Премини към съдържанието
peppone1

Как да премахна изискването на код за Сим картата на смартфон?

Препоръчан отговор

Здравейте, телефона е Lenovo A1000 и в настройките на Сим картата няма такава опция да се изключи изискването на код при стартиране на телефона. Има само въвеждане на номер в едно поле и в него като напиша кода нищо не се променя. Служителката в офиса каза че може да го премахне този код, но аз отказах, тъй като телефона беше опакован и се притеснявам да не се разпилеят нещата, щото както знаете много опаковки, а и не ми се щеше да отлепя защитното фолио на дисплея преди се сдобия със стъклен протектор за него, щото както знаете доста трудно се почиства и се разнасят петна и прашинки и се образуват микро драскотини от кърпичката, която е много фина и не може добре да ги отмие добре. Аз ползвам памук, напоен с вода, но и той оставя драскотини. Но да не правя всички тези неща, реших да залепя протектора непосредствено след отлепяне на защитното фолио.

И така реших аз да се занимая, научен и изпатил от таблета, но тук такива настройки няма. Да не би и този телефон да е "пипнат" от операторите?
     Аз помислих че служителката ще премахне кода от самата карта и възможно ли е така да го направят, ако може и по телефона да се свържа с тях, без да вадя картата от телефона, щото вече ме е страх -един таблет се счупи от тези СИМ карти.

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отиваш на сигурност- заключване на сим картата и готово.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси, то било същото като таблета, но съм забравил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от solenka
        Здравейте!
        Ще преподписвам договора си с Мтел и мога да си взема смартфон с еднократно заплащане до 60 лв. Предложиха ми 4 модела. Бих искала да разбера кой е най-добрият от 4.
        Смартфоните са следните:
        1. Lenovo A1000
        2. LG Bello 2
        3. Samsung Galaxy J1
        4. Lenovo A536
        Никога до сега не съм ползвала смартфон. Телефонът главно ще се използва за разговори, Viber и евентуално фейсбук (достатъчно време съм на компютър, така че едва ли ще влизам и от телефона), за камерата - имам си фотоапарат за тази работа. Изобщо не разбира коя операционна система на телефона е най-добрата, почти не разбирам и от милионите приложения към тях. Винаги съм предпочитала телефон с копчета, но старият вече издава багажа и сега ще преподписвам договора си, та за малко пари ми предложиха това. Нямам възможност да отделя повече пари, така че се допитвам до вас, да ме насочите кой е най най от тези 4 модела.
        Благодаря!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.