Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Отношенията между САЩ и Русия

Препоръчан отговор

никогаш ! от как сме в  ЕС сме супер напред от бавноразвиващата се русия скоро започваме да им продаваме оръжия то вмз и ядрени реактори от козлодуй

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мацката го обяснява много добре и разбираемо дори и за неспециалисти с малко здрав разум. Ааааа , ма чакай, това сигурно пак е фейк и пропаганда на руснаците. А картинката е точно обратната.

ЧУДЕСНОТО ИЗБАВЛЕНИЕ НА СКРИПАЛОВИ ПО ВЕЛИКДЕН Да обобщим фактите: - Семейство Скрипал е отровено от свръхмощна отрова, 2 грама от нея убива половината страна на момента; - Отровени са в рест

Напротив , постъпиха много умно. Цял свят видя патока Доналд как се насра. Тия неща не се забравят. 

Публикувани изображения

Spoiler

преди 6 часа, Lumberman написа:

Пак личностни заяжданици, а?  :)

А това неговото се нарича култура и възпитание, нали? А също и аргументирано спорене? Хм!

Ще доживея ли да видя от забрадката достоен, човешки отговор? Кога ще има и съдържание зад опаковката? Миро, отварям и все празно! Празни опаковки, нали знаеш, се изхвърлят.

Аз на него му предложих преди време да гледа сцената със цигулката в края на филма "Добрият пастир" с Мат Деймън, като специален поздрав... Ама едва ли го е гледал. То е добре целият филм да се види, за да се разбере "цигулката". Но он филми не гледа, той във филм живее.

Миро, и в добавка, специално за и до тебе, да се замислиш, ако си способен:

По същия начин, по който ти презираш казаното от противниците на господарите си и им се надсмиваш, смятайки че няма нужда да им отговаряш, Е ТОЧНО ТАКА ще постъпваме и ние с тебе! С презрение, насмешка и игнор! Каквото повикало, такова се обадило :) Харесва ли ти сделката? Не че ще се трогнеш, ама друго си е така да съпоставим нещицата. Пък ако твоите професионални деформации ти пречат/те правят неспособен да разбираш прав текст, това си е за твоя собствена сметка.

Бегом , нали знаеш къде :)

преди 5 часа, Джугашвили написа:

И понеже джендърчето отвори приказка за някаква последователност в позициите си, аз този път ще застана на негова страна, ще бъда още по-краен и последователен дори от самия него и ще предложа да бъдем солидарни с англичаните докрай и да напуснем ЕС, в знак на солидарност с тях!!! Така аз разбирам солидарността и последователността в позициите!!!

Ти също :)

преди 6 часа, BMW Маниак написа:

Защо да го гледа като той си знае че е пълен с рашистка гнусна пропаганда, наглост и типична арогантност.
На него не му е работа да гледа и асимилира а да да промива мозъци на себеподобни и да набира пропагандатори по форумите.
За което и чичко Сорос му заделя нещо от америка за България че да намаже и наш Миро филията.

Направо сте за тройка.  :)

преди 7 часа, crazy katon написа:

С това доказателство едва ли вече някой ще се съмнява във вината на Русия. :wink12:

Screenshot_2018-04-01-21-49-27-089.jpeg.65eb71b5cfc65d50952d3f9c2023ac55.jpeg

Да, и аз го цитирах това по назад, и съм потресен колко хора го вземат напълно насериозно.

Гледам ти също :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, miro20 написа:

Да, и аз го цитирах това по назад, и съм потресен колко хора го вземат напълно насериозно.

Гледам ти също :)

То ти го цитира напълно сериозно и понеже всичките ти линкове и постове такива е нормално човек да си помисли че това са ти доказателствата което мен хич не ме учуди като знам и кой го цитира.
Ама явни се усети че те пързалят и почна да се измяташ че било майтап. То всичките ти постове са такива майтапи и лъжи да ти кажа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, колко "интелигентен" трябва да си , за да приемеш за вярно че някой с фланелка ФСБ е минал покрай Скрипал  с флаконче с надпис "новичок" , извикал "спривет от путин" и т.н.. ??? :)

че и да ме обвиняваш че съм го цитирал  "съвсем сериозно" ??? :laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Подкрепяйки санкциите срещу Русия, България ще бойкотира световното първенство по футбол и няма да изпрати своя национален отбор.

Оооооооооопределено Русия ни е враг, хм препъва ни да си покажем футболните умения..... :)

Айнц, цвайн, тра ла ла минор.... а бе що не Ви е... мам..........аааааааа таааааааа  :)

Те ще ми каят на де да ритам..... :) и ко ще нацеля..... :)

Порфофор, Капито маняна & аста ла виста бейбарони и джендърдисти си во купле мах*й севаръл клок..... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, BMW Маниак написа:

То ти го цитира напълно сериозно и понеже всичките ти линкове и постове такива е нормално човек да си помисли че това са ти доказателствата което мен хич не ме учуди като знам и кой го цитира.
Ама явни се усети че те пързалят и почна да се измяташ че било майтап. То всичките ти постове са такива майтапи и лъжи да ти кажа.

Все пак ми се искаше това да е истина, тъй като по нищо не се различава от официалната британска позиция, която е: Русия е виновна, Путин е виновен, солидарност, война!!! и за да я подкрепят използват всякакви нелепи свидетелства, толкова нелепи, че чак граничат с олигофрения. Така че не бих се учудил, ако по някое време красивата дъщеря наистина даде подобни показания, като изключим естествено химна, ушанката и дезодоранта, но насоката ще бъде общо взето същата.

Що се отнася до миро-факиро, той е като фурнаджийска лопата. Да беше закъснял няколко часа и щеше да го пише като първоаприлска шега. В битката с иронизирането на идиотската афера руснаците определено печелят, и как няма да е така, като на всички нормални хора  е ясно, че всичко е толкова некадърно скроено, че направо е обидно не да вярваш, а дори да се занимаваш с това. За мен този случай е приключен. Сега е важно разумът да надделее, но като гледам ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

Добре де, колко "интелигентен" трябва да си , за да приемеш за вярно че някой с фланелка ФСБ е минал покрай Скрипал  с флаконче с надпис "новичок" , извикал "спривет от путин" и т.н.. ??? :)

че и да ме обвиняваш че съм го цитирал  "съвсем сериозно" ??? :laughing4:

То ти до сега всичките ти доказателства с които защитаваш работодателите ти са все такива. Смърдят от далече. Това по нищо не беше по различно.
Да омаскариш Кремъл и Путин и да повтаряш 100 пъти опорките най нагло и си мислиш че ще стане истина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно защо джендърчето избяга от темата за солидарността и последователността!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, crazy katon написа:

В битката с иронизирането на идиотската афера руснаците определено печелят, и как няма да е така, като на всички нормални хора  е ясно, че всичко е толкова некадърно скроено, че направо е обидно не да вярваш, а дори да се занимаваш с това. 

За да е нормален човек на запад, трябва или да знае руски и да следи и руската пропаганда, или някой да му обяснява от къде да чете с превеждане. 
А само с консумация на западна пропаганда, трудничко става да се изгради нормален индивид.
Преди да обяви Каталуния независимост, аз му викам на синчето че би било честно и нормално да са независими ако го желаят, но че никой от големите в Европа няма да им позволи да се отделят от Испания. И така и стана.
Ако не му обяснявам на сина ми още от малък истината как стоят нещата с политиката и кой дърпа конците, ще му бъде доста трудно сам да може да се ориентира , при това доста години. 
Изключение правят западняците които учат политика в университетите като специалност.
Езиковата бариера с славянските езици е почти непробиваема за западняците, още повече като е на кирилица и ги заболява главата да се напрягат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Белгиеца написа:

Преди да обяви Каталуния независимост, аз му викам на синчето че би било честно и нормално да са независими ако го желаят, но че никой от големите в Европа няма да им позволи да се отделят от Испания. И така и стана.

Опааа и ясновидец стана GayFighT.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, crazy katon написа:

В битката с иронизирането на идиотската афера руснаците определено печелят, и как няма да е така, като на всички нормални хора  е ясно, че всичко е толкова некадърно скроено, че направо е обидно не да вярваш, а дори да се занимаваш с това. За мен този случай е приключен. Сега е важно разумът да надделее, но като гледам ...

Тази битка ще я спечели този, който по-малко говори!!! Е, това не са куците англета и техните лакеи!!! Но пък хора, които прокламират за набедената си демокрация и в същия момент "забравят" превенцията за невинност и всякакви международни конвенции и като цяло международното право, друго не заслужават!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Опааа и ясновидец стана GayFighT.gif

Леле маминият колко  е изостанал от живота в този форум.
Предишният ник беше точно Ясновидеца, виж в профила ми в историята на никовете.
И за ориентацията и познах, нали така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

То ти до сега всичките ти доказателства с които защитаваш работодателите ти са все такива. Смърдят от далече. Това по нищо не беше по различно.
Да омаскариш Кремъл и Путин и да повтаряш 100 пъти опорките най нагло и си мислиш че ще стане истина.

НЕ знам кое смърди, но да те питам теб конкретно. Колко умен трябва да си , за да приемеш за истина че  някакъв с фланелка с надпис ФСБ , и носейки флаконче с надпис "новичок" е извикал високо " поздрав от путин" , и ги е напръскал :)

Да, знам че единствената ти цел  е да ме плюеш и иронизираш , но  в случая сам се изложи, казвайки  че "съм го твърдял напълно сериозно" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Леле маминият колко  е изостанал от живота в този форум.
Предишният ник беше точно Ясновидеца, виж в профила ми в историята на никовете.
И за ориентацията и познах, нали така.

Състоянието ти се променя добре че си си го записал.

Айде колегата ти Наполеон те търси. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

НЕ знам кое смърди, но да те питам теб конкретно. Колко умен трябва да си , за да приемеш за истина че  някакъв с фланелка с надпис ФСБ , и носейки флаконче с надпис "новичок" е извикал високо " поздрав от путин" , и ги е напръскал :)

От твоята клавиатура това по нищо не се различава от всичко друго с което си се аргументирал до сега. Тоест ти беше и напълно сериозен ама явно ти се обадиха и ти казаха да не се излагаш понеже този фейк веднага ще лъсне и ти се направи че само си ни пробвал за да излезеш от положение.

Миро, на теб да не са ти забранили лайковете че гледам никой не ти харесва фейковете ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, BMW Маниак написа:

Тоест ти беше и напълно сериозен

. Колко умен трябва да си , за да приемеш за истина че  някакъв с фланелка с надпис ФСБ , и носейки флаконче с надпис "новичок" е извикал високо " поздрав от путин" , и ги е напръскал :laughing4:

Плюс това цитирах червения комунистически профил  във фейса " на всеки километър".

Според теб, точно аз, да цитирам  комунистичекси пропаганди , насериозно ли ще е ? :laughing4:

Ама гърчи се, не ми пречиш . Когато някой се върти във собствените фекалии, нали знаеш какво постига - само се омацва повече :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

. Колко умен трябва да си , за да приемеш за истина че  някакъв с фланелка с надпис ФСБ , и носейки флаконче с надпис "новичок" е извикал високо " поздрав от путин" , и ги е напръскал :laughing4:

Плюс това цитирах червения комунистически профил  във фейса " на всеки километър".

Според теб, точно аз, да цитирам  комунистичекси пропаганди , насериозно ли ще е ? :laughing4:

Ама гърчи се, не ми пречиш . Когато някой се върти във собствените фекалии, нали знаеш какво постига - само се омацва повече :)

Изоставаш с плана днес Миро. Слабо. До къде стигнаха англетата с доказателствата ? Калансув днес май ще заработи повече от теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Омаца се достатъчно , нали :)

Ами какво да стане с англетата... Последно от СНН :

Цитат

Властите във Великобритания смятат, че имат нова улика по случая „Скрипал“ и тя определено сочи руска следа в отравянето.
Това съобщи CNN в кореспонденция от Москва. Според медията, миналата седмица е била приета за основна версията ,че нервно-паралитичното вещество Новичок е било оставено на прага на входната врата на Сергей Скрипал.

Неназовани източници твърдят, че методът, използван за отравянето на Скрипал е твърде сложен, за да бъде приложен от обикновен човек. Вероятно поставилият отровата е имал специални инструкции, които е можел да получи единствено от руска страна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Неназовани източници твърдят, че методът, използван за отравянето на Скрипал е твърде сложен, за да бъде приложен от обикновен човек. Вероятно поставилият отровата е имал специални инструкции, които е можел да получи единствено от руска страна.

Тези руснаци големи факири щом само те единствени могат да дадат инструкции! Това ли е руската следа?
Тая английска лаборатория там в близост е напълно невъзможно да даде казваш инструкции. Те за тоя газ от къде да са чували ама инак му имат антидота кога се озовават на пострадали нищо че е първия случай в страната. Така де има го за всеки случай че тоя Путин ей, няма лабаво.

Това че ги отровили пред вратата не е ли третата версия? Понеже с първата още на пейката пак нещо ги водеше към руска следа или бъркам ?
Те сменят версиите ама все следата същата. Опасни следователи имат и те като нашите тролове.

Английската демокрация в действие ! А доказателства кога ве "джентълмени" ?
И онази карта Миро къде ни я постна не си мисли че щеше да е такава ако не ги бяха задължили и останалите.
https://news.bg/world/london-ni-kara-da-gonim-ruski-diplomati-razkri-belgrad.html

Това са ценностите които трябва да защитаваме. Чуждите интереси. А доказателства НЕТ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, miro20 написа:
Властите във Великобритания смятат, че имат нова улика по случая „Скрипал“ и тя определено сочи руска следа в отравянето.
Това съобщи CNN в кореспонденция от Москва. Според медията, миналата седмица е била приета за основна версията ,че нервно-паралитичното вещество Новичок е било оставено на прага на входната врата на Сергей Скрипал.

Ха има още Мента!

https://www.thesun.co.uk/news/5946251/russian-spy-sergei-skripal-poisoning-claims/

Ся пък го отровили с някаква зърнена закуска. :ph34r:

преди 51 минути, BMW Маниак написа:

Това че ги отровили пред вратата не е ли третата версия? Понеже с първата още на пейката пак нещо ги водеше към руска следа или бъркам ?
Те сменят версиите ама все следата същата. Опасни следователи имат и те като нашите тролове.

Оооо има още. Виж линка в поста. Някъде четох,че може и да е дело на украинската мафия понеже пострадалия е имал близки контакти там. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Миро, на теб да не са ти забранили лайковете че гледам никой не ти харесва фейковете ?

Лайкването на публикациите му не са (досега от мен не е получил един лайк), но вижте, ако разрешават да се dislike-ва, тогава бая ще му натежи. Миро, що не предложиш едно такова нововъведение на админите, нали си мъж, пък и те уважават? Това "ядосан" може да сменят с "не харесвам" или "мразя"? Щото активи, че не трупаш, не трупаш, но с разминаваш и без пасиви. А за моралните щети, които са нанесъл, въобще няма нужда да коментираме, те са на твоята съвест (ако въобще имаш такава). Между другото, да не са ти я премахнали по някакъв начин тия американци? Че тя съвестта им е най-големия проблем от толкова години... все на "корупция" избива, т.е. неподчинение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, nikssi написа:

Оооо има още

Е не могат да се мерят с рашистките версии. Както споменава самия Борис Джонън  на 28-ми , преброили са поне  24  най невероятни версии  в руските  СМИ.

https://www.currenttime.tv/a/29132770.html

Spoiler

току-що, Lumberman написа:

Лайкването на публикациите му не са (досега от мен не е получил един лайк), но вижте, ако разрешават да се dislike-ва, тогава бая ще му натежи. Миро, що не предложиш едно такова нововъведение на админите, нали си мъж, пък и те уважават? Това "ядосан" може да сменят с "не харесвам" или "мразя"? Щото активи, че не трупаш, не трупаш, но с разминаваш и без пасиви. А за моралните щети, които са нанесъл, въобще няма нужда да коментираме, те са на твоята съвест (ако въобще имаш такава). Между другото, да не са ти я премахнали по някакъв начин тия американци? Че тя съвестта им е най-големия проблем от толкова години... все на "корупция" избива, т.е. неподчинение.

Стига рева ма :) Бегом знаеш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей - не знам кой го е утрепал тоа, ала западните мърши да внимават кого и в какво обвиняват, щото аз лично на война срещу Русия гарантирано няма да тръгна. Ще им се невидят наглеците - нима някоя от западните държави си дръпна посланиците от Либия, когато нашите медицински сестри бяха ..... колко години 7- 8- 9 забравил съм вече, невинни в затвора?  Време им е на европейците да се научат на демокрация, щото колонизацията вече не хваща дикиш - те са точно никои, за да дават наклон на България, кого ще гони и кого ще приема на своя територия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Е не могат да се мерят с рашистките версии. Както споменава самия Борис Джонън  на 28-ми , преброили са поне  24  най невероятни версии  в руските  СМИ.

А те английските толкова вероятни че чак и вицове тръгнаха за тях ха ха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Е не могат да се мерят с рашистките версии. Както споменава самия Борис Джонън 

При толкова версии от страна на английското правителство , това не те ли прави малко недоверчив? Лично мене малко ме съмняват тия непрекъснати версии. Първо в някакво заведение ли беше на пейка ли и били изложени под заплаха незнам си колко граждани,после уж било през вентилацията в колата , следва намерено "закачено" на вратата. После пък кой бил внесъл зърнена закуска от Русия....да го отрови. Ми как е минал с тая закуска, самолети ала бала...? Или е пътувал с лодка под прикритието на нощта и мъглите. :D   Нещо много версии и се лутат , пък доказателства никакви. Да не говорим,че вместо да се вкарват в подобни филми можеха просто да го гръмнат и точка. 

"Рашистките" версии достоен израз на уважаващ себе си трол. 

А, забравих както споменава самия Борис Джонън. Като самия наш велик учител и водач....мдааа.

преди 50 минути, BMW Маниак написа:

А те английските толкова вероятни че чак и вицове тръгнаха за тях ха ха

Май Борис Джонън бяха го натровили с тъпичок. ;)

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване