Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      По-рано един от «бащите-основатели» на интернет Тим Бърнърс Лий заяви в интервю за списание Vanity Fair, че интернет е претърпял крах, вместо да служит на човечеството. По данни на СМИ, сега екипът на Бърнърс-Лий работи над проект за «алтернативен» децентрализиран интернет с кодово название DWeb.

На третата Децентрализирана уеб среща, която се състоя по-рано в СанФранциско с участието на около 800 специалиста, Бърнърс Лий представи проект за създаване на децентрализирани социалноо приложение Solid (social linked data), разработено в Масачузетския технологически институт, съобщава ИА REX. «В интернет може да съществоува друго общество, ако предоставим на хората анонимност и им върне контрола над данните им. Ние строим цяла екосистема», — казва Бърнърс-Лий.

https://solid.mit.edu/

• от ilper
      Може ли някой да предложи таблет с добра скорост от рутер. Един стар Самсунг таблет хваща 25 Мб, но е хубаво да е поне 40. Имам нет от Кулбокс, който го дават 1 Гб. Рутера е на 5 м и до таблета стигат мисля 50 Мб. Но казват че той имал ограничения и не можел да хване тази скорост, т.е. хваща половината. 
      Изобщо не съм наясно как се определя скоростта на комп. Имам един друг комп (5-7 г). който с кабел хваща 100 М от 1 Г!!! Такива му били параметрите!
      Таблета е най вече да се гледат филми и др. онлайн! Памет не ми трябва много (20 Г ще е ОК), но бързодействие да! Освен това не ми се дава повече от 300 лв.
    • от Zami Dexter
      Привет,
      Питането ми е за кв. Света Троица, гр София.
      Знаете ли доставчици, които предлагат интернет без дългосрочен договор? С други думи - безсрочен договор. месец за месец да се плаща. Както са надежда.нет, които нямат покритие за блока ми.
      Благодаря предварително.
    • от Велико Русанов
      Здравейте
      Взех си рутер, моделът е Netgear N150. Влязъх в настройките на рутера вкараха ip-адресите и mac-адреса и Wi-Fi тръгна. Но проблема е че на компютъра нямам интернет а незнам каква е причината, понеже и не съм много на "ти" с тия работи, ще кача снимка с това какво ми излиза на компютъра. Благодаря! 

• от Bashmachkin
      Здравейте,
      Ще гледам да съм максимално кратък, но мисля, че няма да ми се получи, защото и аз незнам как точно да обясня проблема си. Общо взето тази програма InstallShield Update Service Scheduler  съм я забелязал, че ми работи на background-a от доста време, не ми създаваше проблеми, затова я игнорирах, но от няколко дена насам се случи нещо много сериозно, просто ми спря достъпът до определни уеб-сайтове с грешки от сорта:
      400 Bad Request
      Bad Request
      Your browser sent a request that this server could not understand.
      Също:
      This site can't be reached

Освен това, някой сайтове, които мога вече да отворя - не ми позволява да виждам никакви изображения, само рекламите си стоят и текста, мястото където трябва да има снимка и пр. си стои сивичко..
      Ако изключа гореспоменатата програма, изцяло ми спира нета - имам интернет връзка, но не мога да вляза никъде.
      В опита си да оправя проблема направих следното:
      Отвярям regedit--->Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Mic rosoft\Internet Explorer\Control Panel "Connection Settings" 1--->0 
      След това отидох в Control Panel\Internet Options\Connections и смених LAN settings от use proxy на automat detect. И ето тук се случва това, което ме притеснява, щом затворя прозореца за LAN настойките, последното си се връща както си е било - proxy-to си става тикнато, a аutomat detect - не, пробвах да си ресна компа след смяната 1-0 , но без ефект, забелязах също и, че се е върнала и тази настройка (пак си е на 1)
      Ако трябва да съм честен, не знам какво прави това 1-0, само знам че като е на 0, ми позволява да си отворя LAN настройките, иначе си стои сиво.
      Ще съм благодарен на всички, които ми дадат някакъв съвет относно как да оправя нещата, защото в момента се чувствам наистина в безизходица. Някои от сайтовете, които ми блокирва тази програма са ми важни, а не мога да вляза в тях поради една така глупава причина..
      Благодаря на всички ви предварително.

• Дарение

• Добави ново...