Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

От една седмица детето ми има суха кашлица.Водихме я при много лекари но нищо не и помага.Когато и даваме лекарства тя кашла по силно. Презноща не спира с кашлицата.Не може да спи от една седмица.Чудя се дали от вируса които на скоо го гара не е усложнил нещо.Единствено и помагат чайовете ама то за кратко време и пак почва.Моля ви помогнете!

Предварително Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

топли дрехи

стъпалата трябва да се хубаво  облечени измръзват най лесно

и малко проветряване и излизане на вън когато е слънчево

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти казал на момента гаргара със сода но това е суха кашлица иначе виж този сайт http://www.lekar.bg/2016/05/17/суха-кашлица/ плодове топли супи слаба е имунната система 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи .... много лекари........ и чудене. Каква диагноза са ви посочили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Емил Костов написа:

"Какво значи .... много лекари........ и чудене. Каква диагноза са ви посочили?"    и мен това ме озадачи

Не може да няма диагноза! Потърсете оше мнения! Прекалено сух въздух, алергени в помещението също може да са причина. Скорошно използване на химикали т.е прясно боядисване или новозакупени мебели. Тютюнопушене в помещението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворете си тема при БГ майките! Там със сигурност ще получите повече съвети. Не, че тук няма да получите, но..............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коклюш споменавали ли са? Може и това да е. Има ли температура? Поема ли шумно въздух преди да започне да кашля?

Редактирано от Гемето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако е инфекция (вирусна или бактериална, все тая) температурата си е задължителна, особено пък щом става въпрос за дете. Е, ако има температура и кашля, какво означава "нищо и няма"? И то след "прекаран вирус"... Айде по- сериозно, какво още трябва да и има?

Ако кашля, но няма температура, може би става въпрос за алергия. Тоест, пак нещо и има... Хората НЕ кашлят, когато им няма нищо! Още повече пък цяла седмица! Поне една ПКК не и ли направиха?

Вижте, във форума дори и на пулмолог да попаднете, само със симптом суха кашлица от една седмица, няма да може да ви даде адекватен съвет.

Аз ще ви кажа само, избягвайте да се лекувате в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.01.2017 г. в 16:30, Емил Костов написа:

на 8.01.2017 г. в 2:40, язе написа:

Ако е инфекция (вирусна или бактериална, все тая) температурата си е задължителна, особено пък щом става въпрос за дете. Е, ако има температура и кашля, какво означава "нищо и няма"? И то след "прекаран вирус"... Айде по- сериозно, какво още трябва да и има?

Ако кашля, но няма температура, може би става въпрос за алергия. Тоест, пак нещо и има... Хората НЕ кашлят, когато им няма нищо! Още повече пък цяла седмица! Поне една ПКК не и ли направиха?

Вижте, във форума дори и на пулмолог да попаднете, само със симптом суха кашлица от една седмица, няма да може да ви даде адекватен съвет.

Какви са тези груби изказвания?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ани1477 написа:

Какви са тези груби изказвания?

Груби изказвания ли?? Къде видя грубост във въпросите, които задаваме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/8/2017 в 2:40, язе написа:

Последните две изречения са верни, другото обаче не. Аз имах пневмония със единствен симптом кашлица. Никаква температура.
Кашлица от една седмица без подобрение - на лекар.

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 часа, flare написа:

Последните две изречения са верни, другото обаче не. Аз имах пневмония със единствен симптом кашлица. Никаква температура.
Кашлица от една седмица без подобрение - на лекар.

Ти дете ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от moonluna
      От 4 години не се теглих и днес се теглих, оказа се, че съм качила 15 килограма за 3 години. Сега съм 64 килограма, преди бях 47-49. Имам ръст 1.50. Напълнях ужасно, аз мисля, че голям фактор за това беше стресът. Точно преди 3 години един ми разби сърцето и от яд почнах да ям. Не спортувах, а и не се движех много, защото бях депресирана. 
      Та така, какво мога да направя освен да спортувам, не мога да оставя хляба, всичко мога, това не мога и вечерта не мога да издържам, все ми се иска нещо, чакам вашите препоръки.
    • от Momchil Lefinov
      Здравейте искам да попитам само дали може лицето да се почисти и да изглежда добре да се махнат бенки , пъпки и др искам просто лицето ми да е гладко , а е направо ужас доста бенки имам и то едната е на носа и другите на бузата искам да се изчистя просто от всичко!
    • от Momchil Lefinov
      Здравейте още от малък постоянно ми израстват някакви черни точки (бенки) навсякъде  , а бе като цяло имам много по лицето имам около 2-3 и то на носа е една от тях...Много е неприятно и на корема имам много има ли някакъв начин да се махнат или няма и ако има още по-хубаво ще е и в домашни условия да мога да ги махна с някаква рецепта...Много ме дразнят!!
    • от dontgive afuck
      Здравейте, много противоречиви отговори получавам напоследък относно един въпрос. 
      Ако черния дроб е леко увеличен, в следствие на алкохолна злоупотреба, при спиране на алкохола за 1-2 месеца и прием на съответните лекарства (Трансметил/Лагоза), може ли органа да възстанови нормалните си размери, така, както е бил преди злоупотребата, заедно с ензимите и т.н. показатели...
         Навсякъде, където съм чел досега, пише, че ако увреждането не е необратимо (цироза/рак), за няколко седмици черния дроб може да се възстанови напълно, а днес лекарят ми каза, че въпреки, че увреждането ми не е тежко, той ще си остане увеличен, защото просто когато се увеличи един път, не може да се върне към нормалните си размери......Изпадам в тотално противоречие, бих се радвал да получа няколко компетентни мнения по въпроса или насоки. Попринцип се доверявам на лекарите, разбира се, но подобно противоречие много ме озадачава. 
       Благодаря!
    • от Audibmw Audibmw
      Здравейте това ми е първият форум надявам се да няма хейт , но от известно време ме мъчи това че съм слаб момче съм на 17 почти 18 години висок 185 а тежа само 60 кг. Въпросът ми е как да кача килограми ям през 3 - 4 часа от както се помня и нито качвам нито свалям ..До колкото разбрах трябва да съм поне 80 кг но уви не ми се получава. Разбрах че и имало някакви гейнъри който помага ли но не съм запознат благодаря на всички съветващи предварително
  • Дарение

• Добави ново...