Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Samsung Galaxy A5 (2017)

Person
 Сподели

Препоръчан отговор

Мислех да си купувам модела от 2016 год., но сега като видях, че излиза скоро (събрах критики от Модератор) реших да почакам малко...: http://www.digital.bg/samsung-galaxy-a3-(2017)-i-galaxy-a5-(2017)-shte-se-prodavat-v-evropa-ot-qnuari-article552156.html. Кажете струва ли си.? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Huawei P8 Lite 2017 - 249 Евро

За тези характеристики това е добро спрямо цената.

https://www.kaldata.com/телефони/huawei-представи-красивия-смартфон-p8-lite-2017-235242.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, хора, момчето търси мнение за конкретен модел Самсунг и затова е пуснал тема в този раздел, а не иска предложения за избор на апарат по дадени параметри.

Съобразявайте се с това къде са темите и какво е заданието на автора, че ако всеки се втурне да пише каквото му падне, темата ще отиде в коша набързо.
Дайте да помогнем на момчето, а да не му пречим и объркваме.
Съгласни ли сте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, algor написа:

А бе, хора, момчето търси мнение за конкретен модел Самсунг и затова е пуснал тема в този раздел, а не иска предложения за избор на апарат по дадени параметри.

Съобразявайте се с това къде са темите и какво е заданието на автора, че ако всеки се втурне да пише каквото му падне, темата ще отиде в коша набързо.
Дайте да помогнем на момчето, а да не му пречим и объркваме.
Съгласни ли сте?

Аз лично го смятам за помощ като му казват че за съответния модел не си заслужава да се дават толкова пари. Ако е решил да робува на марки това е друг въпрос. 

Въпроса му е - струва ли си? Отговора очевидно е - не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, techmaniac написа:

В България предлага ли го някоя фирма. ? Ааааа Извинявай!  Първо го търсих кой го предлага, после видях,  че го очакваме в края на месеца. За това ще изчакаме дали единия, дали другия...

Редактирано от Person (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, как да го предлага... :D  Новината е от вчера, в края на месеца ще го пускат на пазара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, techmaniac написа:

За тези характеристики това е добро спрямо цената.

https://www.kaldata.com/телефони/huawei-представи-красивия-смартфон-p8-lite-2017-235242.html

Нещо страшно ми прилича на Google Pixel. 

преди 5 часа, Person написа:

В България предлага ли го някоя фирма. ? Ааааа Извинявай!  Първо го търсих кой го предлага, после видях,  че го очакваме в края на месеца. За това ще изчакаме дали единия, дали другия...

Нищо лично, но и Samsung-а още не го предлагат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, niki292002 написа:

Нещо страшно ми прилича на Google Pixel. 

Не знам. Обаче ми изглежда доста свеж и семпъл модел. Тука не знам на каква цена ще го пуснат, обаче си заслужава според мен вниманието. Единствено тези 16 GB вътрешна памет са малко вече, но пък това да му е кусура, щом има слот за памет карта. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече го намерих в България за 835 лв тук: http://www.citytel.bg/samsung-galaxy-a5-2017. Утре ще позвъня и ще Ви кажа....

П.П.- Проверих на 17.01.2017  год. нямат го още...ще чакаме....     , ако се появи  по-ра но Huawei P8 Lite (2017) и е по-евтин тогава ще има избор....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Person написа:

Вече го намерих в България за 835 лв тук: http://www.citytel.bg/samsung-galaxy-a5-2017. Утре ще позвъня и ще Ви кажа....

Да...

Цитат

Доставка до 5 работни дни

...които стават 15, че и повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Появи се вече на пазара и другото предложение, което ми предложи 'technomaniac': Huawei P8 Lite (2017) на цена 499  лв. То е с по-малко RAM памет- 16 GB,  но иначе е със същите показатели. Ще изчакам една седмица (да видя и другите предложения) и тогава ще купя....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави разлика между оперативна памет и вътрешна памет. (RAM и ROM)

В момента на пазара, смартфона с най-много ram e OnePlus 3, а той има едва 6 гигабайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, niki292002 написа:

Прави разлика между оперативна памет и вътрешна памет. (RAM и ROM)

В момента на пазара, смартфона с най-много ram e OnePlus 3, а той има едва 6 гигабайта.

Я пак? LeEco Max 2 модел от април 2016 е с 6 GB ram. Както Galaxy C9, Mi Note 2 са с 6 GB рам. Не е само Oneplus3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Уолтър Уайт написа:

Я пак? LeEco Max 2 модел от април 2016 е с 6 GB ram. Както Galaxy C9, Mi Note 2 са с 6 GB рам. Не е само Oneplus3

Беше пример. (отделно и е един от най-известните модели от изброените)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, niki292002 написа:

Беше пример. (отделно и е един от най-известните модели от изброените)

Ти каза в момента на пазара смартфона с най много рам е.

Известен, но не в Европа. Поне аз не съм виждал някой да го има.

А колкото до темата може да си вземеш нещо по-добро за малко пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1/14/2017 в 23:01, Person написа:

От утре се продава във Виваком и цената му ще е около 750 на свободна продажба без план.
С моя план (18 лева) е 600 лева апарата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'algor' Аз го намерих в онлайн магазин без договор за 784 лв. Ще чакам да го пуснат в Техно магазините (да го видя и пипна). Те сега излизат по магазините...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване