Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте моля да ми кажете дали това лого от снимката е оригинално и дали е притежание на известната модна марка Богнер , питам ви защото имам един такъв зимен елек с това лого и не мога да разбера дали е оригинал или менте.

Благодаря. 

brand.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпрос без никакво значение 

оригинал не оригинал всеки може да си ушие подобно нещо спезциално за дрехите вече няма разлика между менте и оригинал   освен че оригинала е по-скъп и уж е по- добър от ментетo  на хартия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Yvan Sergeev написа:

въпрос без никакво значение 

оригинал не оригинал всеки може да си ушие подобно нещо спезциално за дрехите вече няма разлика между менте и оригинал   освен че оригинала е по-скъп и уж е по- добър от ментетo  на хартия

Само дето ментетата след първото изпиране започват да приличан на парцал, усукани ръбове и т.н. Качеството си има цена и то не се купува заради някакви буквички или лого, а заради самото качество на дрехата.

То и обувки за 30 лв. и за 300 лв. на практика са все обувки и не ходиш бос, но разликата в качеството на материалите, изработката, кройка, модел и т.н. са коренно различни и няма база за сравнение

Колкото до логото - за първи път го виждам.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е оригиналното лого на Bogner .Виж сам в оригиналният им сайт е „В“ в кръг,а отдолу пише BOGNER.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ostavime написа:

То и обувки за 30 лв. и за 300 лв. на практика са все обувки и не ходиш бос, но разликата в качеството на материалите, изработката, кройка, модел и т.н. са коренно различни и няма база за сравнение

https://www.youtube.com/watch?v=xe4iuw5vZuY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ostavime написа:

То и обувки за 30 лв. и за 300 лв

300  лв си е набутвация

по добре 10 чифта за 30 лв за 10 години всяка година да сменям отколкото здрави  за 300 лв и да даръжат 10 години защото се вмирисват  и протъркват от вътре.

и обикновено  обувките където съм купувал до сега за 30-40 лв са издържали 3 години и повече без проблем

що се отнася до материалите са същите както и тези от 300 лв-гума-кожа- пластмаса- лепило

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

300  лв си е набутвация

по добре 10 чифта за 30 лв за 10 години всяка година да сменям отколкото здрави  за 300 лв и да даръжат 10 години защото се вмирисват  и протъркват от вътре.

и обикновено  обувките където съм купувал до сега за 30-40 лв са издържали 3 години и повече без проблем

що се отнася до материалите са същите както и тези от 300 лв-гума-кожа- пластмаса- лепило

Може и да си прав. Въпрос на гледна точка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Шушана -версия на А.Х.Т.sekirata cekupama  и други версии ОРИГИНАЛА - Оригиналната песен Шошана (1955) В крайна сметка Шушана или Шошана, отговорете си сами
      Цеца и Велчо Велеви - Шошана
      SUZANA (ШУШАНА) - Grup Soyut ft. Ork.Kardeşler

Andreas - Shushana (Greek Version) / Андреас - Шушана 2018
      Mona - Shushana (Alpha Dogg BG Remix)

• от Conception.design.view
      Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 
      Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа
      за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.
      Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 
      Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.
      Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.
      И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 
      Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 
      Благодаря предварително !

П.С.
      Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.
      И в крайна сметка 
      за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 
      За мен работата е като огледало.
      Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.
      В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;
    • от Maistor Plovdiv
      ДЪРВЕНИ КЪЩИ БЪЛГАРИЯ организират web конкурс за фирмено представяне,изискванията са за винтич  визуализация , има прикачени примерни модели за ориентиране. Моля  пращайте  вашите проекти на 
      [email protected]

• от Николай Петков
      Здравейте, най-скоро време ми предстои да отворя наргиле бар в Студентски град, но все още не съм избрал лого, много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете с този проблем.Не сме голямо "заведение", затова ще ни е нужен семпъл и изчистен дизайн на лого. Изпратете ми вашите идеи на email: [email protected] или като коментар на темата, а най-доброто, което харесам ще възнаградя със сумата от от 50лв, (платени по банков път). Името на бара ще се казва SMOKE ( Smoke shisha bar) и ще сме отворени към всякакви предложения. Благодаря Ви предварително.

• от Фен Съм Си
      Здравейте на всички, тук съм, за да помоля за помощ. Та проблема ми е, че телефона ми - Lenovo S580, след като го включа просто забива на логото и до там. Опитах се да актуализирам телефона и след това не знам какво стана...
      Може ли да се оправи? Не съм много навътре с нещата, та...
      Трябва да се преинсталира ли...ако е така не знам и как да го направя...
      Ще се радвам да помогнете, че и аз забих просто и...
  • Дарение

• Добави ново...