Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Създаване на нещо като Форум

Препоръчан отговор

Привет момчета!

Правя сайт с wordpress и искам да добавя нещо като Members Area или нещо като форум в него. Сайта трябва да има функция за работниците в него(буустъри) да могат да виждат списъл с поръчките(дори да трябва да го добавям ръчно) и да избират коя искат да направят. Всеи работник трябва да може да взима до максимум примерно 3 поръчки. Когато вземе поръчка другите работници не трябва да могат да я вземат. Трябва да бъде нещо такова:27e57f1909a048cb931d04524380221d.png

Когато се натисне Accept Order трябва да се отваря стая в която да има чат + полета в, които клиента да може да въведе информация за акаунта с която буустъра да може да работи + информация за поръчката Started Division/Current Division/Desired и т.н. Също трябва да има бутончета, които да бъдат виждани само от буустъра Да качи снимка(доказателство когато е направил поръчката) друго бутонче което да ъпдетва Current Division и 3-то да маркира поръчката за готова. Когато маркира поръчката за готова трябва да отиде в нов списък само за акаунта на буустъра като тук >>> cd0a2a16dd89743784fb01d13193bf32.png

Мислех си самия форум да има 2 менюта Orders и Profile като профила си е нормален профил с определени неща за буустъра, а Orders да е разделено на 3- Avialiable Orders / Current Orders / Completed Orders

Някой може ли да ми даде идея как да стане или да ми помогне да го направим? Това е линка за сайта ми www.top-eloboost.com Само това остана да се довърши :(

Също така трябва да измислим как когато клиента си купи нещо през калкулатора да се създава автомачино страница и там да чака за буустъра!

Скайпа ми е georgi_nikolov0
Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Ето линк

Много такива уроци и прочие гледах в интернет от 3-дни го мисля това, но не мисля, че с този плъгин мога да направя списъците и повечето неща като цяло!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ZooMweBG написа:

Много такива уроци и прочие гледах в интернет от 3-дни го мисля това, но не мисля, че с този плъгин мога да направя списъците и повечето неща като цяло!

А това дали ще ти свърщи работа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ZooMweBG написа:

Не, не мисля :(

Вероятно искаш нещо като това, така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Емил Костов написа:

Вероятно искаш нещо като това, така ли е?

Отваря ми сайт за фрийлансъри и не не ми трябва фрийлансър.. 

Редактирано от ZooMweBG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ZooMweBG написа:

Отваря ми сайт за фрийлансъри и не не ми трябва фрийлансър.. 

Така е да, но това което искаш е горе долу същото. Да се регистрират твоите хора и да приемат задачи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Така е да, но това което искаш е горе долу същото. Да се регистрират твоите хора и да приемат задачи.

Да може би нещо такова тогава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ZooMweBG написа:

Да може би нещо такова тогава!

Тоест искаш твоите хора да се регистрират, да имат различен приоритет, да си избират задача, която ти ще даваш и като я приключат при теб да излиза че е готова. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Тоест искаш твоите хора да се регистрират, да имат различен приоритет, да си избират задача, която ти ще даваш и като я приключат при теб да излиза че е готова. 

Дам, за да мога примерно в неделя всяка седмица да им изпращам парите. Описал съм всичко подробно в темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ZooMweBG написа:

Дам, за да мога примерно в неделя всяка седмица да им изпращам парите. Описал съм всичко подробно в темата

А те ще виждат ли парите, които ще им даваш или ще им ги изпращаш след свършена работа.???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

А те ще виждат ли парите, които ще им даваш или ще им ги изпращаш след свършена работа.???

Да разбира се те избират поръчките спрямо парите. Примерно 50% от поръчката трябва да отива за тях. И в края на седмицата им ги изпращам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще трябва да използваш няколко плъгина. Ще се поразровя да видя какво може да ти е от полза. Даже ще питам човек който е много навътре с WP, но това ще стане в понеделник чак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Емил Костов написа:

Тук ще трябва да използваш няколко плъгина. Ще се поразровя да видя какво може да ти е от полза. Даже ще питам човек който е много навътре с WP, но това ще стане в понеделник чак.

Благодаря! Ще чакам с нетърпение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от [email protected]
      Продава се дизайн за Гейминг блог (Може да се превърне и в спортен блог)(Jnews) за Wordpress с Demo Content (по желание).
      Съдържа:
      - Elementor & WP Bakery Page Builder
      - Gutenberg Support
      - Premium Features
      - Layout Creation
      - Front end post sumbission
      Изисква се от купувача:
      + Домейн и хостинг
      + WPress логин с pw и user
      Цена само за дизайн 90лв.
      Цена с контент 115лв.
      Цена за дизайн + Контент + SEO 200лв.
      DEMO: https://jnews.io/game/

• от Elll7331
      Здравейте, имам задача от списъци в C++ със следното условие: Да се състави функция за изваждане на две числа, представени чрез списъци (може и двусвързани). До момента съм написала следния код, но списъците не се извеждат на екран и не се извършва изваждането. Бихте ли ми казали къде греша, тъй като в момента го изучавам и се затруднявам. Ще ви бъда много благодарна, ако ми помогнете. 😊
      #include <iostream>
      using namespace std;
      struct elem {
          int key;
          elem *next;
      }
      *list1 = NULL, *list2 = NULL, *list3 = NULL;
      void add1(int n, elem *start)
      {
          elem *p = start;
          start = new elem;
          start ->key = n;
          start ->next = p;
      }
      void list(elem *start)
      {
               elem *p = start;
              cout << "Spisyk:";
              while (p) {
                  cout << p->key << "\t";
                  p = p->next;
              }
              cout << endl;
      }
      int main()
      {
          int i, j;
          cout << "\n Vyvedete pyrvoto chislo: ";
          do
          {
              cin >> i;
              if (i > 0 && i < 10)
                  add1(i, list1);
          } while ((i>=0) && (i<10));
          cout << "\n Vyvedete vtoroto chislo: ";
          do
          {
              cin >> j;
              if (j > 0 && j < 10)
                  add1(j, list2);
          } while ((j >= 0) && (j<10));
          elem *p = list1, *q = list2;
          int pr = 0; //Пренос
          int c = 0;
          while ((p != NULL) || (q != NULL))
          {
              c = 0;
              if (p != NULL)
              {
                  c -= p->key;
                  p = p->next;
              }
              if (q !=NULL)
              {
                  c -= q->key;
                  q = q->next;
              }
              if (pr > 0)
                  c -= pr;
              if (c > 9)
              {
                  c -= 10;
                  pr = 1;
              }
              else
              pr = 0;
              add1(c, list3);
          }
          if (pr > 0)
              add1(pr, list3);
          list(list3);
      }
    • от Antoan Donchev
      Да се състави програма на С++, която използва функция за извеждане на екрана нечетните елементи на списък с начален указател START.Ако някой има идея как трябва да се реши ще бъда благодарен.
    • от силвия димитрова стефанова
      Здравейте! Имам задача да намеря най- често срещания елемент в списък и колко пъти той се среща в списък с начален указател pstart. Може ли помощ?
    • от reni999
      Здравейте, задачата ми е да съставя функция, която намира най‐често срещания елемент и колко пъти той се среща в списък с начален указател pstart. Направила съм функция за търсене,но тя е за намиране на конкретен елемент.Съвети?
      #include <iostream> using namespace std; struct elem { int key; elem* next; }*pstart = NULL; void add(int n) { elem* p = pstart; pstart = new elem; pstart->key = n; pstart->next = p; } void izvedi() { if (pstart) { elem* p = pstart; cout << "Spisukut e " << endl; while (p) { cout << p->key << " "; p = p->next; } } else cout << "\n Prazen spisuk"; } void search(int n) { elem* p = pstart; if (pstart) { while ((p->key != n) && (p->next)) p = p->next; if (p->key == n) cout << "\nTurseniq element e nameren"; else cout << "\nElementut ne e nameren"; } else cout << "Spisukut e prazen"; } void element() { int num; do { cout << "Vuvedi element "; cin >> num; add(num); } while (num != 0); izvedi(); cout << "\nVuvedi stoinost,koqto iskash da potursish?"; int n1; cin >> n1; search(n1); } int main() { int izbor; char izborDrOp; system("cls"); // изчистване на екрана- do { //Цикъл за менюто do { cout << endl << "\n\t\t\t ****************** M E N U ******************\n" << endl //извеждаме на екрана << "\n\t\t\t 1.Izvejdane na stojnost: \n" << endl //извеждаме на екрана << "\n\t\t\t 2.Tarsene na element: \n" << endl //извеждаме на екрана << "\n\t\t\t 3.Izvejdane na elemen': \n" << endl //извеждаме на екрана << "\n\t\t\t *******************************************************" << endl //извеждаме на екрана << "\n\t\t\t Вашият избор:" << ""; //извеждаме на екрана cin >> izbor; // Въвеждане на число от масива } while (!(izbor > 0 && izbor < 3)); // докато 'izbor' е от 1 до 10 switch (izbor) { case 1:system("color F1"); { system("cls"); // изчистване на екрана element(); } break; case 2:system("color F5"); {system("cls"); // изчистване на екрана int n; search(n); } break; case 3:system("color FA"); {system("cls"); izvedi(); }break; } cout << "Друга операция ? (y/n)"; cin >> izborDrOp; } while (izborDrOp == 'y' || izborDrOp == 'n'); return 0; //system("pause"); }  
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване