бла, бла е твоето дърдорене.

Цитирам "дърдорене" на  идола ти Пулер. Това с анегови думи, негови "изповядвани" принципи. Е.. доста се е отдалечил от тях, но това е от сайта кремлин.ру.

Цитат

Убеден съм, че за съвременна Русия ценностите на демокрацията са не по-малко важни от желанието за икономически успех или социално благополучие на хората.

На първо място, Русия беше, е и, разбира се, ще бъде най-голямата европейска нация. Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество.

Я сега кажи как го разбираш това, или ти се иска и руският език да не е това, което е? Ти проумяваш ли какво точно си цитирал или искаш да бъде променен смисъла на цитата? Западната "демокрация" няма нищо общо с руската и е извратена демокрация, налагана насилствено от западните бандити, докато Русия не им изби зъбите, за да не я хапят коварно, както го правеха до сега с псетата на Сорос!

хахахахааааа :) МЕГАФЕЙЛ !

Ама ти верно ли позлваш гугъл транслейт ? Или някаква такава идиотщина ?

Защото този превод е тотална простотия.

Вземи си отпечатай цитата на руски и се разходи да питаш руснаци ако не вярваш на мен, че превода ти е пълна простотия.

ОСобенно в почервененото.

хехехе как се изложи .

Много ви се радвам на такива "русофили путинофили" дето хал хабер си нямат от руски, но иначе са по големи руски патриоти от всеки руснак  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов , Нинова ...и прочие Българи-Юнаци ! Спите ли , или сте вътре в кюпа ?

От всичките ви кой , кой е ? 

Тези , вместо да си перат насраните гащи , съвсем са се умопобъркали......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, miro20 написа:

Така и няма д аразбереш защо се излагаш. Пъченето ти как не те е страх , боя и т.н. показват именно че си слаб мъж. ИСтинския , силния мъж, не бие жени, уважава ги, цени им и компанията и в работата, и навсякъде.

Точно това те различава и то много от истинския мъж.

Боят, особенно върху по слабия пол ,  е признак на слабост и страхливост.

Я,чувай! Бил съм се излагал и не разбирам това? Пред теб ли да се излагам? Истинският мъж не бие жени, когато няма причина за това. Той уважава истинската жена, която е добра любяща домакиня и вярна съпруга, обичана баба, майка, сестра  или дъщеря. Истинският мъж не се страхува от заплахите на жени-феминистки, не ги допуска в компанията си, в професията си и в живота си, а ги поставя на мястото им. Когато индивиди от слабият пол (феминистките) се гаврят със силния пол, заплашват го със съд, пречат на бизнеса му и се бъркат в семейството му, не заслужават уважение, а заслужават нещо друго, което статистиката сочи. Слабост ще е ако не накажеш (набиеш) представители на слабия пол, които издевателсват над теб, подстрекавани от либерализма, с чеувство за безнаказаност!

преди 19 часа, miro20 написа:

Абсолютно перфектно. Както съм казвал.. едно време като се прибрах в България  доста време ми се смееха на акцента... Приказвах като любимия ви Пасков :) 

Ти ли бе? Ти знаеш руски, колкото циганин български! Аз нямам претенции да го знам перфектно, но си говоря свободно по скайп с приятели руснаци.

преди 20 часа, miro20 написа:

Цитирам "дърдорене" на  идола ти Пулер. Това с анегови думи, негови "изповядвани" принципи. Е.. доста се е отдалечил от тях, но това е от сайта кремлин.ру.

преди 23 часа, herkules2 написа:
Цитат

Я сега кажи как го разбираш това, или ти се иска и руският език да не е това, което е? Ти проумяваш ли какво точно си цитирал или искаш да бъде променен смисъла на цитата? Западната "демокрация" няма нищо общо с руската и е извратена демокрация, налагана насилствено от западните бандити, докато Русия не им изби зъбите, за да не я хапят коварно, както го правеха до сега с псетата на Сорос!

хахахахааааа :) МЕГАФЕЙЛ !

Ама ти верно ли позлваш гугъл транслейт ? Или някаква такава идиотщина ?

Защото този превод е тотална простотия.

Вземи си отпечатай цитата на руски и се разходи да питаш руснаци ако не вярваш на мен, че превода ти е пълна простотия.

ОСобенно в почервененото.

хехехе как се изложи .

Много ви се радвам на такива "русофили путинофили" дето хал хабер си нямат от руски, но иначе са по големи руски патриоти от всеки руснак  :) 

О, то ти си по-знаещ руски от всеки руснак. Можеш да излъжеш всекиго дори и руснак, че не знае майчиния си език. За теб не знам, но аз си се разбирам отлично с всеки руснак, и ходя често на гости в Москва при приятели, където не ми е нужно да говоря на английски. Транслейтър мранслейтър е само в твоята глава. Преводът е абсолютно точен (потвърди ми го етнически руснак), нищо че на теб не ти харесва и ти се нрави друго интерпретирано от шефовете ти, само че не ти се получава. Русия не признава западните извратени ценности, а уважава традициите на православието и традиционното, а не измисленото феминистично семейство. Тя си има нейната си руска демокрация, и повече няма да разрещава на запада да покварява населението и! За това ти се смееш през зъби, и по-скоро ще заплачеш, заради това, че никой тук не ти вярва!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, herkules2 написа:

О, то ти си по-знаещ руски от всеки руснак. Можеш да излъжеш всекиго дори и руснак, че не знае майчиния си език. За теб не знам, но аз си се разбирам отлично с всеки руснак, и ходя често на гости в Москва при приятели, където не ми е нужно да говоря на английски. Транслейтър мранслейтър е само в твоята глава. Преводът е абсолютно точен (потвърди ми го етнически руснак), нищо че на теб не ти харесва и ти се нрави друго интерпретирано от шефовете ти, само че не ти се получава.

Лъжеш по зле и от циганка бре :)  Превода ти пак казвам, освен за смях з анищо друго не става, особенно което съм подчертал.

Да се посмеем пак :

На руски : .

Цитат

Выстраданные и завоеванные европейской культурой идеалы свободы, прав человека, справедливости и демократии в течение многих веков являлись для нашего общества определяющим ценностным ориентиром.

Означавало :

на 11.06.2020 г. в 11:03, herkules2 написа:

Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество.

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, herkules2 написа:

О, то ти си по-знаещ руски от всеки руснак. Можеш да излъжеш всекиго дори и руснак, че не знае майчиния си език. За теб не знам, но аз си се разбирам отлично с всеки руснак, и ходя често на гости в Москва при приятели, където не ми е нужно да говоря на английски. Транслейтър мранслейтър е само в твоята глава. Преводът е абсолютно точен (потвърди ми го етнически руснак), нищо че на теб не ти харесва и ти се нрави друго интерпретирано от шефовете ти, само че не ти се получава.

Лъжеш по зле и от циганка бре :)  Превода ти пак казвам, освен за смях з анищо друго не става, особенно което съм подчертал.

Да се посмеем пак :

На руски : .

Цитат

Выстраданные и завоеванные европейской культурой идеалы свободы, прав человека, справедливости и демократии в течение многих веков являлись для нашего общества определяющим ценностным ориентиром.

Означавало :

на 11.06.2020 г. в 11:03, herkules2 написа:

Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество.

:lol6:

Е, то ти сам си се смееш на простотията, с надежда да ти повярват и останалите. А сега Мирчо ти го преведи и си измисли значение на текста, от руски на български, да те видим как пак ще излъжеш, щото "много разбираш руски" че Путин или Русия се възхищава на "западните ценности"! Аз съм си го превел до колкото разбирам руски така!!!

Цитат

Страдани (страдащи или изстрадани, както ти харесва) и завладени от европейската култура, идеалите на свободата, правата на човека, справедливостта и демокрацията са били в продължение на много векове определяща ценност за нашето общество.

Изстрадани, измъчвани или нещо друго все тая. Не можеш да промениш смисъла на текста заради измъчвани или страдащи, и да навираш отново твоите хомосексуални ценности харесващи се на руснаците, дето според теб не били срамни. Наистина по някога ползвам андроид-приставка за да съм сигурен, че не греша, а ти, че не знаеш руски, не знаеш, щом си се хваналза това и не си схванал смисъла на текста! Дай да видим твоя превод какъв е "руснако"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох добре. Ще ти го преведа че виждам нито познати руснаци имаш а само лъжеш за такива , нито гугъл транслейт ти е в помощ. :

"ИЗстраданите и извоювани от европейската култура идеали за свобода, права на човека , справедливост и демокрация в течение на много векове се явяват за нашето общество определящ и ценностен ориентир.

Сравни го с твоя машинен гугълски превод :

Изстрадани, измъчвани или нещо друго все тая. Не можеш да промениш смисъла на текста заради измъчвани или страдащи, и да навираш отново твоите хомосексуални ценности харесващи се на руснаците, дето според теб не били срамни.

Айде пак залитна в хомосексуалните си фантазии . Което няма абсолютно нищо общо с казаното.

Показва че нищо не си разбрал смислово от цитата.

Наистина по някога ползвам андроид-приставка за да съм сигурен, че не греша, а ти, че не знаеш руски, не знаеш, щом си се хваналза това и не си схванал смисъла на текста! Дай да видим твоя превод какъв е "руснако"?

И както винаги грешиш. Защото само си мислиш че гугъл ти е превел правилно.

Ето, дадох ти превод . Но не съм руснак :) 

Много ме радва тази наша дискусия. Показва именно това което говоря от години.

Че тукашните русофили в 90% са обикновенни  путинисти , които нито руски разбират, а просто са наследили социалистическите си блянове и анти-западни настроения  като ориентир към сегашно псевдо "русофилство"

И за съжаление, правят компромис и с българсктие интереси, и с национална гордост за сметка на псевдорусофилството си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, miro20 написа:

Ох добре. Ще ти го преведа че виждам нито познати руснаци имаш а само лъжеш за такива , нито гугъл транслейт ти е в помощ. :

"ИЗстраданите и извоювани от европейската култура идеали за свобода, права на човека , справедливост и демокрация в течение на много векове се явяват за нашето общество определящ и ценностен ориентир.

Сравни го с твоя машинен гугълски превод :

Хей умнико, твоят руски си е само за теб. Лесно можеш да преведеш както ти изнася!!! Я, преведи това!

Цитат

Выстраданные и завоеванные.......

Как ще го преведеш изстрадани и извоювани? Аз си го превеждам без приставката, като изстрадани (страдащи) и завладени, а и етнически руснак ми го потвърди. Твоят превод е като смисълът на парА и пАра, като пАрата ти е само в свирката. Не съм казал че говоря перфектно руски, но по мое време в средния курс руският беше задължителен + един западен език, а и съм говорил и продължавам да говоря често с руснаци по радиото. Интересно как се разбираме. Твоят перфектен руски е перфектен само за теб.

преди 57 минути, miro20 написа:

Айде пак залитна в хомосексуалните си фантазии . Което няма абсолютно нищо общо с казаното.

Показва че нищо не си разбрал смислово от цитата.

Хомосексуални фантазии са само твоите. Ти мреш за ИК и място не можеш да си намериш, след като у нас я отказаха! А, може и да си разбрал смисъла на цитата, ама винаги ще изкривиш казаното в текста!

И както винаги грешиш. Защото само си мислиш че гугъл ти е превел правилно.

Ето, дадох ти превод . Но не съм руснак :) 

Много ме радва тази наша дискусия. Показва именно това което говоря от години.

Нищо не греша, разбирам добре смисъла на текста, и не съм ползвал гугъл транслатор Имам си програма-преводач, и реших да съм сигурен в смисъла на текста! Явно грешка е, че дословно го копирах, а не трябваше! Трябваше да го преведа с мои си думи! И твоят превод е неточен, а и сам признаваш, че не си руснак! И аз не съм руснак, но разбирам добре руски и не можеш да ме излъжеш, както се опитваш в момента.

тукашните русофили в 90% са обикновенни  путинисти , които нито руски разбират, а просто са наследили социалистическите си блянове и анти-западни настроения  като ориентир към сегашно псевдо "русофилство"

И за съжаление, правят компромис и с българсктие интереси, и с национална гордост за сметка на псевдорусофилството си.

Я, пак си помисли, кой предава българските интереси и на кого? Южен поток, АЕЦ-Белене, добивът на злато, и да не изброявам колко други предадени български интереси има! А ти, че не разбираш руски не разбираш, или нарочно изкривяваш смисъла на съдържанието. А пък за клеветите ти и за лъжите ти имаш грях на душата. За това тук никой (освен един-двама) не ти вярва. Щом Миро каже "Добър ден" .....трябва да проверим дали слънце грее и е ден, или луната свети!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, herkules2 написа:

Я, пак си помисли, кой предава българските интереси и на кого? Южен поток, АЕЦ-Белене, добивът на злато, и да не изброявам колко други предадени български интереси има!

Именно изброеното е примери за фейк кампании. И добре че е Брюксел че такова ограбване и предателство не се случи като ЮП или АЕЦ Белене.

Добивът на злато и "изнесените за злия Запад" тонове злато също е в графа "фейкове" .

Как ще го преведеш изстрадани и извоювани? Аз си го превеждам без приставката, като изстрадани (страдащи) и завладени, а и етнически руснак ми го потвърди. Твоят превод е като смисълът на парА и пАра, като пАрата ти е само в свирката. Не съм казал че говоря перфектно руски, но по мое време в средния курс руският беше задължителен + един западен език, а и съм говорил и продължавам да говоря често с руснаци по радиото. Интересно как се разбираме. Твоят перфектен руски е перфектен само за теб.

Човече... хал хабер си нямаш от руски език. Превода ти е пълна смехория. Не знам какво може да ти потвърди руснак, потърси такива които са БЪЛГАРИ, живели в Русия, като мен.

Пак ти казвам.. аз не съм ходил на екскурзии или "на гости " . Аз съм живял там. И когато се върнах, проблема ми бе да махна руския акцент който имах като любимия ви Пасков например. И много други хора живели там.

Можех да разпознавам дори кой руснак от кой регион на РФ е.  Така че  профан като теб е смешно да ме коментира откъм знания на руския.

Хей умнико, твоят руски си е само за теб. Лесно можеш да преведеш както ти изнася!!! Я, преведи това!

Аз не превеждам дума по дума като теб.

Има си окончания, падежи, смислово и т.н. Което е пълна тъмна индия за теб :) 

Превода ти е пълна глупост. Разбери го . Гугъл транслейт не се справя с всичко , и не всичко се превежда дума по дума.

Именно машинния превод  те издава че нищо не разбираш от руски .

Гугъл транслейт. Смях :) 

:)

Цитат

а и съм говорил и продължавам да говоря често с руснаци по радиото

Да, с радиото можеш и да си говориш.

И аз съм учил руски в училище и това няма абсолютно нищо общо с реалното ползване на езика.

Цитат

Как ще го преведеш изстрадани и извоювани? Аз си го превеждам без приставката,

Ти не можеш да схванеш целия смисъл на изречението , приставките, окончанията и т.н.

Какво да говорим повече. Ползваш само гугъл транслейт.

Колкото повече се гърчиш , само се излагаш.

Поне слушай хора като мен които разбират.

Тук не става въпрос дали "ще паднеш по гръб" и че ще се изложиш.

Излагаш се когато спориш за толквоа елементарни преводи като този.

Но което пък показва колко си празен с непокрити претенции. :)

Хомосексуални фантазии са само твоите. Ти мреш за ИК и място не можеш да си намериш, след като у нас я отказаха! А, може и да си разбрал смисъла на цитата, ама винаги ще изкривиш казаното в текста!

В темата само ти залиташ натам.

Пак казвам, идея си нямам откъде вкара ИК и разни хомосексуалисти в коментара ми за изказването на Путя.

И после ревеш  защо те коментирам  и питам за това. :) 

Заповядай отново моя превод който няма да чуеш от гугъл транслейт и си го разпечатай да питаш който искаш лингвист и специалист  :

- Выстраданные и завоеванные европейской культурой идеалы свободы, прав человека, справедливости и демократии в течение многих веков являлись для нашего общества определяющим ценностным ориентиром.

- ИЗстраданите и извоювани от европейската култура идеали за свобода, права на човека , справедливост и демокрация в течение на много векове се явяват за нашето общество определящ и ценностен ориентир.

Между другото - безплатен съвет - можеш да го приложиш за тест към който и да е който претендира че знае руски и български.

Щом машината гугъл транслейт се провали , това е изключително полезно за тест.

Приложен върху теб, видях че ти си пълна нула в руския. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.06.2020 г. в 22:00, M.Николов написа:

Пълно лицемерие е цялата работа.

https://www.24chasa.bg/novini/article/8675638

Това го копирам от една друга тема, но е много показателно:

14418308.jpg

Отврати ме убийството ... гадно и хладнокръвно ... но това, което демократите направиха от него е далеч по-опасно ... Не ми пука дали америка ще умре, но модела, който прилагат в целия свят и най-накрая се върна и при тях ще доведе до неговия край. Не гледам техните новини, реагирах като нормален човек, който вижда убийство (не го догледах), но когато научих от други източници каква е била жертвата ... Всички протестират срещу расизма, когато е срещу чернокожите, но когато един европейски футболен отбор се състои от 95 % чернокожи, това не е ли расизъм?!

И преди бях за Тръмп, и сега ... въпреки типично американското непознаване на историята, мисля, че има добри намерения.

П.П. Златен ковчег, това не е истина ... а тоя даже и плаче ... не, Холивуд пасти да яде. Мериканците твърдо държат второто място по тъпота, първото естествено е за окрайна, а на трето в жестока борба за второто е "новичотбритания".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой мн умело подхвана този инцидент и развъртя на негова база една прекрасна крайно левичарска операция.

Разбира се, възползвайки се от разглезеното американско общество и не особенно интелигентни прослойки. Но и това смята е предварително и прецизно анализирано и използвано.

Може би целта е била само поредна акция срещу Тръмп, но прерастна в много повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой мн умело подхвана този инцидент...

Инцидент ли!?Този инцидент май продължава 250 години...

nu-pogodi.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.06.2020 г. в 8:47, miro20 написа:

Може би целта е била само поредна акция срещу Тръмп, но прерастна в много повече.

Още ще си признаеш ти, и знаеш поговорката, че на лъжата ти краката и са къси!!! Тръмп въпреки, че последните 4 години се броеше за президент, но всъщност почти не му дадоха възможност да упражни своята власт и да я реализира по най-пълноценния начин.
Първо, още в началото на неговия президентски мандат, имаше опит да не се признаят изборите, че имало външна, хибридна намеса. После, веднага след това дебилни обвинения, че едва ли не Тръмп бил назначен от Путин и че бил шпионин на КГБ. После веднага след това, имаше избирателно обстрелване на ключови фигури в неговия екип (като генерал Флин, който сега беше напълно оневинен). После имаше някакви обвинения от жени срещу Тръмп за сексуално посегателство. След това дойде ефекта с импийчмънта. След това дойде коронавируса, който удари едно от най-силните пера и постижение на Тръмп, а именно икономическите успехи на страната, почти никаква безработица, връщане на част от реалните производства в САЩ, всичко това беше туширано чрез коронавируса и сега в САЩ имаме 40 милиона безработни, като случайно или не, част от тези 40 милиона, сега са участници в сегашните протести, които дойдоха точно в подходящия момент след карантината от коронавируса.
Просто да се види как действат глобалистите, които явно имат неограничени възможности. И в  Русия е пак същото. Битката беше между местните елити и глобалистките елити. Като почна перестройката, по времето на Елцин, глобалния елит си правеше и там каквото си поиска, но сега твърдо печели местния елит, начело с Путин.  Явно съдбата на Русия, която са й готвили глобалистите хич не му се е харесала, както и съдбата на местния елит, който щеше най-вероятно да е в нагъзеното положение на нашенския елит в момента (демек обслужваш персонал). Но как да стане това при условие, че Русия има толкова суровини и се почна битката. За това глобалистите подпалиха Украйна, само че си намериха майстора. А сега ти чети и реви!!! Нали много знаеш руски, това може да си го преведеш както си искаш.

https://www.dw.com/ru/мосгорсуд-приговорил-американца-пола-уилана-к-16-годам-колонии/a-53807473

Прочети и това, дето уж руснаците искали съд за мъжа-глава на семейството!

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30269385.html

Цитат

Лидерът на православното движение "40 по 40 църкви" Андрей Кормухин нарича подготвяния закон "политика за разрушаване на руското семейство и на цяла Русия". Според него терминът "семейно насилие" създава негативен образ на семейството - "най-безопасното и спокойно пространство в нашето общество": "В Русия семейството е единен субект, това е многовековна традиция, чиито корени са в цивилизациите, живеещи по Божия закон. А новият закон разделя членовете на семейството, превръща го в обект, в който има няколко субекта".

Цитат

Критиците на закона посочват, че в разработването му са участвали неправителствени организации с финансиране от чужбина. Те определят това като "опит да се наложат на руското общество чуждите западни ценности".

А, сега сигурно ще започнеш да се тръшкаш от злоба, като прочетеш и това!!!

https://bg-voice.com/руските-власти-към-жените-видите-ли-мъ/

Цитат

Правозащитни организации от години твърдят, че правата на жените в Северен Кавказ се нарушават. Властите в региона отговарят, местните традиции често противоречат на западните ценности.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване