Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Отношенията между САЩ и Русия

Препоръчан отговор

Лъжат бре , лъжат.........Хм ! Кой лъже ? :angry:

Ми да си стрелят . Имаме си друга работа за вършене ! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мацката го обяснява много добре и разбираемо дори и за неспециалисти с малко здрав разум. Ааааа , ма чакай, това сигурно пак е фейк и пропаганда на руснаците. А картинката е точно обратната.

ЧУДЕСНОТО ИЗБАВЛЕНИЕ НА СКРИПАЛОВИ ПО ВЕЛИКДЕН Да обобщим фактите: - Семейство Скрипал е отровено от свръхмощна отрова, 2 грама от нея убива половината страна на момента; - Отровени са в рест

Напротив , постъпиха много умно. Цял свят видя патока Доналд как се насра. Тия неща не се забравят. 

Публикувани изображения

Понеже Мей заяви по-рано, че ударите били "законни".

https://www.24chasa.bg/novini/article/6816271

Италия е отказала да ползват нейни бази за удари срещу Сирия.

https://www.24chasa.bg/novini/article/6816266

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧУДЕСНОТО ИЗБАВЛЕНИЕ НА СКРИПАЛОВИ ПО ВЕЛИКДЕН

Да обобщим фактите:
- Семейство Скрипал е отровено от свръхмощна отрова, 2 грама от нея убива половината страна на момента;
- Отровени са в ресторанта;
- Всъщност Не! – на пейка в парка са отровени;

- Всъщност Не! – в колата са отровени;
- Всъщност Не! – намазана е дръжката на входната врата;
- Всъщност Не! – отровен е куфарът;
- Всъщност Не! – цялата им къща е отровена;
- О, отровена е и гречката, значи, да, точно тя е;
- Но те не са умрели веднага, а половин ден са се мотали из града, вече мъртви;
- Но, полицаят, който ги е намерил, мигновено едва не е ритнал камбаната;
- Но, хвала на Бога, отровата мигновено е установена;
- Също на мига са им били антидот, с което героически са спасили Скрипалови и полицая;
- Полицая са го изписали на втория ден. Дай лапа, здравеняко!
- Но Скрипалови са в кома, и вече никога няма да се възстановят;
- А, не, дъщерята се съвзема;
- О, и таткото оживя... чудо!
- И те и двамата бързо се възстановяват. Вашата свръхсилна отрова е л*йно.
- Ресторантът е отцепен от космонавти в скафандри;
- Паркът е отцепен от космонавти в скафандри;
- Къщата е отцепена от космонавти в скафандри;
- Космонавтите събират в метални кутии високоотровни улики; 
- Космонавтите са в скафандри, понеже това е смъртоносно опасно, но до тях стоят полицаи без химическа защита. Никой не ги съжалява, да мрат.
- Махат пейката, това е толкова ужасна отрова, че пейката е токсична дори след две седмици;
- Да, но не е отровена пейката, а дръжката на входната врата в къщата... тоест гречката;
- Но котката в отровената къща е жива... полицаят само е докоснал Скрипалови и за малко да пукне, а котката е жива... и морските свинчета;
- Но за тях са забравили, и те след две седмици са умрели от глад и жажда;
- Веднага са ги кремирали, защото те са отровени със свръхсилна отрова;
- Две шибани седмици са били отровени от свръхсилна отрова и са живели, а сега са умрели и веднага трябва да се кремират;
- Но са умрели само морските свинчета, отровената котка е оживяла, само е била под стрес, затова веднага да се приспи и да се кремира.

Нищо ли не забравих? Е*аси яката комедия се получи. По-яко от Фауст на Гьоте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Това е може би така, защото в Русия има свобода на словото, а на Запад информационно затъмнение.

:laughing4::laughing4:

Вица  на деня. :)  Аз му показвам каква едностранна пропаганда и дезинформация се лее по РашаТВ, оно ми приказва че това е "свобода на словото" :laughing4:

преди 1 час, M.Николов написа:

Ако е така, вместо лаври, ще има присмех.

https://www.24chasa.bg/novini/article/6816217

Започвам да се чудя, дали руснаците при тези удари не си отработват планове за най-правилно използване на пво системите.:rolleyes:

Ами когато знаеш кой кога и къде ще бомбардира, нещата отиват на обикновенна полу-тренировка. :)

Само че ме притеснява началото на статията... "Руските военни казаха... "

Сещам се... Патологичния им лъжец Шойгу бе казал че са освободили в Сирия 503 000 кв,км, докато площта на самата  Сирия е .. 185 000кв.км :)

Така че... добър ден да ти кажат от руското военно командване, погледни къде е слънцето.

Дали са 71 или 171 ракети от изстреляни 100-на , всъщност не е важно. Важното е че целите са поразени, жертви няма.

т.е. пак учебно показно занятие на американците към руснаците.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

.....Сещам се... Шойгу бе казал че са освободили в Сирия 503 000 кв,км, докато площта на самата  Сирия е .. 185 000кв.км :)

т.е. пак учебно показно занятие на американците към руснаците.

:)

Не се сещай , ами показвай ! Дали не си сбъркал някоя десетична точка ? Можеш да бъдеш абсолютно сигурен , че Шойгу знае какво приказва и прави.....Иначе просто веднага ще му намерят заместник - толкова е близо до ума ! Ако го имаш ! :laughing4:

Така де ! Натренираха ги ! Увериха се , че красивите им ракети не са чак толкова много умни (също колкото тебе ! :lol6:) ........и бързо-бързо се .....прибраха . Ама ти не се прибираш - и Господ не те иска ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, by_chechi написа:

Не се сещай , ами показвай ! Дали не си сбъркал някоя десетична точка ? Можеш да бъдеш абсолютно сигурен , че Шойгу знае какво приказва и прави.....Иначе просто веднага ще му намерят заместник - толкова е близо до ума ! Ако го имаш ! :laughing4:

Така де ! Натренираха ги ! Увериха се , че красивите им ракети не са чак толкова много умни (също колкото тебе ! :lol6:) ........и бързо-бързо се .....прибраха . Ама ти не се прибираш - и Господ не те иска ! :)

ТАСС дали са сбъркали някоя десетична точка ?

Цитат

"Освобождено 998 городов и населенных пунктов, освобожденная площадь составляет 503 тыс. 223 квадратных километра. Ликвидирована большая часть боевиков. Начат процесс восстановления мирной жизни в стране.

Подробнее на ТАСС:
http://tass.ru/armiya-i-opk/4671302

Както казах, аз само припомням. А теб пак те хванах в елементарно незнание и поредна личностна простащина.

Да ти припомня ли и помпозните лъжи  на любимия ви Путлер, който 3/ три/  пъти изтегляше войските си от  Сирия ?  :laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, miro20 написа:

Вица  на деня. :)  Аз му показвам каква едностранна пропаганда и дезинформация се лее по РашаТВ, оно ми приказва че това е "свобода на словото" :laughing4:

Казах го в смисъл, че по руски сайтове доколкото съм виждал, може и да си псуваш. На Запад цари една дезинформация и едностранчиво показване на нещата. И не сравнявай с България. Как искаш в Русия да има мнения като твоето, селед като повече от 2/3-ти са гласували за Путин? Не е като в България, дето ти плащат да пишеш и имаш чувството едва ли не от коментарите, че 50 % са привърженици на НАТО и ЕС + това, че са русофоби. Няма такова нещо реално в България, но се създава това чувство заради платени тролове от Запад-а. В БГ по принцип една доста голяма част от българите са русофили и е нормално по форуми техните мнения да са повече. Само че поради изкривената информационна среда заради тролове, тоя процент все повече и повече изглежда да е някъде под 30%. Поне това е моето виждане. Напоследък в България много се активираха американските тролове, опитвайки се да изкривят ситуацията в България. Само че то се вижда - СДС и подобни партийки, нямат дори представителство в парламента.  За жалост както казах, България трябва да е сол ташак на Щатите и Англия, затова и тия проблеми с тролове  на тия държави. И не това е толкова лошо. Лошо е, че купиха повечето телевизии и в момента се излъчва 90% Западна пропаганда, а ако става въпрос за новина от Русия, дори тя да е официална от правителство, президент, парламент, то се говори в трето лице, някакво неопределено време, сякаш някой на Марс казал нещо, ама нас кво ни ебе на Земята, дето дори не знаем има ли живот там?

преди 15 минути, miro20 написа:

Виж сега. Ако ТАСС са сбъркали някоя точка за ракетите, то чудно, как сто и кусур ракети са използвани за едно заводче и два склада? И само трима ранени от сто и кусур крилати ракети? Даааа сто милиона заминаха за трима ранени и три разрушени сгради, дето можеха да гътнат и с булдозер за 10 000 пъти по-малко пари. Ставаш смешен, както и Запад-а де. Аз ако бях данъкоплатец в САЩ, щях да им искам обяснение за това, как със 100 ракети са ранили само трима и разрушили три сгради, дето се предполагало, че има нещо. Даже не го казват в смисъл, че там наистина имало нещо, а го казват като предположение, че там имало нещо. И сега никой не може да докаже, имало ли е хим оръжие и лаборатории. Даже трудно ще докаже имало ли е доказателства, щото избързаха да се изсерат на метенето, че да не им лъснат голите задници. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Казах го в смисъл, че по руски сайтове доколкото съм виждал, може и да си псуваш. На Запад цари една дезинформация и едностранчиво показване на нещата. И не сравнявай с България. Как искаш в Русия да има мнения като твоето, селед като повече от 2/3-ти са гласували за Путин? Не е като в България, дето ти плащат да пишеш и имаш чувството едва ли не от коментарите, че 50 % са привърженици на НАТО и ЕС + това, че са русофоби. Няма такова нещо реално в България, но се създава това чувство заради платени тролове от Запад-а. В БГ по принцип една доста голяма част от българите са русофили и е нормално по форуми техните мнения да са повече. Само че поради изкривената информационна среда заради тролове, тоя процент все повече и повече изглежда да е някъде под 30%. Поне това е моето виждане. Напоследък в България много се активираха американските тролове, опитвайки се да изкривят ситуацията в България. Само че то се вижда - СДС и подобни партийки, нямат дори представителство в парламента.  За жалост както казах, България трябва да е сол ташак на Щатите и Англия, затова и тия проблеми с тролове  на тия държави. И не това е толкова лошо. Лошо е, че купиха повечето телевизии и в момента се излъчва 90% Западна пропаганда, а ако става въпрос за новина от Русия, дори тя да е официална от правителство, президент, парламент, то се говори в трето лице, някакво неопределено време, сякаш някой на Марс казал нещо, ама нас кво ни ебе на Земята, дето дори не знаем има ли живот там?

Повечето неща разбира се не са така както си мислиш ти. За русофилството съм ви казвал многократно - тук повечето са путинисти, не русофили.

За медиите само ще ти спомена един дребничък факт - по кабеларката бях преброил 20-на руски програми. всичките им основни пропагандни медии, плюс някои документални, развлекателни и др.

Отделно че за разлика от РФ, където "роскомнадзор" е блокирал  хиляди сайтове /последно и телеграм ще блокират щото не им давали възможност на службите да ти четат активността / , в България няма такова нещо, и всеки може да си пусне която иска руска телевизия ако случайно я няма по кабеларката, да си ползва който иска  месенджер и мрежа.

преди 32 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Виж сега. Ако ТАСС са сбъркали някоя точка за ракетите, то чудно, как сто и кусур ракети са използвани за едно заводче и два склада? И само трима ранени от сто и кусур крилати ракети? Даааа сто милиона заминаха за трима ранени и три разрушени сгради, дето можеха да гътнат и с булдозер за 10 000 пъти по-малко пари. Ставаш смешен, както и Запад-а де. Аз ако бях данъкоплатец в САЩ, щях да им искам обяснение за това, как със 100 ракети са ранили само трима и разрушили три сгради, дето се предполагало, че има нещо. Даже не го казват в смисъл, че там наистина имало нещо, а го казват като предположение, че там имало нещо. И сега никой не може да докаже, имало ли е хим оръжие и лаборатории. Даже трудно ще докаже имало ли е доказателства, щото избързаха да се изсерат на метенето, че да не им лъснат голите задници. 

Не, пак казвам - Шойгу се изложи , обявявайки 3 пъти по голяма от Сирия територия, и това си е факт. Припомних  го в аспекта на това до колко и на какво можем да "вярваме" на русктие изявления.

Кавичките  нали разбираш защо ги слагам.

Второ - относно разходите и жертвите - Ами то и никога не е било за цел да се унищожават колкото може повече хора  ! А да се демонстрира сила, прецизност, точност, както го показаха с предишните  томахавки, разбивайки  прецизно наземните им хангари по онова военно летище. :)

Едно че бяха предупредили руснаците за целите , те пък предупредиха Асад, и всичко се размина като на тренировка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Както казах, аз само припомням. А теб пак те хванах в елементарно незнание и поредна личностна простащина.

Да ти припомня ли и помпозните лъжи  на любимия ви Путлер, който 3/ три/  пъти изтегляше войските си от  Сирия ?  :laughing4:

.......става ясно какво и как четеш , и дали въобще нещо разбираш......:laughing4:

Това не е Шойгу , а е преразказано от някой в ТАСС....

Друг е въпросът кой е писал , от какъв зор и какво е правил докато е писал.....и т.н. . Очевидно нямаш глава да го мислиш....да не би да си въобразяваш , че  няма такива като теб "случайно сгрешили"....примерно 1 с 5 (то май тъкмо 5% остават:)) , .....или съвсем "без да иска"като е преписвал - сгрешил между другото....а пък Шойгу хабер да няма какво е казвал .....

В същност това няма никакво значение ! Това което трябва да ти остане в главата , ако може да намери място и да остане е , че освобождават от неканени гости суверенна територия по покана на законно правителството  ....

Ама къде у теб разбиране ? Папагал....защо ли изобщо обяснявам ?

Дай го , както аз ти показвам - лично едно към едно изказване на Шойгу.....!

Та .....хванал си ме за .....шлифера ! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Повечето неща разбира се не са така както си мислиш ти. За русофилството съм ви казвал многократно - тук повечето са путинисти, не русофили.

За медиите само ще ти спомена един дребничък факт - по кабеларката бях преброил 20-на руски програми. всичките им основни пропагандни медии, плюс някои документални, развлекателни и др.

Отделно че за разлика от РФ, където "роскомнадзор" е блокирал  хиляди сайтове /последно и телеграм ще блокират щото не им давали възможност на службите да ти четат активността / , в България няма такова нещо, и всеки може да си пусне която иска руска телевизия ако случайно я няма по кабеларката, да си ползва който иска  месенджер и мрежа.

Не, пак казвам - Шойгу се изложи , обявявайки 3 пъти по голяма от Сирия територия, и това си е факт. Припомних  го в аспекта на това до колко и на какво можем да "вярваме" на русктие изявления.

Кавичките  нали разбираш защо ги слагам.

Второ - относно разходите и жертвите - Ами то и никога не е било за цел да се унищожават колкото може повече хора  ! А да се демонстрира сила, прецизност, точност, както го показаха с предишните  томахавки, разбивайки  прецизно наземните им хангари по онова военно летище. :)

Едно че бяха предупредили руснаците за целите , те пък предупредиха Асад, и всичко се размина като на тренировка.

Да, прецизност и точност...само дето американското командване още оценява щетите :) Цял ден не им стигна. При положение, че разузнавателни спътници минават над Сирия почти постоянно, не знам какво толкова оценяват. Имат три цели за оценяване. Оценява се като видиш - там ли са целите, не са ли. Ако са там, значи си подаваш оставката. Ако не са там, ръкопляскат ти. 

И между другото, как така атакуват два хим склада и хим лаборатория? Тая отрова няма ли да се разпръсне и да умъртви десетки хиляди, ако не и стотици хиляди? Дума е доста близо до Дамаск. А и да не е, има течения, които ще разнесат хлора, нали? Или пак някой ще каже - ама той хлора не е активен. Споко, бягал съм три километра при хлорно обгазяване. Само аз и още един бягахме, другите отказаха. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво има да му оценяват? Ударили някаква барака и пуснали няколко бомби в пущинаците. Да оставим на страна, че самото действие на САЩ и пуделите им са престъпление. Ей така решават и си бомбят. Но за щастие Сирия няма да падне по примера на Либия и Ирак. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Тoни написа:

Какво има да му оценяват? Ударили някаква барака и пуснали няколко бомби в пущинаците.

Пак ли изораха на някой човечец нивата? :D   Да им свалят грубо 70 % от изтреляните " умни " ракети с техника от времето на СССР направо чудесно.

На мене ми е интересно как така имали доказателства за мистериозната химическа атака, които никой не ги е видял де... в четвъртък изпратиха екип за разследване и резултати няма още. Как стават тия работи? Някой ще яде хурката да знаете. Ха извадиха доказателства ,че е било провокация ще падат глави в цял свят. Първи ще е Доналдчо и да се готви Тереза и Макрончо.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквах от руснаците по - крути мерки! Малко ме разочароват. Дано се поправят. Очаквам да поставят под ядрена заплаха всички големи градове на нашите "партньори", че дори и задника на Миро

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Black Power написа:

Очаквах от руснаците по - крути мерки! Малко ме разочароват. Дано се поправят. Очаквам да поставят под ядрена заплаха всички големи градове на нашите "партньори", че дори и задника на Миро

Напротив , постъпиха много умно. Цял свят видя патока Доналд как се насра. Тия неща не се забравят. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръмп: Мисията е изпълнена!

Тръмп е един комедиант и се чудя дали въобще му вярва някой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мацката го обяснява много добре и разбираемо дори и за неспециалисти с малко здрав разум.

Ааааа , ма чакай, това сигурно пак е фейк и пропаганда на руснаците.

А картинката е точно обратната. И това го казвам като човек, живеещ на запад. Нивото на цензура,пропаганда и изопачаване в западния свят е просто нечовешко. Виждам го и сега ,видя се и много ясно при опита за преврат в Турция. Тогава следях българските, немските и тъй като имам колега от Турция, турските медии. И беше потресаващо, колко различни са "новините" с разлика то 1500-2000км ...честните ,безпристрастни новини.

Някои хора може да нямат друга работа и да търсят "уличаващи" несъотвествия за Русия, но хайде да обърнем поглед на западните медии и техните ежедневни издънки. "Специалистите" на някои големи западни медии са , хайде да не ставам нецензурен - "Хвани единия,удари другия"

Или нямаме право, защото "Америка за България" или както там се казват лайнарите , плащащи на разни форумни ботове, може да спрат да дават по някоя троха.

Особенно яко е в клипчето ,как минувачите в "обгазената зона с умиращи хора" гледат тея с камерите как тичат и се чудят какво им става на тези момчета. Да не говорим че децата плачат от това ,че ги изкъртват със студена вода....Абе , пълен фарс.

Гъзолизците на Америка няма да е зле да си включат мозъка и да гледат фактите. А е факт ,че в момента Америка и сие нападат БЕЗ ПРИЧИНА и РЕЗОЛЮЦИЯ Сирия. Без нито едно доказателство и без желание за разследване и диалог. Ирак отново и отново... Само че света вече е доста по-напред с комуникациите и дори и телевизията и радиото да не показват нищо в дадена държава ,всеки с компютър може да си осигури информация от целия свят и сам да прецени кой е прав и кой крив. Е, не знам, но аз залагам в случая против Америка , след като съм си събрал информация от близо 10 изтоника - руски И американски. Да не говорим и как, ако се стигне до директен конфликт, ще захапят дървото. Дори и с конвенционални оръжия. Да, имат техниката за милиарди, но руснака доста прагматично е преценил ,че не може да се състезава със същите суми. Затова за всичко голямо си имат по нещо доста по евтино, което да го контрира. Примерно едно самолетче срещу кораб. Подводничка срещу самолетоносач. Един джип с лазер срещу много ракети и т.н. Всеки, който го пали на оръжия знае за какво говоря...

А да, кое точно е успех от това да изстрляш 100 ракети и да ти свалят 70 от тях с буквално допотопна техника. Бърза справка показва,че C-125 e 1961 a C-200 e 1967 година.Е...и и умните ракети. Като тоя дето е наредил да ги изстрелят.

Макар че , като гледах изявлението на бай палячо имах чуството ,че някой  го e стистнал за топките и го пристисква стимулиращо за да не спре да си чете думичките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Генерал-лейтенант армии США Кеннет Маккензи заявил, что все три намеченные цели в Сирии были успешно поражены. Сирийская система ПВО не смогла помешать союзникам, сказал он на брифинге в Пентагоне, сообщает ВВС. По словам Маккензи, Центр исследований и разработок по химическому оружию в Барзех под Дамаском был поражен 76 ракетами, из них 57 - Томагавки. Цель была «уничтожена». Хранилище химического оружия в районе Хомса было поражено 22 «боеприпасами». В бункер химического оружия Химшун-Сар вблизи Хомса попали семь ракет Скаут. Маккензи заявил, что «по предварительной информации, мы поразили военные цели без вмешательства со стороны Сирии». По словам генерала, все задействованные в операции американские самолеты вернулись на свои базы.

Ама тия си мислят,че някой им вярва. 

преди 3 минути, adersa написа:

Нервите на Тръмп са много слаби и е заплаха за човечеството жалко че другите лидери му удисват на ъкала

Да се готвят китайците. 

http://tass.ru/politika/5126982

Цитат

"Нам стало известно, по информации из швейцарского центра радиологического и химико-бактериологического анализа в городе Шпиц, полученной на условиях конфиденциальности, что эксперты этого центра 27 марта завершили исследование образцов, которые были направлены им из Организации по запрещению химического оружия (ОЗХО), которые были отобраны по линии ОЗХО на месте происшествия в Солсбери", - сказал Лавров.

"Эта лаборатория, в которой я убежден, работают профессиональные и дорожащие своей репутацией ученые, пришла к следующим результатам - я сейчас буду дословно цитировать: по итогам проведенной экспертизы в пробах обнаружены следы токсичного химиката BZ и его прекурсоров, относящихся к химическому оружию второй категории в соответствии с Конвенцией по запрещению химического оружия. BZ является нервно-паралитическим отравляющим веществом, временно выводящим человека из строя, психо-токсичный эффект достигается через 30-60 минут после применения и длится до четырех суток", - указал глава МИД РФ.

"Данная рецептура находилась на вооружении США, Великобритании и других стран НАТО, - продолжил цитировать доклад министр. - В Советском Союзе и России разработок и накоплений подобных химических вооружений не осуществлялось. Кроме того, в образцах также выявлено наличие отравляющего вещества нервно-паралитического действия типа А-234 (вещество, которое британские власти обозначают термином "Новичок" - прим. ТАСС) в исходном состоянии и в значительной концентрации, а также продуктов его распада".

"По оценкам специалистов, установленная высокая концентрация вещества А-234 неминуемо привел бы к летальному исходу, а с учетом его высокой летучести вопрос об обнаружении специалистами центра в городе Шпиц этого отравляющего вещества в исходном состоянии и высокой концентрации представляется крайне подозрительным, потому что период между отравлением и взятием проб был достаточно продолжительным, по-моему, две с лишним недели", - добавил министр уже от своего имени.

Вопрос к ОЗХО

Министр сообщил, что российская сторона обращается в ОЗХО с вопросом, почему информация по делу Скрипалей швейцарских экспертов из лаборатории в Шпице не была использована в итоговом докладе.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Тoни написа:

Да оставим на страна, че самото действие на САЩ и пуделите им са престъпление. Ей така решават и си бомбят.

И като говорим за това, "международното право", защо не изключат САЩ от ООН за това им грубо потъпкване?

Ето какво казват руснаците по въпроса в една историческа справка:
https://www.rt.com/op-ed/424137-srebrenica-syria-un-strike-nato/

преди 50 минути, adersa написа:

Нервите на Тръмп са много слаби и е заплаха за човечеството жалко че другите лидери му удисват на ъкала

Не знам слаби ли са му нервите, или дори въобще е същият човек - че едно говореше преди изборите, друго се получи. Лъга ли или го подмениха?

Тръмп се доказва като поредната марионетка в ръцете на военнопромишления комплекс на САЩ. Но поне не е много сериозен в ударите, иска пушилка да се вдига. Можеше да направят доста по-сериозни поражения от предния път, ама то и тогава контрираха едно "химическо оръжие."

преди 1 час, Tommygun написа:

Или нямаме право, защото "Америка за България" или както там се казват лайнарите , плащащи на разни форумни ботове, може да спрат да дават по някоя троха.

Форумни ботове? Ама това си е баш обида! Не е лесно днес да си бот :) А аз мислех, че не е ботско да се обиждаш?!

Гъзолизците на Америка няма да е зле да си включат мозъка и да гледат фактите. А е факт ,че в момента Америка и сие нападат БЕЗ ПРИЧИНА и РЕЗОЛЮЦИЯ Сирия. Без нито едно доказателство и без желание за разследване и диалог. Ирак отново и отново...

И го правят пред очите на целия свят без да се притесняват. Колко глупави трябва да са хората и колко трябва да не разбират от право, че да мине подобна постановка? Особено пък след миналогодишната такава? Вече и доста американците се пробуждат за пълната несъстоятелност на управляващите там. Единствено имат тука един поклонник със забрадка, който продължава да бие чело пред тях... но го прави защото е скверно и унизително, от мазохизъм.

Какво според вас искат да постигнат американците с тоя удар? Да "спрат" "животното Асад" да използва пак химическо оръжие? Че това трети път ли стана? И мислят, че тоя път "ще си научи урока"? Дотук според мен имаме преекспониране на конфликта, но кога ли ще почнат наистина да удрят?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, by_chechi написа:

.......става ясно какво и как четеш , и дали въобще нещо разбираш......:laughing4:

Това не е Шойгу , а е преразказано от някой в ТАСС....

Друг е въпросът кой е писал , от какъв зор и какво е правил докато е писал.....и т.н. . Очевидно нямаш глава да го мислиш....да не би да си въобразяваш , че  няма такива като теб "случайно сгрешили"....примерно 1 с 5 (то май тъкмо 5% остават:)) , .....или съвсем "без да иска"като е преписвал - сгрешил между другото....а пък Шойгу хабер да няма какво е казвал .....

В същност това няма никакво значение ! Това което трябва да ти остане в главата , ако може да намери място и да остане е , че освобождават от неканени гости суверенна територия по покана на законно правителството  ....

Ама къде у теб разбиране ? Папагал....защо ли изобщо обяснявам ?

Дай го , както аз ти показвам - лично едно към едно изказване на Шойгу.....!

Та .....хванал си ме за .....шлифера ! :lol6:

Една педя глупости, а не ти стигна време да чукнеш в тубата за видео ? :)

Заподядай самозакопаващ се тролчо :

Мацката го обяснява много добре и разбираемо дори и за неспециалисти с малко здрав разум.

По  рашаТВ само такива "обяснения" ръсят :) По назад бях цитирал едно по сериозно изследване на Белингкат, където всичко това на кадрите е обяснено . И за противогазите, и за реакцията на газа, и т.н.

https://www.bellingcat.com/news/mena/2018/04/11/open-source-survey-alleged-chemical-attacks-douma-7th-april-2018/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Тръмп: Мисията е изпълнена!

Тръмп е един комедиант и се чудя дали въобще му вярва някой.

Е как ще е изпълнена мисията, като преди 2-3 часа съобщиха, че още оценяват щетите? Или той като Мей почна - първо действа, оставя мисленето за после, ама после вече е забравил за какво трябва да мисли. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Black Power написа:

И аз съм разочарована! Путин обеща да защити Сирия и сирийците! Трябваше да се намесят изненадващо, в последния момент, да им прихванат ракетите и да им блокират корабите в Средиземноморието! Да им поставят ултиматум - или ще се махнат, или ще стане страшно, да избират! Като времето за отговор е една минута!  Да ги видя тогава!

И щях да повдигна въпроса Германия не я ли е срам след две световни войни, които е загубила, и след участието и в геноцида над  хората не я ли я е срам да участва пак във военни действия? Мислят ли, че имат моралното право пак да участват?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aето че и американския посланник потвърдил че РФ са предупредени за ударите.

https://www.svoboda.org/a/29167769.html

Така че .. всичко е точно...  всички страни "излязоха сухи от водата" както се казва. И америоканците нанесоха удари, които нямаше как да не нанесат след толкова закани, и помогнаха на руснаците да излязат и те чисти, щото и те се заканиха че ще приемат за цел не само ракетите, но и откъдето са изстреляни . Но понеже не е  засегнат "периметъра на руските ПВО" , проблема отпада и дава оправдание защо не са реагирали . Асад също доволен - ударите не са по негови командни центрове, важни комуникационни , инфраструктурни обекти, а по някакви реално необитаеми и второстепенни  сгради :) 

Всичко е точно.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Lumberman написа:

Какво според вас искат да постигнат американците с тоя удар? Да "спрат" "животното Асад" да използва пак химическо оръжие? Че това трети път ли стана? И мислят, че тоя път "ще си научи урока"? Дотук според мен имаме преекспониране на конфликта, но кога ли ще почнат наистина да удрят?

Ъъъъ...нашата замминистърка Захариева каза, че двайсет и няколко пъти ползвали химоръжие. Чудно, как само три пъти го "предупредиха". Пропуск? Айде, разбирам 2-3 пъти да пропуснат, ама 20 пъти...това граничи с геноцид! Геноцид от страна на Запада, ако вярваме на нашата Захариева. Щото двайсет и няколко пъти по 50-100 човека, ето ти няколко хиляди. Къде бе тогава Запада, че позволи това?  Попитаха я, дали била предупредена снощи, тя тръгна да обяснява, че от седмица знаели. Еми то и ние знаехме. Добре, че Каракачанов си го каза - военното ни разузнаване му докладвало, а не "западните ни партньори".  Хубаво, че още имаме разузнаване, че ако разчитаме на чичо Сам да ни пази...опазил ни Господ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Aето че и американския посланник потвърдил че РФ са предупредени за ударите.

Tereza-mei--e1520509906360.jpg

4d622c891fe3a56b28ecfa24f25aabb485383e57датели

Предатели. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване