Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам проблем с рутера от няколко дни.Инсталирах без да искам WRTopen и от там тръгнаха проблемите.Опитах се да върна  стария firmware но не успявах.Днес се изтри всичко от рутера.Все едно няма firmware,нито мога да направя Hard-Reset.Включвам го и единство светят индикатора за това,че е включен рутера и този с катинарчето,нищо друго, нито го открива,абсолютно нищо.Има ли вариант да се оправи някак си?image.php?di=QX3G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, overwhelmii написа:

Здравейте,

Имам проблем с рутера от няколко дни.Инсталирах без да искам WRTopen и от там тръгнаха проблемите.Опитах се да върна  стария firmware но не успявах.Днес се изтри всичко от рутера.Все едно няма firmware,нито мога да направя Hard-Reset.Включвам го и единство светят индикатора за това,че е включен рутера и този с катинарчето,нищо друго, нито го открива,абсолютно нищо.Има ли вариант да се оправи някак си?image.php?di=QX3G

Пробвай да направиш ресет 30-30-30

Hard Reset (aka 30/30/30 reset):

With the unit powered on, press and hold the reset button on back of unit for 30 seconds

Without releasing the reset button, unplug the unit and hold reset for another 30 seconds

Plug the unit back in STILL holding the reset button a final 30 seconds (please note that this step can put Asus devices into recovery mode...see note below!)

Редактирано от Н.Чапкънски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Н.Чапкънски написа:

Пробвай да направиш ресет 30-30-30

Hard Reset (aka 30/30/30 reset):

With the unit powered on, press and hold the reset button on back of unit for 30 seconds

Without releasing the reset button, unplug the unit and hold reset for another 30 seconds

Plug the unit back in STILL holding the reset button a final 30 seconds (please note that this step can put Asus devices into recovery mode...see note below!)

Нямаше успех.Освен, че индикатора на катинарчето започна да мига супер бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forum.tp-linkru.ru/viewtopic.php?f=234&t=4311
http://www.trishtech.com/2015/06/unbrick-tplink-wr740n-wifi-router/
Чети внимателно и внимавай коя хардуерна версия е рутърът

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коша е убил си го взимай нов  и следващият път внимавай за какво слага нов фирм за по висока скорост ли ха . Аз откакто съм купил моя преди 4 години не съм му сменял фирма и няма проблеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

За коша е

Пълни глупости! Само е направен на тухла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/15/2017 в 23:44, overwhelmii написа:

Инсталирах без да искам WRTopen

...без да искам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от barbuncela
      Здравейте!  Не знам какво да правя!
      Имам два лаптопа, единия в стаята, другия в кухнята. Рутера преди време го смениха тези от Мтел, някакъв HUAWEI, нямам достъп до него. От известно време този в кухнята започна да губи сигнала. Излиза удивителна на иконката за мрежата. Забранявам адаптора на WI-FI, разрешавам го, оправи се, кара няколко минути и пак удивителна! Хванах се за драйверите...и по-стари, и по нови, никаква промяна. Помислих си...мамка му хардуер! Сложих една флашка WI-FI, работи на пушка! Лаптопа е на три метра от рутера, през вратата на кухнята, стени няма.Другия лаптоп в стаята на около 5-6 метра през стената, няма проблем. Преди няколко дена спря нета, някакъв проблем...Реших да се вържа с тоя на съседа...Правим си тази услуга когато някой не си е платил сметката!    Хвана веднага. На 15 метра през 4 стени панел. По едно време нещо се сетих, махнах флашката и включих неговият си WI-FI. Моментално свърза, без проблем! И си работи! Пуснаха нета. Въртях антените на моя, нищо и половина. А онзи в стаята си работи.
      Естествено се обаждам На Мтел и обяснявам случката. Слушах 5 минути музика, обажда ми се мацката и ми обяснява, че са проверили, да включа и изключа рутера и т.н. Тоя номер съм го правила много пъти не става. При тях всичко било наред!?   Тръгна нета за около час и пак удивителната!   Пак се обадих, пак същото, при тях проблем нямало?!?! С този на съседа връзва моментално хем е доста далече!
      Тая сутрин кара 30 минути, и сега съм пак с флашката! Домашния комп дето си е с кабел от рутера, проблем също няма! 
       Не знам какво да правя?                                                                
    • от kemkama
      Здравейте,
      Имам рутер Dlink DIR-842, който e главният ми рутер в единия край на апартамента. Имам и друг такъв, който уж трябваше да бъде настроен като WDS Repeter в другия край на апртамента, но не виждам съответните опции за да направя промяната.

Много ще бъда благодарен ако получа вашата помощ (очаквайте да задавам тъпи въпроси).

Благодаря,
      Поздрави
    • от sa6o
      Не знаех как точно да кръстя заглавието на въпроса ми за това моля да ме извините. А сега към въпроса : на настолния ми компютър съм с TP Link адаптер (тип флашка) понеже рутера ми е много далеч и не е удобно да опъна кабел и да ги свържа. Та проблема е , че в началото като почнах да го ползвам нета си беше добре , от скоро почна много да пада и да намаля скоростта. Чудех се от какво е и не намирах проблема , реших да го сложа на друго USB и пак си почна да раобти супер. От 2 дни насам пак почна да бави нета на това USB и преди малко го смених на друго (имам 6 USB-та на кутията) , на другото USB си работи идеално сега. Не знам на какво се дължи това , нещо адаптера ли прецаква USB-тата или нещо друго се случва ? Да сега на 3-тото USB , на което съм го сложил отново си работи добре , но до кога ... Иска ми се да разбера от какво е проблема , а не само да менкам USB-тата.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване