Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Днес закупих горе изписания телефон от предишния му собственик. Исках да му направя хард ресет, направих го, обаче ми иска от онези FRP защити - имейл и парола. Върнах се при него, обаче стана така, че човекът не помни имейла и паролата. Не мога да му го върна, защото ми беше казал, да не го ресетвам, а просто да изтрия нещата и не го послушах. Та, има ли решение? Преинсталация ще помогне ли? съответния телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тук. Ако мислиш, че ще се справиш се захващай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да помогне и в общи линии имаш апарат за боклука.

пп. Мнението ми се базира на опит с два апарата около мен и дори официалните представители на марките казаха, че няма какво да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ImagineMe написа:

Здравейте! 

Днес закупих горе изписания телефон от предишния му собственик. Исках да му направя хард ресет, направих го, обаче ми иска от онези FRP защити - имейл и парола. Върнах се при него, обаче стана така, че човекът не помни имейла и паролата. Не мога да му го върна, защото ми беше казал, да не го ресетвам, а просто да изтрия нещата и не го послушах. Та, има ли решение? Преинсталация ще помогне ли? съответния телефон

слочайно тази парола и имейла да е за Google профил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Пробвах с мой акаунт, с нов акаунт и пак не става. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ImagineMe написа:

А в сервиз не могат ли да го оправят това?

Единия апарат (Самсунг), за който споменах по-горе, клиент на Виваком още в магазина, при стартирането беше набил несъществуващ акаунт (поне така предполагаме всички) при стартирането на апарат току що купен от него.
Звъняха коде ли не момчетата в офиса на Виваком, че и на официалните представители за България и отговора навсякъде беше един и същи: нямаме какво да направим.
Аз също звънях на познати в 2-3 сервиза, пробваха какво ли не, което пише в интернет и нищо.
Апарата до ден днешен стои като паметник и не се ползва, а е чисто нов.

Това мога да ти разкажа аз.
Ако някой мисли, че може да помогне, нека го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, ImagineMe написа:

А в сервиз не могат ли да го оправят това?

Можеш но както казва по горе algor има голяма вероятност да ти сложат не съществуващ акаун,излишни нерви.

аз имах същия проблем на Lenovo Vibe K5 A6020a40 след Хард-Ресет ми изискваше акаунт на google 

пробваш какви ли не акунти докато не направих baypass на акаунта тоест го изтрих, и така ми позволи да премина на следващите стъпки.

По горе както ти обесних просто следвай стъпките става бързо и лесно няма нужда да го караш на сервиз след като и сам можеш да си го оправиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PopoFF написа:

пробваш какви ли не акунти докато не направих baypass на акаунта тоест го изтрих, и така ми позволи да премина на следващите стъпки.

+1

и аз имах същия проблем с 1 самсунг, след baypass  всичко си дойде на мястото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не стаме с update.app пробвай с sp flashtool ако не знаеш как се флашва пиши,защото доколкото помня медиатреците без батерия се флашваха стоков ром,драйвери и флаштула и става всичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, PopoFF написа:

Аз не съм правил това до сега, но при baypass и триене на акаунта не иска ли парола на същия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, algor написа:

Аз не съм правил това до сега, но при baypass и триене на акаунта не иска ли парола на същия?

Не след като направи те baypass или триене на основния акаунта то се изтрива вече запаметения такъв който се използваше за Google Play и другите данни,след настройването ако решите да използвате Google Play влизате с ваш акаунт и ако пак се наложи да се направи Хард-Ресет-

отново ще ви изисква акаунт тогава  влизате с  вашия който зададохте за основен  преди това ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хорааа, връщам се с добри новини ;д както каза @PopoFF baypass помогна. 
за тези, които имат същия телефон и срещнат такъв проблем цък
Сега телефончето си бачка като ново :):D 
Благодаря на всички за отговорите! Живи и здрави! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimi99stavrev
      Здравейте! От скоро живея във Варна и се водя спортна натура. Изградил съм що годе физика без никаква химия, занимавал съм се с много различни спортове, но единственият ми досег със боен спорт беше борбата преси около 10 години и то за  има-няма и месец. Та питането ми е следното- понеже наближавам 20-те и някак си се чувствам дърт за начинаещ, та да попитам по-вещите има ли във Варна школи, които се занимават с дърти начинаещи? Единствените бойни спортове,  които не желая да практикувам са кикбокс, бокс и ММА, все пак главата ми трябва😉. Благодаря, ви предварително!
    • от MrSmith
      Здравейте! Преди около 3 години, си бях сглобил горе-долу добра конфигурация за годините тогава, но от няколко месеца изпитвам затруднения с игрите като World of Warcraft(retail), LoL, CS:GO, та искам някакъв, хубав ъпгрейд за близките 1/2 години, главно играя горе споменатите игри, конфигурацията е следната:

Дъно: Asrock - H81M-VG4, H81, DDRIII 1600/1333/1066,VGA
      Процесор: Intel i5-4440, 3.10GHz 6MB BOX LGA1150
      Рам: GEIL - 4GB DDR III 1600/Bulk
      HDD: Toshiba 500GB 7200rpm 32MB Sata III DT01ACA050
      Видео карта: Sapphire 2048M R7 265 Dual-X DDR5 PCI-E 3.0/Bulk
      Захранване: Cooler Master K350, 600W PSU
    • от Borislava Mihaylova
      Здравейте! Имам следния проблем.  Преди известно време профилът ми беше хакнат. Опитах какво ли не да си го върна - забравена парола, връзка със съпорт и т.н., всичко прочетено в нета. Е не стана. Единственото, което не опитах, е да изпратя личната си карта - нямам им чак толкова доверие 😁
      Сега вече съм предприела кампания за премахването му, за да не се злоупотреби с личната ми информация. Според вас кой от всичките репорти е най-подходящ? (Някой се представя за мен, фалшив акаунт, хакнат..)
      https://m.facebook.com/profile.php?id=100000463676447&ref=content_filter
      Моля ви докладвайте и да се приключва. Само един ваш клик ще е огромна помощ за мен.  Благодаряя
    • от georgi999
      Здравейте от доста време ме затрудняват едни въпросчета между които винаги си мисля че има повече верни .Благодаря предварително
      1ВЪПРОС-Кое от следните твърдения е вярно
      А)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава съответен обект от class
      Б)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава класа class
      В) jvm не използва класа class
      2ВЪПРОС -кое от твърденията не е вярно ?
      А) конструкторите могат да се задават подразбиране
      Б)конструкторите са полиморфни и претоварени
      В)конструкторите не са полиморфни но са претоварени
      3 ВЪПРОС- Кое от следните твърдения не е вярно ?
      А)final, референция не означава че не може да се променя рефенираният от нея обект
      Б)всички private методи в един клас по подразбиране са final и могат да бъдат предефинирани 
      В)final референция означава че не може да се обвърже повторно в нови обекти.
    • от rinawow
      Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
  • Дарение

• Добави ново...