Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Марио Филипов

Медикаменти за пречистване на организма

Препоръчан отговор

Здравейте,знаете ли някакви хапчета ,който прочистват токсините от организма и самия организъм като цяло ?

Благодаря Предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, хапчето се казва спорт и разнообразна храна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, спорт токсини не извлича. Подобрява тонус и общо здраве, но натрупани токсини не извлича.
Има един способ със слънчогледово олио/зехтин ако можеш да го понесеш чисто в устата си. Всяка сутрин в продължение на 15-20 минути една супена лъжица олио се жабури.
НЕ СЕ ГЪЛТА! Изплюва се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, markata99 написа:

Здравейте,знаете ли някакви хапчета ,който прочистват токсините от организма и самия организъм като цяло ?

Благодаря Предварително !

Лечебен глад?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ExaFlop написа:

Емо, спорт токсини не извлича. Подобрява тонус и общо здраве, но натрупани токсини не извлича.
Има един способ със слънчогледово олио/зехтин ако можеш да го понесеш чисто в устата си. Всяка сутрин в продължение на 15-20 минути една супена лъжица олио се жабури.
НЕ СЕ ГЪЛТА! Изплюва се.

Напротив, почиства организма и то доста добре. Особено бягането. Разнообразната храна също. Дадох този пост просто за да накарам потващия да мисли.

Към постващия.

1. Не прави никакви експерименти с каквито и да било медикаменти без да се консултираш с лекар и без да знаеш точно каква е причината.

2. Всеки един подобен медикамент вреди на организма и не е желателно да се използва продължително време.

3.Ако пиеш, пушиш, друсаш се, работиш с отрови или опасни материали няма медикамент който да те предпази от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

3.Ако пиеш, пушиш, друсаш се, работиш с отрови или опасни материали няма медикамент който да те предпази от това.

Викаш, ние не можем да се справим с токсините. Следва само да си стоим в къщи и да пишем по форуми.

Яко :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова нещо като изчистване на организма от токсини не съществува. Това е шарлатанска измислица да си продават продуктите. Черният дроб и бъбреците вършат тази работа нон-стоп. Що се отнася до олиото, естествено, че след жабуренето с него, то ще е побеляло, но не защото е фрашкано с токсини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Викаш, ние не можем да се справим с токсините. Следва само да си стоим в къщи и да пишем по форуми.

Яко :super:

Никъде не казах, че не може да се справи човек с токсините, нито пък да стои във форумите и да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, skalata_73 написа:

Емо, ти си роден за професор брадче :wors: Сбъркал си си професията.  

Защо? Нищо професорско не съм казал, а и това че някой е професор не означава че е интелигентен или че мисли правилно. Даже напротив. Тези дето се ежат, че са професори по нещо са най-зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Английска сол веднъж седмично, но трябва да си си вкъщи :)   Също и сериозни и напреднали занимания за развитие на ци/чи/ки (може да добавиш още едно "и" преди тези скоби :D )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jojopara написа:

Английска сол веднъж седмично, но трябва да си си вкъщи :)   Също и сериозни и напреднали занимания за развитие на ци/чи/ки (може да добавиш още едно "и" преди тези скоби :D )

Стига глупости! Това не е шега. Ако прави тази процедура всяка седмица ще си унищожи цялата бактериална фауна в червата. Идея си нямаш какво става след това. Профилактика с английска сол може да се прави един път в годината, но не повече. 

Още чакам постващия да каже точно за какви токсини става на въпрос и от какво точно се оплаква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, markata99 написа:

някакви хапчета ,който прочистват токсините

парадокс

хапчетата  са токсини

поти се всеки ден

яж не замърсена храна

дъвчи добре храната

погледни се в огледалото и виж плочките си на корема

пии вода

яж плодове зеленчуци

избягвай  подсладители и консерванти

употребявай  оцет по възможност лично приготвен

има  хора пиещи сода бикарбонат да речем 1 чаена лъжица дневно

и само хубави мисли

ще се оправиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Стига глупости! Това не е шега. Ако прави тази процедура всяка седмица ще си унищожи цялата бактериална фауна в червата. Идея си нямаш какво става след това. Профилактика с английска сол може да се прави един път в годината, но не повече. 

Още чакам постващия да каже точно за какви токсини става на въпрос и от какво точно се оплаква.

Токсини в червата.Имам болки там .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, markata99 написа:

Токсини в червата.Имам болки там .

И как разбра, че болките в червата са причинени от токсини???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

И как разбра, че болките в червата са причинени от токсини???

знаеш ли на колко изследвания ходих и лекарите вдигат ръце и не откриват нищо. Какво може да е ? Освен това пих какви ли не хапчета за гастрити,колити,перитонити ...

Редактирано от markata99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, markata99 написа:

знаеш ли на колко изследвания ходих и лекарите вдигат ръце и не откриват нищо. Какво може да е ? Освен това пих какви ли не хапчета за гастрити,колити,перитонити ...

От какво точно се оплакваш. Аз имам проблем с дебелото черво по рождение, та няма да коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от болки не са изобщо остри,ами дразнещи сякаш ти се ходи по голяма нужда ,но неможеш да се изходиш. Локацията е точно между пъпа и гениталиите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, markata99 написа:

от болки не са изобщо остри,ами дразнещи сякаш ти се ходи по голяма нужда ,но неможеш да се изходиш. Локацията е точно между пъпа и гениталиите

И като ходи на лекар какво ти казаха? Какви изследвания ти направиха??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

И като ходи на лекар какво ти казаха? Какви изследвания ти направиха??

личния ми лекар ми каза че имам възпалена чревна лигавица и че трябва да спазвам диета - имаше ефект след 1 седмица , но после пак започна , изследвания - много са ,част от тях са кръвна картина,ехограф ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, markata99 написа:

личния ми лекар ми каза че имам възпалена чревна лигавица и че трябва да спазвам диета - имаше ефект след 1 седмица , но после пак започна , изследвания - много са ,част от тях са кръвна картина,ехограф ...

Или си нарушил диетата или има още нещо, което трябва да се провери, но това не са токсини. Гарантирам ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Или си нарушил диетата или има още нещо, което трябва да се провери, но това не са токсини. Гарантирам ти.

Какво може да е вече ... Възможно ли е от това че спрях да тренирам футбол(тренирах 3 години) и организма да неможе да се пренастрои или нещо подобно,незнам вече ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Neli Asenova написа:

ще може ли да кажеш какво ядеш 

препечен хляб,сирене,солети - на това съм цял ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...