Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хубава батерия 2 рам 4 ядра не е зле хич даже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прецени дали си струва риска да закупуваш безименен телефон при наличието на доказали се такива с 50-тина лева по-скъпи.
Друг е въпроса, че има доста голям шанс телефона да се задържи на митница и да платиш 20% (ДДС) върху сумата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм си харесал този: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_282874.html?wid=11  - 5.5" inch ,  4, 150 mAh батерия. но от поддръжката ми отговориха че бил извън наличност, аз ги питах дали може да ми "орисуват" капака отзад но както и да е :D Щял да бъде наличен до 2-3 седмици... но не знам дали само за белия се отнася или за всички цветове, най-вероятно е второто. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, [email protected] написа:

бил извън наличност

Е как така ? В момента го продават.
Такъв купих миналата година за жена ми. Тя го използва само за разговори и разглеждане на снимки. Изкарава по 5-6 дена без проблеми, но все пак не се натоварва изобщо.
Проблем е неправилното отчитане на заряда на батерията. За един ден пада на 1% и после изкарва още 4-5 на това положение.
Камерата не е добра.
Като за $80 е много добър.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей така, сега им е новата година и не им се занимава с това. Повечето от китайците почват да шипват чак февруари месец.

ПС: Гледам, че имат и европейски склад, уточни ли от къде искаш да го поръчаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, XYconstant написа:

Ей така, сега им е новата година и не им се занимава с това. Повечето от китайците почват да шипват чак февруари месец.

Едно е да се забави изпращането, друго е да няма наличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, XYconstant написа:

Щом го няма в наличност ще се забави изпращането.

Za1FBC5.png

Да пише някъде, че няма наличност ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали не си мислиш, че ще спре да събира поръчки, дори когато "няма наличност" или просто не иска да се занимава около техните празници? Поръчки се събират постоянно и се шипват, тогава когато имат в наличност, като предварително се известява купувача, дали е съгласен да изчака, колкото е нужно, поне така правят по-големите търговци с по-големи количества.
В този случай все някой ще приеме да изчака и ще има стока за шипване февруари месец, отколкото да disable-не бутона "Add to card" в сайта и дотам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, XYconstant написа:

Нали не си мислиш, че ще спре да събира поръчки, дори когато "няма наличност" или просто не иска да се занимава около техните празници? Поръчки се събират постоянно и се шипват, тогава когато имат в наличност, като предварително се известява купувача, дали е съгласен да изчака, колкото е нужно, поне така правят по-големите търговци с по-големи количества.
В този случай все някой ще приеме да изчака и ще има стока за шипване февруари месец, отколкото да disable-не бутона "Add to card" в сайта и дотам?

gYECiKP.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах го сега преди час-два, че преди чаках да ми оправят един "трансфер" от банката и да платя от PayPal..ще постна тук за статуса... около 155 лв общо... заедно със "застраховка на доставката" или нещо друго, която надявам се да включва и проследяващ номер, Пише на метод на доставка:  "method: Netherlands Post Registered" и вече поръчката е "Packed", т.е - "Опакована" ...  сега цъкнах и на "Dipatch faster", - "Изпратете по-бързо", като одеве ми даваше server error, а се ми излезе набързо за 2 секунди едно малко прозорче пак и нещо от сорта "Благодарим ви за вашата заявка, нещо си, благодарим ви за вашето търпение" - доколкото видях... ;)

А, ето го, цъкнах го общо 3 пъти дано не съм ги вдигнал под тревога :D

Цитат

Thank you for your " Dispatch Faster " request. Your order will receive priority processing. Thank you for your patience!

"Приоритетна обработка" ... Сега остава само да чакам "Product dispatch"

П.С: И за такива оферти, които са пирмерно на "Flash sale" - ако не платиш до 30 минути отказват поръчката автоматично, а за "обикновените оферти" е до 24 часа.

Поръчал съм "златния" цвят, от него в момента пише че има  34 Pieces left , та намалят - вчера бяха 36 или 37 например, така че все някога ще е OutOfStock, а то си има и таймер за цената...

Иначе за рисунките отзад ( 1453775180678536.jpg )

- казаха ми че не предагали тази услуга в момента, надяват се че ги разбирам, както пише и във "често задаваните им въпроси" ;)

На другите въпроси - явно трябва други "билети" (запитвания) да си пусна за тях, не отговориха дали ги има в наличност и ако няма ги помолих да ми предложат други на същатата цена пак с голяма батерия.

Ето "разговора':

buH7FNM.jpg

П.С2 Междудругото от този сайт имат по няколко склада за някои продукти - например з атози има "Хонк-Конг 1"  и 'Хонг-Конг 2", както и в Европа, но от там цените са или малко по-скъпи, или няма опция за безплатна доставка, което пак увеличава значително сумата.

преди 1 час, XYconstant написа:

ПС: Гледам, че имат и европейски склад, уточни ли от къде искаш да го поръчаш?

Колкото по-сложни въпроси им задаваш, толкова по-неудовлетворителен отговор ще получиш ! ;) трябва да ги питаш едно по едно, тя една Cortana като се замисля е "по-реагираща"... :laughing5:

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, особено ако искат да те увъртят и още повече, ако има как да си им клиент завинаги, но към момента да те отсвирят.

Би трябвало телефона да дойде бързо, подсигури си през това време читав rom, защото някои китайчета идват с вкарани рекламни програми и са неизползваеми без да се префлашнат. Дано твоя не е от тия, щом си го поръчал от EU склада.

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е, стига - нали @Ken спомена че има такъв. Пък и ще му съсипя гаранцията... 350 дни май е ... : D То и да го root-на - пак отпада.

Аз даже не смея един root от PC да направя, на един друг телефон, защото само от компютър може с odin и т.н... но после трябва да му вадя батерията толкова пъти, колкото е необходимо, "за да се събуди", та не искам да пробвам, че не е и мой. :D  (Има клипчета в YouTube и там уж става, но ... по-скоро това е "форсмажорен" ROOT, след като с KingRoot и Root 360 не може ... ? Но както и да е ; ) ) Мисълта ми беше че и ROM не съм флашвал, та е по-вероятно аз да го съсипя от колкото да дойде съсипан.

П.С: От HK склада поръчах, нещо недоразумение ли стана >? :} Да вярно е, че пише "Унгарска  Холандска поща", та знам ли ги от къде ще го пратят...

Цъкни на GOLDEN тука: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_354207.html?wid=11 и излиза само: 

Warehouse Options:  HK-2 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мммда, само в Хонконг го имат на склад.

Тия гаранции от китайци ми се струват "гаранция-Франция". Дори и да даде дефект, то ще трябва да го върнеш на китаеца с твои разноски (вероятно), който обаче може да не ти го прати обратно след отстраняването на проблема. За това и се предпочита закупуването на устройства от нашите технота, точно поради факта, че имаш някаква сигурност откъм гаранция.

По-скоро се моли да е читав. Не съм взимал нищо от gearbest, но предполагам положението не е много по-различно от това в ebay/AliEx, а там нещата са такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да схвана защо някои хора продължават да купуват телефони, които вместо хардуерни бутони под екрана губят цял сантиметър лента с емулирани BACK/HOME/MENU бутони на самия екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ? ;) Това да не ми е HP таблета с KitKat... :D

На белия трудно се забелязват, затова ето го този моят : 1482470614899052059.jpg

Мисля че ясно се вижда поне стрелкичката долу вдясно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, zemonti написа:

Не мога да схвана защо някои хора продължават да купуват телефони, които вместо хардуерни бутони под екрана губят цял сантиметър лента с емулирани BACK/HOME/MENU бутони на самия екран.

Какъв е проблема, който какъвто дизайн му харесва, такъв купува. Не всички имат еднакъв вкус, като твоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, [email protected] написа:

Какво ? ;) Това да не ми е HP таблета с KitKat... :D

На белия трудно се забелязваят, затова ето го този моят : 1482470614899052059.jpg

Мисля че ясно се вижда поне стрелкичката долу вдясно...

Това е практичното  (от гледна точка на клиента) решение. Капацитивните бутони под екрана наистина усложняват технологично устройството, но ти увеличават полезната площ. Поздравления!

Спомням си по-лани,  когато от Galaxy Note 3 минах на Motorola Nexus 6 и се оказа, че въпреки по-обемистото и тежко тяло имам по-малък екран. Дадох го на дъщеря си да си гледа YouTube на него.

BTW преди седмица поръчах тази нова глезотия:

http://www.dx.com/p/doogee-y6-android-6-0-4g-phone-w-6-5-fhd-3gb-ram-32gb-rom-852450431#.WHjY6HOvDqB

Редактирано от zemonti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.01.2017 г. в 11:19, Ken написа:

Едно е да се забави изпращането, друго е да няма наличност.

на 13.01.2017 г. в 11:20, XYconstant написа:

Щом го няма в наличност ще се забави изпращането.

Днес са го изпратили. Има номер, но гледам че на сайта на унгарска поща не фигурира България като "поддържана страна" за проследяване, но ще видим по-късно. Има и други сайтове за проследяване все пак като http://packagetrackr.com Получих и снимка на пакета - потвърждение, макар и с неясно качество. Има и е-фактура, на която всичко е обявено като 22.60, може би това пише и на плика, за ибягване на задържане и т.н. може би. (Не съм искал да е "gift" / "подарък")

Черния вече май е изън наличност, но не пише "OutOfStock", иначе на белия пише един останал, а за моя доста... и пише за този телефон че по принцип се праща между 17 и 29 януари, но може би като съм им дал "Dispatch Faster", за което писах по-горе са го пратили още на днешна дата. Даже е меду 18ти и 30ти... (вече).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е писана 22.60 $/€, то ще бъде спряна на митница (>30 лв.) и дължиш 20% ДДС върху реалната стойност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 155 лева страхотна сделка си направил тествай на място :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, XYconstant написа:

На какво място, след като идва с Български пощи? :D

е като дойде във България имам предвид :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, ама дори и да намери нещо дефектно - няма на кого да се оплаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...